karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jedno jest pewne nie ma Messiego nie ma Barcelony :(
3
dawajcie go na nosze i od razu do samolotu do Barcelony zapakować
0
niech ten koszmar się skończy :(
0
dobra wszyscy grają beznadziejnie ale jak to możliwe, że nagle Messi gra poniżej krytyki ? ;/
0
od blamażu z Bayernem nie pamiętam tak słabego meczu :/
0
nie no nie wierzę, jakby ktoś im jaja poucinał wszystkim :/
0
Iniesta boi się wziąć grę na siebie :/
0
moze niech to się skończy już to 2-0 :/
0
straciliśmy piłkę w 7sekund ? :O no to niezły początek
0
pięknie teraz pokazują to na c+, w PSG kazdy chce dostać piłkę, każdy chce rozgrywać, w Barcelonie... ehh mam nadzieję, że Lucho podniesie jakoś morale w szatni, bo będzie bieda
0
miłość nie wybiera :) zawsze możesz iść spać albo na greja
0
nie licz na to :)
0
no cóż od początku sądziłem, że to najtrudniejszy możliwy przeciwnik do wylosowania, Real pewnie jutro spokojne 3 punkty bez straty gola
0
co z tym Messim :/
0
tu może zdarzyć się blamaż :/
0
czyli od początku sezonu nic sie nie zmienia
0
czo ten Marc :O na razie zawodnik meczu u nas
1
Iniesta po kontuzji nie może się odnaleźć :/
0
Busi gra ?
0
kto się przebrał w koszulki piłkarzy Barcelony ?
0
ehh czemu Pique rozgrywa :/
0
ehh Suarez stój do końca w miejscu :"/
0
idealna pozycja, nie ma co się dziwić
0
jeszcze Neymar chyba kontuzja :/
1
najwięcej średniaków, przydałby się ktoś mega ogarnięty do środka
0
nasz pressing a ich... szkoda słów
0
robią nas jak chcą :/
0
jak zwykle pressing i nie istniejemy :/
0
uuuf, ale i tak był spalony (znaczy powienien być)
0
zawał :O