0

ja nie był bym tego taki pewien, tak jak kolega wyżej zauważył Torres ostatnio w formie

0

brawo ! oby to był zwiastun jego dobrej gry :)

0

macie tego swojego Vidala

1

gips na skręcenie kostki :/ klasyg polskiej służby zdrowia

0

mecz chyba jakichś weteranów

4

"... bo nie mogę patrzeć na naszą pomoc" :P

0

ale świetny też nie był, przegrany pojedynek przy bramce, kryminał! przy stracie piłki na 20metrze, gdzie Atleti powinno spokojnie to strzelić

0

druga połowa do zapomnienia, oby Iniesta (i Busi?) wykurował się na rewanż

1

niech ten mecz się już skończy :/

11

beznadziejna druga połowa :/ zawsze albo jedna albo druga, ehh nie pamiętam już meczu gdzie jest kontrola przez całe spotkanie

0

kuuu#@#@#@aaa jak tak można ?!!? Masche kryminał !

0

Messi to już powienien mieć z miliard asysyt w karierze :/ szkoda, że 3/4 sytuacji jakie wypracowuje są po prostu psute

1

stracił piłkę po raz kolejny ?

0

*lutego, więcej lutych w tym roku nie będzie

1

Gomes sabotażysta :/ ehh nie wiem czy on się ogarni w końcu

0

cooo zaeebał :O jak nie Messi

0

eee bez przesady lata 97-99 były spoko, pierwszy rok van Gaala to dublet, ja się tam zakochałem w Barcelonie przez Kluivertów, Rivaldów i innych Luisów Enriqów :P

0

no istny kawalarz :)

0

no nasza forma właśnie nie jest idealna, ale Realu nie wiem czy nie jest słabsza a ciułają więcej punktów (z różnych powodów) i to mnie boli :(

0

sędziowanie owszem biorę w cudzysłów, ale nie losowanie, tutaj od początku jasno się określiłem

2

yyy to proponuję powrócić do miejsca gdzie uczą czytania ze zrozumieniem, niby, w którym miejscu cokolwiek sugeruję ? właśnie 3 razy podkreślam, że to jest szczęście, coś czego brakuje Barcy, a wy chyba właśnie jesteście zaślepieni "visca łebkami" które doszukują się wszędzie teorii spiskowych

0

cieszę się, że martwisz się o ludzi :) niech się ogarniają, czy ja powiedziałem chociaż jedno zdanie niezgodne z PRAWDĄ

1

Wy umiecie czytać ? czy ja mówię, że terminarz był ustawiony pod Real, że Perez jasnowidz wiedział, że Celta będzie grać w półfinale zaraz po meczu z Realem, było losowanie a losowanie to kwestia prawdopodobieństwa tak samo jak szczęście :) i tego szczęścia Realowi zazdroszczę, bo gdybyśmy byli w skórze madrytczyków to byśmy siedzieli sobie na fotelu lidera z kilkupunktową przewagą

0

no przecież to napisałem :)

0

czemu paranoja ? nie powiesz, że mają szczęście z tym jak zestawił się aktualny terminarz? ale ogólnie masz rację , bo "szczęście" które im sprzyja w lidze powinno się brać chyba w podwójny cudzysłów

0

rekord stadionu :)

0

w sumie to nie wiadomo :) jak się lubi Real to się nie lubi i Barcy, i Atleti

1

post niżej :P

0

jakby mało w tym sezonie Real miał szczęścia to jeszcze terminarz ułożył się tak, że dostają wypompowany Sociedad a potem Celte, która prawdopodobnie odpuści sobie mecz :/ jeśli uda się zdobyć ligę w tym roku to będzie ona meeega "smaczna"

0

wątroba też wytrzyma :) wiem z autopsji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?