karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co Marc teraz ogarnął temat :O
0
skład: Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, André Gomes; Messi, Suárez, Neymar
0
myślę, że 90% Polaków oglądających tę bramkę powiedziało to samo :D
1
no można, ale w Polsce tego związku nie zalegalizują :P
30
jak Ci zaczną włosy gdziekolwiek rosnąć (nie licząc głowy) to zrozumiesz, że życie to nie tylko siedzenie przed komputerkiem :)
1
to zależy czy z wyboru... swojego czy innych :P
2
w tym roku nie przegraliśmy z Alaves :)
0
ciary od 20 lat mam jak słucham tego hymnu
0
właśnie idealnie :) Walentynki z jedyną miłością :*
2
ten kanał jest po to żeby oglądać cycki ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie bierz, daj linka :)
0
wątpię, że mu gips założą
1
no to po Vidalu w tym sezonie :/
5
bo wygrywamy 6-0 a Francuz ma żółtko
0
masakracja tu sie dzieje
0
Suarez kolejna asysta :D
0
jakby nie patrzeć mamy lidera :)
0
hehe bramka i asysta obrońców :D
0
"Vidal [...] daje 100% tyle co Alves za najlepszych czasów" gruuubo pojechałeś
1
Gomes toż to do pustaka się wystawia
1
Bale - Barta ? :O brawo Ter Stegen
1
dlaczego niby nie mogę być kibicem Polski ?
1
aaaaj mógł przydusić bardziej
0
kibice Polski :)
4
proszę weź już nic nie pisz
17
a z którym arbitrem Barca ma dobre wspomnienia ? :P
1
Barca niech się zgadza również i koniec tematu, dziękuję pozdrawiam
5
hahha kocham La Ramblę, po robocie wyskoczyłem sobie ze znajomymi do centrum także zero internetu przez parę godzin, wracam, kładę się do łóżka, jeszcze fcbarca na dobranoc a tam "milionerzy na żywo", czekam teraz na relację z familiady :D
PS. może to wesoły pomysł, zbieramy grupę chętnych na oglądanie jakiegoś programu i komentujemy go na LR :D
0
haha a niby czemu miałby nie mieć ?