0

jedno jest pewne nie ma Messiego nie ma Barcelony :(

3

dawajcie go na nosze i od razu do samolotu do Barcelony zapakować

0

niech ten koszmar się skończy :(

0

dobra wszyscy grają beznadziejnie ale jak to możliwe, że nagle Messi gra poniżej krytyki ? ;/

0

od blamażu z Bayernem nie pamiętam tak słabego meczu :/

0

nie no nie wierzę, jakby ktoś im jaja poucinał wszystkim :/

0

Iniesta boi się wziąć grę na siebie :/

0

moze niech to się skończy już to 2-0 :/

0

straciliśmy piłkę w 7sekund ? :O no to niezły początek

0

pięknie teraz pokazują to na c+, w PSG kazdy chce dostać piłkę, każdy chce rozgrywać, w Barcelonie... ehh mam nadzieję, że Lucho podniesie jakoś morale w szatni, bo będzie bieda

0

miłość nie wybiera :) zawsze możesz iść spać albo na greja

0

nie licz na to :)

0

no cóż od początku sądziłem, że to najtrudniejszy możliwy przeciwnik do wylosowania, Real pewnie jutro spokojne 3 punkty bez straty gola

0

co z tym Messim :/

0

tu może zdarzyć się blamaż :/

0

czyli od początku sezonu nic sie nie zmienia

0

czo ten Marc :O na razie zawodnik meczu u nas

1

Iniesta po kontuzji nie może się odnaleźć :/

0

Busi gra ?

0

kto się przebrał w koszulki piłkarzy Barcelony ?

0

ehh czemu Pique rozgrywa :/

0

ehh Suarez stój do końca w miejscu :"/

0

idealna pozycja, nie ma co się dziwić

0

jeszcze Neymar chyba kontuzja :/

1

najwięcej średniaków, przydałby się ktoś mega ogarnięty do środka

0

nasz pressing a ich... szkoda słów

0

robią nas jak chcą :/

0

jak zwykle pressing i nie istniejemy :/

0

uuuf, ale i tak był spalony (znaczy powienien być)

0

zawał :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?