4

@Emhyr ale wulgarny ten Adam :(

0

@krajana może nie mają o czym ze sobą rozmawiać a w telefonie mają takie osoby :) ja nienawidzę small talkow z randomami

1

@SkilledHydra16 skończył się

0

@hayek tylko, że wychodząc z drugiego dostajesz City PSG czy Liverpool

0

@Fake69 w siatkówce rzucają się jak mają do piłki 5metrow, myślę, że mógł spróbować nic by na tym nie stracił

0

@NorbiTBOB Iniesta by wyłożył Ferranowi

0

Myślicie, że Kounde mógł te piłkę wyciągnąć wślizgiem?

0

@AV0CAD0 nooo bramki trochę frajerskie, bo druga była pokłosiem pierwszej i upadku morali

0

Do przewidzenia, to się skończy kolejnym blamażem

0

Oby się tylko nie obsrali teraz

25

Hahaha że to nie jest karny? Xd

2

Sprzedać póki coś wart

9

Mnie to ciągle boli, że mogliśmy go mieć za grosze gdyby Leeds spadło, a sam Rapha się do tego przyczynił

0

@BartqRKO kiedyś mieliśmy pumki z husarią

0

@PatrychoO ale na tych szczypiorach większość słabo wygląda, poza tym ciekawe czy to nie stadionowymi, zazwyczaj meczowki są dopasowane

0

@Vebrol napiski po angielsku by się przydały:((

2

@Krystian1588 wstawaj... :)

0

Jaki wynik był z pilznem?

0

@Dragon_Ball_Z trzy ostatnie były w siatkę

0

Korzysta ktoś c+online na telefonie, bo ja nie mam głosu :/

1

@agaFCB ok, mówili, że są dumni z syna i pozdrawiają całą La bambe :))

5

Właśnie jestem w miasteczku skąd pochodzi Pedri:) może do jego starych zajdę wypomnę, że synalek zmarnował taka asystę z piętki od Polaka Rodaka, niech się wstydzooo

0

@SuperPatsonFCB dziena, ja tam jednak wolę ocean i słoneczko :))

5

Ale dziś da się pięknie poczuć vibe wakacyjnego wyjazdu z Polski, zimno, szaro, pada a za parę godzin 27 stopni słoneczko, przy powrocie to już pewnie przymrozki :p

0

No i elegancko wróci Messi i będzie miał nowe rekordy do pobicia :))

0

@Culer_1906 murzyn, Hiszpan i Polak wchodzą do baru

1

@czółkovsky to zależy, jakby tak mieć kryształową kulę, kto wie czy zaraz nie wrócą problemy z kolanem i kolejna kontuzja

0

@Velendill 1.62 (dolara zimbabwe)

1

i antułan w nagrodę, że ratuje Atleti w następnym meczu wejście z ławki w 61

1

ehh jak mogliśmy nie wygrać LE w zeszłym sezonie i jeszcze z tymi niemieckimi plackami przegrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?