karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden mekambe porównuje się do żółwia czy to też rasizm? Ludzie często lubią Carvahala wyzywać od psów to też podchodzi pod rasizm? Definicja rasizmu chyba za bardzo się rozlazła a mówi ona o odrazie, pogardzie do człowieka o innym kolorze skóry, jeśli ktoś lubi jednego czarnoskórego zawodnika a drugim gardzi i wyzywa go od małp (bo ten jak małpa się zachowuje) to gdzie tu rasizm
0
@Kgorecki2500 a co te gówniaki to nie Polacy?
2
Dobra 3punkty, wszyscy żyją można już o tym meczu zapomnieć i patrzeć przez siebie
3
Co chłop miał meczowke na nodze
0
Ehh zamiast mieć spokojne 3-0 to jest nerwowka
1
Głupie zmiany, chyba, że Cubarsi uraz zmieniać 2 obrońców na ostatnie 5-8min to chyba średni pomysł
1
Chyba szykujemy się już pod lagi na Robercika
0
Kounde do środka a Fort prawa?
1
Cu Cu Cu Cubarsi
0
Weźcie tego placka Garcie i dajcie kogoś z juvenilu
1
El capitano zabiera asystę
0
Eric to Messi? Po całym boisku biega, lewej prawej w srodku
0
@LionelM95 to madrycka ku... Ladacznica
1
Eryczek się podsumował
0
@Technik a jak grał piach to Kszawi go trzymał cały mecz
1
Dlaczego ten Eric jest tak wysoko chłop ma zerową kreatywność
4
Kounde to czołg, żeby wrócił Araujo i też był w takiej formie to obronę mamy naprawdę solidną
0
Ej jak się czyta Yamal oglądam po hiszpańsku i mówią takie Szamal
0
@Overmarsinho89 chłopu zabrać szybkość i nie ma nic :/
0
No oczywiście, że bez kartki
0
Ale co Inigo wjechał w typa xd
1
Lewizna dobrze wszedł w ten sezon
0
Ależ potężnie zbudowany Yamal tam faulował huhu
0
@PatrykBarca w bród
1
@macio_944 ja dziękuję, że kiedy zacząłem się interesować piłką El Fenomeno nosił trykot blaugrana ❤️
0
@Gibbon_FCB trzeba być wielce naiwnym, żeby myśleć, że mekambe będzie strzelał tylko z karnych, bądź co bądź posiada skille na najwyższym poziomie
3
@AmigoBlancos szkoda, że ten Var to cudownie działa lub nie działa (w zależności od sytuacji) tylko w meczach realu
0
@abram3k *Dembele wytrzeszcza oczy*
0
Jak lewy po hiszpańsku leci
2
@Kapitan hawk zaraz będzie Gavi