karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
a teraz pomyślcie, Gomes strzela tę setkę, a potem Umtiti pakuje bramę ze łba... ehh no nic dobrej nocy
0
wiem:) ironizowałem troche :P co nie zmienia faktu, że chyba Fabsa bym wolał niż Andre
0
no ja właśnie z tego samego założenia wychodzę, liga jest do wygrania ale będzie meeega ciężko, mam nadzieję, że dziś Realowi jakiś bramkowy remisik wpadnie po ciężkiej walce, dobrze, że nasi będą wypoczęci na ligę bo wczoraj to się nie zmęczyli raczej :P
0
to nas obchodzi Real, że oni mogą nam mistrzostwo oddać, a my sami go nie możemy wygrać, nawet zwyciężając w każdym meczu do końca ligi
0
ale na jesień chociaż parę asyst by rzucił
1
widzę PSG w finale, coby tradycji stało się zadość, wyeliminowanie Barcy = finał
0
myślisz, że polecenia polecą ?
0
ej ludzie, co tak wierzą przypomnijcie mi jakieś spektakularne remontady, bo jakoś nic nie pamiętam :/ Milan? proszę was, Włosi byli mega przeciętni, brak porównania do aktualnego PSG, z Arsenalem przegrywaliśmy po dobrym meczu i z bramką na wyjeździe, coś mnie ominęło przez ostatnią dekadę ?
0
a w LM, myślałem, że wygrany mecz z PSG :P
0
no niby 15 kolejek więc masa punktów do zdobycia (stracenia) więc są szanse, ale znowu umysł racjonalisty mówi "Real grał gówno od początku sezonu a nie przegrali żadnego spotkania, a teraz wraca Bale, zdrowy jest już Modric, Casemiro i Carvajal" ciężkie czasy dla kibica Blaugrany oj ciężkie
0
chyba na odwrót
1
nie ma chemii w środku, kiedyś przecież Xavi-Iniesta-Busi mogli grać z zamkniętymi oczami, bo każdy wiedział gdzie jest partner i gdzie ma zrobić parę metrów by zaraz dostać piłkę, teraz piła idzie do środka i zaraz oddawana jest do obrońców, Xavi zanim jeszcze dostał piłkę 5 razy się odwracał oceniał sytuacje i pozycję zawodników, teraz rozgrywają obrońcy i gdy już dostaną coś na konia to faja do przodu, tak wygląda teraźniejsza taktyka mojego ukochanego klubu, to boli :(
0
ciekawe jak nasi zareagują na ligę teraz, w Realu lada moment będą dostępni wszyscy podstawowi piłkarze :/
1
ehh miałem nadzieję, że Messi właśnie zejdzie do pomocy i zacznie coś rozgrywać... niestety Messiego ktoś podmienił :(
0
ja nie mówię, że przegramy juz wszystkie mecze do końca świata :) aleee nie posiadając środka pola nie da się wygrywać, szczególnie z taką ekipą jak PSG
0
łał zazdroszczę ludziom, którzy wierzą w cokolwiek po tym meczu, jeszcze żebyśmy to przegrali, bo brakowało szczęścia, bo przeciwnik wykorzystał swoje sytuacje a my raziliśmy nieskutecznością, bo jakieś farfocle wpadały, bo dwa karne z kapelusza, bo naszej pomocy akurat mecz się nie ułożył... ale NIE to był pogrom, byliśmy chłopcem do bicia, nie sądzę, żeby CN to zmieniło
chyba dlatego jest ateistą przekładam zdrowy rozsądek nad wiarę
0
ała jakie to prawdziwe :/
8
za Guardioli to my nigdy takich batów nie dostaliśmy :(
4
Cavani pierwszy obrońca PSG w Barcelonie broni co najwyżej pięciu zawodników
1
PSG w tym meczu atakuje 6-8 broni się w 11, Barca tak 4 na 6
5
hehe może PSG zdobędzie LM ! KLĄTWA ZLATANA :P
0
po tym meczu przyda się oczu kąpiel
0
z Realem bo gównianej grze :)
0
hahaha nie wierzę, nawet los przeciwko nam
0
co dzisiaj PSG gra w odbiorze :O masakra wszystko czyszczą
1
zamuruje ? po co ? teraz kazdy z nami gra otwarty futbol
5
"najsłabsze PSG od lat" szkoda, że akurat trafią na najsłabszą Barcę od wieków
1
na ch## gramy ten pressing jak to jest parodia nie pressing
0
było trzeba wyjść z drugiego z tej grupy :/
0
to jest ku##a dramat