0

co Marc teraz ogarnął temat :O

0

skład: Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, André Gomes; Messi, Suárez, Neymar

0

myślę, że 90% Polaków oglądających tę bramkę powiedziało to samo :D

1

no można, ale w Polsce tego związku nie zalegalizują :P

30

jak Ci zaczną włosy gdziekolwiek rosnąć (nie licząc głowy) to zrozumiesz, że życie to nie tylko siedzenie przed komputerkiem :)

1

to zależy czy z wyboru... swojego czy innych :P

2

w tym roku nie przegraliśmy z Alaves :)

0

ciary od 20 lat mam jak słucham tego hymnu

0

właśnie idealnie :) Walentynki z jedyną miłością :*

2

ten kanał jest po to żeby oglądać cycki ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie bierz, daj linka :)

0

wątpię, że mu gips założą

1

no to po Vidalu w tym sezonie :/

5

bo wygrywamy 6-0 a Francuz ma żółtko

0

masakracja tu sie dzieje

0

Suarez kolejna asysta :D

0

jakby nie patrzeć mamy lidera :)

0

hehe bramka i asysta obrońców :D

0

"Vidal [...] daje 100% tyle co Alves za najlepszych czasów" gruuubo pojechałeś

1

Gomes toż to do pustaka się wystawia

1

Bale - Barta ? :O brawo Ter Stegen

1

dlaczego niby nie mogę być kibicem Polski ?

1

aaaaj mógł przydusić bardziej

0

kibice Polski :)

4

proszę weź już nic nie pisz

17

a z którym arbitrem Barca ma dobre wspomnienia ? :P

1

Barca niech się zgadza również i koniec tematu, dziękuję pozdrawiam

5

hahha kocham La Ramblę, po robocie wyskoczyłem sobie ze znajomymi do centrum także zero internetu przez parę godzin, wracam, kładę się do łóżka, jeszcze fcbarca na dobranoc a tam "milionerzy na żywo", czekam teraz na relację z familiady :D
PS. może to wesoły pomysł, zbieramy grupę chętnych na oglądanie jakiegoś programu i komentujemy go na LR :D

0

haha a niby czemu miałby nie mieć ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?