2

@kejdzi tylko ci kieszonkowcy :(((

1

@daniel32778 chyba innych 30latkow znamy :D

2

pfffy też mi golden boy, 4ligowy bramkarz go wyjaśnil

2

@tomek8756 dziś w wiadomościach mówili, że w Niemczech 13% inflacji i gospodarka zaraz jebnie, nie to co u nas kraina miodem i mlekiem płynąca

0

@daniel32778 xd co to za pierdolety?
Właśnie 20latek ma mniejsze opcje, bo 30stki za młodzież się nie biorą, a facet 30+ ma caaaaałyyy wachlarz możliwości
@AnnaMarianna no niestety, nie wiem co za typ faceta, może jest po jakims długim związku i sobie to odbija, jeśli się wahasz to lepiej się nie angażować, ale to jakieś myślenie ze starożytności, że 30latek powinien zakładać rodzinę, dodatkowo musowo ślub kościelny z weselem z ciotkami z 7pokolenia, kredyt i gowniaki, to takie polskie :)
Zacznij go olewać, jeśli to nie skłoni go do refleksji i nie zacznie za Tobą latać to odpuść :)

1

@AnnaMarianna no opcje są dwie albo żeby powyrywać dupeczki albo chlać z ziomkami, może jakby miał dziewczynę to by chodził mniej albo chodziłby bez zamiaru poznania kogoś nowego, ciężko to wszystko stwierdzić
i nie słuchaj, że 30latek, który imprezuje nie nadaje się na męża :P baba może wiele zmienić w życiu każdego faceta :)

2

@AnnaMarianna zakochany facet raczej nie szuka wrażeń na imprezach, chyba, że po prostu lubi wyjść z ziomkami popić

0

@barcowy1899 skąd miałbym to wiedzieć : ¯\_(ツ)_/¯

6

@AnnaMarianna więc jeśli to Ty latasz za nim a nie na odwrót to odpuść, swoją drogą możesz mu powiedzieć, że masz wolny wieczór sobotni, jeśli zrezygnuje z imprezki aby się spotkać to jest nadzieja

1

@AnnaMarianna pobawi się z Tobą w "związek" wróci mu chęć na wychodzenie i adios :( noooo chyba, że sie zakocha

1

@BARCA1899Messi a gdyby miał kogoś takiego jak Lewy w ataku to tych asyst byłoby sporo więcej

0

@Pawel13sz gdzie Romario :O

0

@kkbarca to ja nie wiem jakie Ty kobiety widziałeś:ooo chyba były wakacje w Tajlandii:p

9

@tom9001 no dobra tomowi9001 nie podoba się zbyt duża ilość klasyków w sezonie, także oficjalnie superliga nie powstanie

0

@Pilka_jest_okragla ale do pucharu Króla dołożył cegiełkę :)

4

@Sysia11 to przykre :((

0

@Sysia11 Kizo miał jakikolwiek rekord w czymkolwiek? :OO ojoj

4

Hmmm czyli jak odkupimy go za 50mln to dostaniemy z tego 25? :D

1

@jakub1906 gość chyba po prostu sprzedaje szaliki, esu właśnie na takie akcje to bym pochodził na treningi MMA czy boksu, ogólnie nie uznaje przemocy ale takim debilom należy łamać nosy

0

@BorzyKrzys jedna z najsłabszych ekip Brazylii chyba ever

1

@Rust_Cohle albo w każdym 83minuty

0

@Pawci023x nie :shrug:

3

@Rastafarnianin szkoda, że nie mieliśmy żadnych koleżanek kilkanaście (w moim wypadku 20pare) lat temu

2

@fart no ogólnie piłkarze to w większości sprzedajne kurki :) żadna nowość, dla mnie całowanie herbów na prezentacji jest słabe, zajebisty gest to jest jeśli jesteś właśnie legendą klubu (albo nią zostaniesz) i strzelasz na 3-3 zdobywając hattricka z Realem :))

1

@MesQueUnClub96 na obiad wjechało śniadanie :)

3

Bartek niech Cię skażą i oddawaj ze swojej sakiewki mojemu ukochanemu klubowi każdego eurocenta, którego przez Ciebie straciliśmy

0

@PIETREKs Andre Agassi

2

@PatrychoO złoto-biala? Ojezu jak ona chodziła, ja jeszcze mialem do tego białe haloweczki r10

2

woooow ale mam rarytaska, przeglądałem właśnie starą szafę i natknąłem się na koszulkę z tej serii:
https://www.ebay.it/itm/363072374468
https://www.ebay.it/itm/154474669192
tylko mam z kobrą i SKILL
była jeszcze z gryfem i HONOR

ale nostalgłem, te reklamy joga bonito z Cantoną coś pięknego

0

@FC1899Barca :O gówniak jeździł z nimi jak z baranami, który to klasyk? koszulki wyglądają na 2005./06

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?