1

Jazda małolaty z tymi prześcieradłami

1

Ale to by był piękny kiks gdyby nie Pau

0

Xdddd jaka asysta drewniaka

0

Lewy jakiś twardziel fiu fiu

3

Pasuje ten Turas do realu, strasznie wku...jaca twarz

0

Ten chłop zrozumie kiedyś, że nie jest rozgrywającym?

3

@zodiak_10 ja tam pamiętam ją doskonale, dwie dziurki w dwie sekundy no ale to po prostu Messi

0

@Hindus wystarczy przeczytać trzy ostatnie słowa wypowiedzi, żeby wiedzieć, że jest gówno warta

7

Pamiętam jak mówiono po Valverde, że teraz treningi są intensywniejsze, potem to samo po pasterzu, następnie po Ludwiczku, teraz po Kszawim ciekawe czy kiedyś ktoś powie "no za poprzednika to był zapierdol teraz to lajcik"

1

@FCBparasiempre dobrze kojarzę, że bał się latać samolotem?

0

@FcPortoFan1999 akurat obronę mamy jako tako obstawiona

10

Xd dziękuję Panom komentatorom dzięki nim wyłączyłem transmisje przed karnymi

2

Lewy zaczyna show xdd

0

Co Kovacic poszedł przez całe boisko

0

O nie hamulcowy wchodzi ://

0

@szymekdymek no ten który wygra na treningu

0

Ale obrona Częstochowy

1

Dawać to $ity w LM!!!

0

Ile my daliśmy za tego placka z Brazylii?

0

@Arden a to nie Balde?

1

@WiernyKatalonii o chłopie to ja wiek przed Tobą

0

@Sysia11 zapraszam do tańca...

8

Mordki jestem na Korfu (stolica Angoli) i panosze się po "centrum" w koszulce Barcy i wkurwiam Brytoli śpiewając "football commin home" pooolecam fchui piękna rozrywka

3

@Popitek12 z kolegą to najwyżej mógłbyś 69 w stójce zrobić

2

Kundla jedynie szkoda, bo zagrał naprawdę fajne Euro

0

@Messibestplayerintheworld nie no asystę dał ładną

4

Jeszcze niech Ludwiczek odpali Angoli i gitarka

1

Morata to jest takie ciało obce w tej drużynie

0

I za taki atak od tyłu brak kwiata?

0

Navas truchcikiem do obrony, oby go do boksu zawinął dziadzia w przerwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?