0

Nooo oni też dokonali niekiepskiej remontady, z takiego 0-4 do 4-4 i w dogrywce 5-4 przekładając na piłkarskie realia

0

Czyli ktoś to myśli inaczej niż Ty myli się? Ja twierdzę, że Ronnie był ważniejszym piłlkarzem dla Barcy niż Neymar, kiedyś gra bez R10 była jak dziś bez Messiego

0

Halo halo a Leganes?! ;>

41

I ja mu wtedy mówię "Sergi, 95 minut, a może Ty pójdź na całość"

0

tak jak mój komentarz :V

7

fejk ;P

0

ciężko przekopać się przez te wszystkie komentarze, macie zdjęcie Messiego jak stoi na barierce ? dwa ujęcia z boku i z trybun

3

a Borussia ? a City ? przecież mają szansę na tryplet większą niż awans Barcy do 1/4 finału

11

nie wiem czemu ale największe ciary mam przy titanicu :D

68

Prócz obrony strzału Cavaniego, ktoś zauważył, że uratował ostatnią akcję gdy Turan się zaje..ł, Marc odzyskał piłkę i na nim został odgwizdany faul, po którym wszyscy wiemy co się stało:)

0

łał rzeczywiście :O dzięki

4

Jakiej pokory czy oni gdzieś się wypowiadali z pychą, że Barca nie ma szans w rewanżu? Już bardziej można było uwzględnić Ramosa czy Di Marie podczas wrzucania fotek

1

Słaaaabe, zamiast się cieszyć z tego co tu się odje.....ło to jakieś niepotrzebne pstryczki

93

Francuska prasa pisze o tym, że Barca dokonuje historycznej remontady, że PSG dało tyłka po całości, a madrycka... Ueafalona!! Sędzia beniz!! Haha jak ich ból jeszcze więcej daje mi radości:) to będzie dobry dzień

0

Ma ktoś link do tych ostatnich minut, bo nie chce mi się wierzyć, że tak to wyglądało, niby po stracie gola oddawali od razu nam piłkę?

0

jaki był kurs na awans PSG ? 1.01 ?

0

u mnie np. na fejsie najwięcej płaczą kibice Realu, uefalona i takie tam :D miód na me serce

2

Możesz poszukać w moich postach:) uwielbiam to uczucie gdy Barca zamyka mi morde :)

2

5-1 najgorszy możliwy wynik:/

0

Ale nie ma w ogóle LM czy meczu Barcy?

0

Mecz jest w publicznej tv? Bo nie wiem czy odpalać nc+go bo tam zawsze minuta poślizgu

0

Finały LM z udziałem Barcy zawsze przy wódce :) chata pełna przyjaciół, grill, taka moja mała tradycja :) 4 razy organizowałem 4 razy zdobyta LM

0

gość od zadań specjalnych nie ma co, chociaż go szczerze nie trawię, trzeba przyznać, że jest przekocurem jeśli chodzi o zdobywanie ważnych bramek

0

It's a trap

0

tam chyba chodziło o "dwu-mecz"

1

coś Ci powiem, wiara nic nie daje :) pozdrawiam

0

powinny być 3 punkty z Villarealem, Betisem i Malaga oraz 0 z Sociedad czyli 5 więcej niż mamy teraz !

0

nieee :) po pierwsze wątpię aby coś takiego miało nastąpić, po drugie przegraliśmy w dwu meczu z Bayernem 7-0 i jakoś nie ruszyło mnie to tak jak odpadnięcie z Interem, Chelsea czy Atleti gdzie było naprawdę blisko do awansu

1

No jak wy tu "fajf" słyszycie to pozdrawiam

4

Najbardziej będzie bolała wygrana 5-1 :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?