1

@Sensible bardziej by pasowało żeby na rowerze była Polska a ten hatfu! premierek wsadzał patyk gdzieś z boku

2

@PatrychoO taka upośledzona tikitaka

1

@Kessie na tym filmiku nic w sumie nie widać, nie wiem czy on Fatiego po prostu nie pchnął w plecy

2

@Lionel_Messi10 dipaj lepszy bicek niż Araujo :))

0

@ProMILs ja kupiłem meczowke chyba z Tajlandii (z miesiąc szła) i jest bardzo dobrej jakości, swoją drogą jedna z najładniejszych wyjazdowek

1

@macio_944
1. Testo
2. Testo
3. Testo
4. Testo
5. Testo

0

@michal26 wesela bleh:/ odmawiam wszystkich w rodzinie, znajomych w zależności czy jest dobra ekipka do picia na i chodzę sam, ostatnio byłem na weselu ziomka z tańca (salsa bachata) i prawie nie było disco polo, co mnie obrzydza najbardziej

1

@MesQueUnClub96 no właśnie on chyba na takiej diecie jest do tej pory

0

@Lionel_Messi10 hamulcowy, idzie akcja, z pierwszej wszystko a ten trzy dotknięcia, kółeczko i podanie do "spalonego" kolegi

2

@Kgorecki2500 ten transfer to też wielki plus dla La Liga, w sumie to Tabas powinien dzwonić z gratulacjami

1

@Pawel13sz na bank nie bo w tym sezonie nie ma takich wyjazdowek

8

@Vebrol masz literówkę miało być Roberto :)

0

@jq91 kszawi dostał Ferrana plus zdrowego Pedriego i Dembele, z "kumanowym" składem pewnie duuuuzo ciężej byłoby o wicelidera a nawet top4

0

@Omoziu szkoda, że dość szklany jak na taką posturę:(

0

@paweldunajecfcb nie powinno być La laga?

1

@Emhyr delta w A klasie chyba, ziomeczke z drużyny właśnie z nimi podpisał kontrakt:)

2

@Sulimo to tak nie działa, bebech od kasy rośnie a nie na odwrót:p

0

@PatrychoO tylko meczowka ma ten plan miasta? Kibicowska pewnie całą złota?

2

@mateusz33 no właśnie o tym mówię, "lepiej nie będzie" jest git dobrze robią, eeebac, że wszystko jest w penis drogie, złotówka mizerna itd :) po co drążyć, jeblo to jeblo co nie? Nikt tu nie napisał, że kogoś nie stać na jakiś towar tylko, że ceny po##bało i nie mówimy tu tylko o alkoholu

4

@mateusz33 no no typowo pisowskie podejście :)

1

@capm przecież już jest

0

@maroon jedyny patostreamer jakiego znam bo z mojego miasta :D rafonix

0

@Emhyr yyhyyym trochę inna sytuacja była, nie dało się szastać euraskami, dostał to na co było nas stać

0

@Medium najgorsze jest to, że jak był po 3.8 to się zastanawiałem nad sprowadzeniem furki ze stanów, aleee nie mogłem się zdecydowac no to teraz mam ://

3

@Gappeq nike tiempo :)

0

@Emhyr ciekawe co by stworzył Kuman jakby dostał co chciał

0

@Hrzan chyba przez całe :)

2

@IronSanHybrid Glapa jak i w sumie połowa pisowców wygląda jakby wzięli jakiegoś Mecia spod sklepu założyli mu garniak i powiedzieli "ej idź tam popier##l przed kamerami jakaś hemoglobina halucynacja taka sytuacja"

2

@Marcelinho99 trzeba wyjść z trzeciego miejsca do LE i to w końcu wygrać

3

pewnie większość widziała aleee moze znajdzie się ktoś kto nie widział tych przeróbek dla mnie są genialne, czasami tak głos jest dopasowany idealnie mmm

https://www.tiktok.com/@thekappo19/video/7112867066092244230
https://www.tiktok.com/@dymvekk/video/7103149676462869765 (to mnie strasznie śmieszy bo jestem z białego :D )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?