karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM a to nie :P gardzę komentatorami z tej stacji
0
mecz Realu na c+? to może sobie włącze
4
@ViscaBarca123 Giovaniego bardzo lubiłem, mam wrażenie, że skillem przewyższał wszystkich z tej listy
ogólnie to jestem ciekaw co by było z takim Gavim w "starych czasach" gdzie nie miałby szans na większą ilość minut na boisku, ma to szczęście, że trafił na ciężki okres ze średnią kadrą i problemami finansowymi dzięki czemu nie było wyboru i musiał grać
0
Ja chyba nie czaje o co tu chodzi :I
0
@Freudysta ile tych Leverkusenow
0
@Unique to jedyna dziewiątka, od tego jest
1
3 mecz z rzędu wygrany 1-0 po przerwie reprezentacyjnej
5
@Colon piekło wybrukowane
4
Christiansen co ma wyprowadzenie xd
0
Helena mam zawał
1
szczeeeelaj to Pedriczku
0
Gavi to świr :D
1
@likherfit1 w konkursie na jaśniejszą skórę?
0
@domalki1 to widocznie ładnie tę sympatię do Realu chował kiedyś
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sysia11 odmieniło i to bardzo
2
Maja pochlała czy naturalnie ma taki głos?
2
haha oglądam na streamie po francusku a zapomniałem, że mam canal plus xd brawo ja
0
@jedrek7000 co znaczy z niczego? dostał fajne podanie wbiegł w pole karne, to jest już akcja bramkowa
2
hahah dobre asy na francuskim komentarzu :D śpiewają o Lewandowskim
1
@Pawel13sz skrojony pod ligę angielską, byłem wkurzony jak Guardiola stawiał na Busiego kosztego Toure, swoją drogą szkoda, że nie ma żadnych akcji gdy występował w bordowo-granatowej koszulce
0
przy tym podaniu nie było spalonego? chyba, że ten typ na górze został
2
@norbi77 o jestem ciekaw odpowiedzi, bo najwięcej mają jakieś insekty, żaby, ryby
edit: e dobra zeebałem słowo miot jest kluczem :P
5
Kolos na glinianych nogach niestety :(
Chłopak wygląda jak fizyczna bestia a łamie się kilka razy w sezonie, szkoda, szkoda, oby nie skończyło się jak z Umtitim (tfu tfu!)
0
@jakubson wojownik, szkoda że szklany :(
7
@Encore może messikowi buty czyścić :))
0
Na tym klubie serio jakaś klątwa ciąży;//
4
@FCBMati10 tak, o to chodziło dlatego jest w cudzysłowie :) to, że zagrał tylko jeden sezon w Barcelonie to wielki błąd ówczesnych władz klubu
0
@Medium @masq no a Emma Watson ją zjada xd nie no tak serio to Ana top topów
4
@Pawel13sz dla mnie najlepsza 9 w historii (a przynajmniej z tych, których widziałem "na żywo")