0

@barcelonaLM a to nie :P gardzę komentatorami z tej stacji

0

mecz Realu na c+? to może sobie włącze

4

@ViscaBarca123 Giovaniego bardzo lubiłem, mam wrażenie, że skillem przewyższał wszystkich z tej listy
ogólnie to jestem ciekaw co by było z takim Gavim w "starych czasach" gdzie nie miałby szans na większą ilość minut na boisku, ma to szczęście, że trafił na ciężki okres ze średnią kadrą i problemami finansowymi dzięki czemu nie było wyboru i musiał grać

0

Ja chyba nie czaje o co tu chodzi :I

0

@Freudysta ile tych Leverkusenow

0

@Unique to jedyna dziewiątka, od tego jest

1

3 mecz z rzędu wygrany 1-0 po przerwie reprezentacyjnej

5

@Colon piekło wybrukowane

4

Christiansen co ma wyprowadzenie xd

0

Helena mam zawał

1

szczeeeelaj to Pedriczku

0

Gavi to świr :D

1

@likherfit1 w konkursie na jaśniejszą skórę?

0

@domalki1 to widocznie ładnie tę sympatię do Realu chował kiedyś

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sysia11 odmieniło i to bardzo

2

Maja pochlała czy naturalnie ma taki głos?

2

haha oglądam na streamie po francusku a zapomniałem, że mam canal plus xd brawo ja

0

@jedrek7000 co znaczy z niczego? dostał fajne podanie wbiegł w pole karne, to jest już akcja bramkowa

2

hahah dobre asy na francuskim komentarzu :D śpiewają o Lewandowskim

1

@Pawel13sz skrojony pod ligę angielską, byłem wkurzony jak Guardiola stawiał na Busiego kosztego Toure, swoją drogą szkoda, że nie ma żadnych akcji gdy występował w bordowo-granatowej koszulce

0

przy tym podaniu nie było spalonego? chyba, że ten typ na górze został

2

@norbi77 o jestem ciekaw odpowiedzi, bo najwięcej mają jakieś insekty, żaby, ryby
edit: e dobra zeebałem słowo miot jest kluczem :P

5

Kolos na glinianych nogach niestety :(
Chłopak wygląda jak fizyczna bestia a łamie się kilka razy w sezonie, szkoda, szkoda, oby nie skończyło się jak z Umtitim (tfu tfu!)

0

@jakubson wojownik, szkoda że szklany :(

7

@Encore może messikowi buty czyścić :))

0

Na tym klubie serio jakaś klątwa ciąży;//

4

@FCBMati10 tak, o to chodziło dlatego jest w cudzysłowie :) to, że zagrał tylko jeden sezon w Barcelonie to wielki błąd ówczesnych władz klubu

0

@Medium @masq no a Emma Watson ją zjada xd nie no tak serio to Ana top topów

4

@Pawel13sz dla mnie najlepsza 9 w historii (a przynajmniej z tych, których widziałem "na żywo")

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?