karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Emhyr ale wulgarny ten Adam :(
0
@krajana może nie mają o czym ze sobą rozmawiać a w telefonie mają takie osoby :) ja nienawidzę small talkow z randomami
1
@SkilledHydra16 skończył się
0
@hayek tylko, że wychodząc z drugiego dostajesz City PSG czy Liverpool
0
@Fake69 w siatkówce rzucają się jak mają do piłki 5metrow, myślę, że mógł spróbować nic by na tym nie stracił
0
@NorbiTBOB Iniesta by wyłożył Ferranowi
0
Myślicie, że Kounde mógł te piłkę wyciągnąć wślizgiem?
0
@AV0CAD0 nooo bramki trochę frajerskie, bo druga była pokłosiem pierwszej i upadku morali
0
Do przewidzenia, to się skończy kolejnym blamażem
0
Oby się tylko nie obsrali teraz
25
Hahaha że to nie jest karny? Xd
2
Sprzedać póki coś wart
9
Mnie to ciągle boli, że mogliśmy go mieć za grosze gdyby Leeds spadło, a sam Rapha się do tego przyczynił
0
@BartqRKO kiedyś mieliśmy pumki z husarią
0
@PatrychoO ale na tych szczypiorach większość słabo wygląda, poza tym ciekawe czy to nie stadionowymi, zazwyczaj meczowki są dopasowane
0
@Vebrol napiski po angielsku by się przydały:((
2
@Krystian1588 wstawaj... :)
0
Jaki wynik był z pilznem?
0
@Dragon_Ball_Z trzy ostatnie były w siatkę
0
Korzysta ktoś c+online na telefonie, bo ja nie mam głosu :/
1
@agaFCB ok, mówili, że są dumni z syna i pozdrawiają całą La bambe :))
5
Właśnie jestem w miasteczku skąd pochodzi Pedri:) może do jego starych zajdę wypomnę, że synalek zmarnował taka asystę z piętki od Polaka Rodaka, niech się wstydzooo
0
@SuperPatsonFCB dziena, ja tam jednak wolę ocean i słoneczko :))
5
Ale dziś da się pięknie poczuć vibe wakacyjnego wyjazdu z Polski, zimno, szaro, pada a za parę godzin 27 stopni słoneczko, przy powrocie to już pewnie przymrozki :p
0
No i elegancko wróci Messi i będzie miał nowe rekordy do pobicia :))
0
@Culer_1906 murzyn, Hiszpan i Polak wchodzą do baru
1
@czółkovsky to zależy, jakby tak mieć kryształową kulę, kto wie czy zaraz nie wrócą problemy z kolanem i kolejna kontuzja
0
@Velendill 1.62 (dolara zimbabwe)
1
i antułan w nagrodę, że ratuje Atleti w następnym meczu wejście z ławki w 61
1
ehh jak mogliśmy nie wygrać LE w zeszłym sezonie i jeszcze z tymi niemieckimi plackami przegrać