karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja nie był bym tego taki pewien, tak jak kolega wyżej zauważył Torres ostatnio w formie
0
brawo ! oby to był zwiastun jego dobrej gry :)
0
macie tego swojego Vidala
1
gips na skręcenie kostki :/ klasyg polskiej służby zdrowia
0
mecz chyba jakichś weteranów
4
"... bo nie mogę patrzeć na naszą pomoc" :P
0
ale świetny też nie był, przegrany pojedynek przy bramce, kryminał! przy stracie piłki na 20metrze, gdzie Atleti powinno spokojnie to strzelić
0
druga połowa do zapomnienia, oby Iniesta (i Busi?) wykurował się na rewanż
1
niech ten mecz się już skończy :/
11
beznadziejna druga połowa :/ zawsze albo jedna albo druga, ehh nie pamiętam już meczu gdzie jest kontrola przez całe spotkanie
0
kuuu#@#@#@aaa jak tak można ?!!? Masche kryminał !
0
Messi to już powienien mieć z miliard asysyt w karierze :/ szkoda, że 3/4 sytuacji jakie wypracowuje są po prostu psute
1
stracił piłkę po raz kolejny ?
0
*lutego, więcej lutych w tym roku nie będzie
1
Gomes sabotażysta :/ ehh nie wiem czy on się ogarni w końcu
0
cooo zaeebał :O jak nie Messi
0
eee bez przesady lata 97-99 były spoko, pierwszy rok van Gaala to dublet, ja się tam zakochałem w Barcelonie przez Kluivertów, Rivaldów i innych Luisów Enriqów :P
0
no istny kawalarz :)
0
no nasza forma właśnie nie jest idealna, ale Realu nie wiem czy nie jest słabsza a ciułają więcej punktów (z różnych powodów) i to mnie boli :(
0
sędziowanie owszem biorę w cudzysłów, ale nie losowanie, tutaj od początku jasno się określiłem
2
yyy to proponuję powrócić do miejsca gdzie uczą czytania ze zrozumieniem, niby, w którym miejscu cokolwiek sugeruję ? właśnie 3 razy podkreślam, że to jest szczęście, coś czego brakuje Barcy, a wy chyba właśnie jesteście zaślepieni "visca łebkami" które doszukują się wszędzie teorii spiskowych
0
cieszę się, że martwisz się o ludzi :) niech się ogarniają, czy ja powiedziałem chociaż jedno zdanie niezgodne z PRAWDĄ
1
Wy umiecie czytać ? czy ja mówię, że terminarz był ustawiony pod Real, że Perez jasnowidz wiedział, że Celta będzie grać w półfinale zaraz po meczu z Realem, było losowanie a losowanie to kwestia prawdopodobieństwa tak samo jak szczęście :) i tego szczęścia Realowi zazdroszczę, bo gdybyśmy byli w skórze madrytczyków to byśmy siedzieli sobie na fotelu lidera z kilkupunktową przewagą
0
no przecież to napisałem :)
0
czemu paranoja ? nie powiesz, że mają szczęście z tym jak zestawił się aktualny terminarz? ale ogólnie masz rację , bo "szczęście" które im sprzyja w lidze powinno się brać chyba w podwójny cudzysłów
0
rekord stadionu :)
0
w sumie to nie wiadomo :) jak się lubi Real to się nie lubi i Barcy, i Atleti
1
post niżej :P
0
jakby mało w tym sezonie Real miał szczęścia to jeszcze terminarz ułożył się tak, że dostają wypompowany Sociedad a potem Celte, która prawdopodobnie odpuści sobie mecz :/ jeśli uda się zdobyć ligę w tym roku to będzie ona meeega "smaczna"
0
wątroba też wytrzyma :) wiem z autopsji