karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nooo oni też dokonali niekiepskiej remontady, z takiego 0-4 do 4-4 i w dogrywce 5-4 przekładając na piłkarskie realia
0
Czyli ktoś to myśli inaczej niż Ty myli się? Ja twierdzę, że Ronnie był ważniejszym piłlkarzem dla Barcy niż Neymar, kiedyś gra bez R10 była jak dziś bez Messiego
0
Halo halo a Leganes?! ;>
41
I ja mu wtedy mówię "Sergi, 95 minut, a może Ty pójdź na całość"
0
tak jak mój komentarz :V
7
fejk ;P
0
ciężko przekopać się przez te wszystkie komentarze, macie zdjęcie Messiego jak stoi na barierce ? dwa ujęcia z boku i z trybun
3
a Borussia ? a City ? przecież mają szansę na tryplet większą niż awans Barcy do 1/4 finału
11
nie wiem czemu ale największe ciary mam przy titanicu :D
68
Prócz obrony strzału Cavaniego, ktoś zauważył, że uratował ostatnią akcję gdy Turan się zaje..ł, Marc odzyskał piłkę i na nim został odgwizdany faul, po którym wszyscy wiemy co się stało:)
0
łał rzeczywiście :O dzięki
4
Jakiej pokory czy oni gdzieś się wypowiadali z pychą, że Barca nie ma szans w rewanżu? Już bardziej można było uwzględnić Ramosa czy Di Marie podczas wrzucania fotek
1
Słaaaabe, zamiast się cieszyć z tego co tu się odje.....ło to jakieś niepotrzebne pstryczki
93
Francuska prasa pisze o tym, że Barca dokonuje historycznej remontady, że PSG dało tyłka po całości, a madrycka... Ueafalona!! Sędzia beniz!! Haha jak ich ból jeszcze więcej daje mi radości:) to będzie dobry dzień
0
Ma ktoś link do tych ostatnich minut, bo nie chce mi się wierzyć, że tak to wyglądało, niby po stracie gola oddawali od razu nam piłkę?
0
jaki był kurs na awans PSG ? 1.01 ?
0
u mnie np. na fejsie najwięcej płaczą kibice Realu, uefalona i takie tam :D miód na me serce
2
Możesz poszukać w moich postach:) uwielbiam to uczucie gdy Barca zamyka mi morde :)
2
5-1 najgorszy możliwy wynik:/
0
Ale nie ma w ogóle LM czy meczu Barcy?
0
Mecz jest w publicznej tv? Bo nie wiem czy odpalać nc+go bo tam zawsze minuta poślizgu
0
Finały LM z udziałem Barcy zawsze przy wódce :) chata pełna przyjaciół, grill, taka moja mała tradycja :) 4 razy organizowałem 4 razy zdobyta LM
0
gość od zadań specjalnych nie ma co, chociaż go szczerze nie trawię, trzeba przyznać, że jest przekocurem jeśli chodzi o zdobywanie ważnych bramek
0
It's a trap
0
tam chyba chodziło o "dwu-mecz"
1
coś Ci powiem, wiara nic nie daje :) pozdrawiam
0
powinny być 3 punkty z Villarealem, Betisem i Malaga oraz 0 z Sociedad czyli 5 więcej niż mamy teraz !
0
nieee :) po pierwsze wątpię aby coś takiego miało nastąpić, po drugie przegraliśmy w dwu meczu z Bayernem 7-0 i jakoś nie ruszyło mnie to tak jak odpadnięcie z Interem, Chelsea czy Atleti gdzie było naprawdę blisko do awansu
1
No jak wy tu "fajf" słyszycie to pozdrawiam
4
Najbardziej będzie bolała wygrana 5-1 :/