14

Ale się pieseł wkurzy jak zaraz będzie budzony na spacer, bo stary teraz ma zamiar spać do 10:p

0

dobra kto wykupił wszystkie koszulki na nike.com, swoją drogą nie mogliśmy mieć takich sztosowych strojów w zeszłym sezonie? teraz pewnie sie wszyscy rzucili przez Lewego

0

dipaj co la zabawa

4

Abde placku jeden, juz powinna być brameczka Dembelelele

0

specjalnie de Jonga chcą wkrzurzyć żeby odszedł

1

@Encore teraz to w sumie szkoda, że ManU poza LM, może to by go skłoniło

7

Brameczki Iniesty pokazują, ajajaj jakie to ładne, oby Pedri się zbliżył do tego poziomu

0

@Sulimo a co tam się wydarzyło? Kabla dla zabrakło?

4

Wiecie co jest najgorsze, że trzeba skarbonkę rozbić na trzy koszulki, bo w tym sezonie każda sztos, muszę zrobić sobie zaległy urodzinowy prezent

5

Niedawno plackami jakimiś w ataku biliśmy się z Benficą o awans do 1/8 LM, a teraz rezerwa to Ansu, Auba, Ferran i Depay

6

Kszawi może Ty zostań w tej Barcelonie

0

Może to go trochę odblokuje :))

4

Kessie gra tak jak powinien de Jong, ja dla mnie Holender mógłby się pożegnać z CN

0

@Sebeko słaba i leciwa raczej mu się nie spodoba

2

Na razie Ansu wygląda słabo :( oby się chłopaczek odbudował, widać, se bardzo się stara ale wychodzi średnio

0

Lewy z Pique się trzyma, szykuje się jakaś zdrada:))

4

Tersztejgen by wyjął

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@karci0 dobra nieaktualne

0

@taris a my tym 70latkom bramki nie możemy strzelić ://

0

@macio_944 teraz tak patrzę, że trochę bez ładu ten pressing, Inter w miarę łatwo nas klepie, dużo miejsca im zostawiamy, mam nadzieję, że w sezonie będzie to chodziło jak w zegareczku

0

@PatrychoO przecież tylko eleven nie działa

0

ale pressing i to bez kszawiego :P

0

@Huck najgorsze jest to, że przy tej samej kwocie netto Barcelona musi płacić dużo więcej podatków :/ Hiszpania jest pod tym względem paskudna
też bym tak wybrał, ale myślę, że Osmanek by poleciał do deszczowej Anglii gdyby miał dostać te 3-4mln więcej

1

@Pawel13sz ciekawe kogo by wybrał jakby Real włączył się walki o ten transfer

0

@tristan87 nie jestem jakimś wielkim fanem Lewego ale zajebista, wzruszająca animacja

18

gdyby nie głupia decyzja France Football mielibyśmy kolejnego zawodnika z ZP w drużynie

0

@Huck ja nie rozumiem zachwytów odnośnie Dembele, przecież jakby jakaś Chelsea dała mu odpowiedni hajs to Francuz by odszedł, Alemany jest bardzo dobrym dyrektorem najlepszym jakiego mieliśmy ale ludzie chyba za bardzo przesadzają

0

@Pilka_jest_okragla co on taki ulany?

1

@koziar a grał z nimi w LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?