karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pablit xd to jest pizdeusz, daj mi go na boisko okręgówki to będzie płakał co 3minuty "panie sędzio bijo mje"
1
Nie wiem czy to taka nienawiść do tych prześcieradeł, aleeee tam każdy jest taki ku##a brzydki i te śmieszne białe ścierki na nich :))
0
@Felippe96 czyli jesteś zwykłym Januszem, bo transferów większego kalibru było tu wiele
1
W sumie Chelsea byłaby po prostu wredna :) przecież to nie Barcy wina, że zawodnicy wolą przejść do słonecznej Katalonii i że akurat interesuje się tymi sami zawodnikami co the blues
2
@Krystian1588 jakby u przeciwnika stał Stegen to może i tak
3
Robercik "wszczelisz" realowi 4 i wszyscy będą szczęśliwi;)
4
@takisobiektos welcome to La bamba
0
@Sulimo przecież mamy najzimniejsze lato od lat
0
@dniel no właśnie mój dziadek pędzi, więc mam nadzieję, że ma zapasy :(
2
@macio_944 parę lat temu napisałem tutaj komentarz, który ktoś jota w jotę przepisał i wrzucił pod filmikiem na youtubie i zebrał jakieś 400lajkow :)
0
@Emhyr lewy ju ar be best
5
@hayek Robercik już na miejscu z Pique siedzą w kasynku
0
@Jakchcesz bo tam jej nie ma :D za to właśnie komentarz kolegi nim jest :))
0
@Kubox no to fizjo i ćwiczenia codziennie w domu, sam mam dyskopatie
0
@macio_944 miał ktoś kiedykowkiek ładniejsza debiutancką bramkę?
1
@Kgorecki2500 abstrahując od tego czy to co ta pani pisze jest prawdą, skąd wiesz, że nie masz zmian na płucach, mózgu?
0
Chyba dawno z jaskini nie wychodziłem, o co chodzi z tym cukrem? Wszyscy bimber zaczynają pędzić?
1
@Encore że tak trzeba żyć :))
0
@Kubox rezonans, neurochirurg i operacja
0
@dniel kto zużył 23.5kg przez ostatni rok? Przyznawać się, bo ja maks pół kilo i to trzcinowego
0
@Lautaro co innego mieszkać nad morzem jako piłkarz co innego być Pawłem na magazynie bez klimy w Polsce :)
0
@tristan87 mogli dać mu slim fita
2
@Kgorecki2500 taaa a weź ją dostań jeszcze teraz :/
3
@Sau_Ron ależ by to były piękne gwizdy na Santiago
0
https://www.tiktok.com/@lando.norris.the.goat/video/7122211949626019077
Macie link do prezentacji
0
@Ryjewski a co za problem powiedzieć, że liczy na wygraną chociaż wie, że jest to najlepszy zespół w Europie?
1
@barcelonaLM to wciąż tylko ułamek La bamby, byłoby dokładnie to samo i krzyk "ale jak toooo Lewy >>>> Benzema a Pedrin kot"
0
@Image gorzej jak przegramy, jestem ciekaw wymówek La bamby wtedy
1
Pan Brazylijczyk spodoba się La bambie bo ma jej mentalność:) już jesteśmy lepsi od realu więc w tym sezonie tryplet na miękko wchodzi, tyle lat upokorzeń a niektórzy dalej nie znają słowa pokora i potem muszą od mamy usprawiedliwienie brać bo wstyd do szkoły iść :((
0
@zodiak_10 w sensie klepią klepią i zdobywają bramkę?