2

eeh wykorzystał leżącego Pique już

0

nooooo nie wiem pokażcie powtórke

0

ojojoj czemu to nie weszło ?!?!:(

0

mi chodziło o to, że sędzia akurat w tym momencie mógł się pomylić ze względu na szybkość akcji i niewielką różnicę w pozycji Pique i Griezmana, a nie czy ten błąd ma wpływ na mecz czy nie

2

chyba Jasper chce pokazać Lucho, że grę nogami ogarnia nie gorzej niż Marc

0

czo ten Cillessen :D

0

hehe po 10gramy

0

bez przesady Pique zostawił jedną nogę, podanie trwa ułamek sekundy, reszt e można sobie dopowiedzieć, bardziej rażące błędu sędziowie popełniali

0

co trzeba mieć w głowie żeby z żółtą kartką tak wejść :/

0

co on odje### ?!?!

0

czerwo Roberto :/ nooo pieknie

0

Godin z kontuzją

2

bez przesady, ostatnie 15 min Gomes zagrał tak jak powinien grać zawsze

1

Gomes poczytał hejty na fcbarca.com i wie, że musi się spiąć :) jeszcze niech ktoś w przerwie Denisowi i Rakiticiowi podrzuci tablet

0

jak trwoga to wiadomo :)

0

znowu kontra po różnym :/

0

ohoho Gomes czy to Ty ?

0

no na razie trójka pomocników daje nam dokładnie tyle samo co Busi i Iniesta... na ławce

0

można źle grać ale się starać robić swoje, a walenie byle do przodu nie leży w filozofii tej drużyny

0

druga na dwie próby, chodzi mi o to, że nie ma kto dziś rozgrywać

3

no no sabotażysta już coś próbuje

0

ehh i Messi dziś same straty :/ Iniesta ratuj

0

jakich ja czasów dożyłem :/ Barca gra faję

8

kto by się spodziewał, nie mamy środka pola :O

1

jak można tak zostawić niekrytego zawodnika przy rożnym :/

1

spalony był dwa podania wcześniej, powrotny

0

skoro dostali zielone światło to znaczy, że są gotowi na 100%

5

Cięszki to ja mam poranek jak cos takiego czytam

0

zasady proste :P na początku jest kickoff, jedna ekipa może stanąć 10yrd przed piłką, którą kopie kicker, odebrać ją może returner (w sumie każdy może ale ten jest specjalnei do tego przeznaczony) i leeeeci na TD (touch down) i ekipa od kicker stara się go zabić jak im się uda to drużyna od returnera zaczyna akcje w miejscu gdzie została zatrzymany bieg, teraz atakujący mają 4 próby na zdobycie 10yrd, piłka musi iśc do tyłu, OL (offensive line) broni QB (quarterbacka) żeby ten mógł podać albo pobiec, podania sa długie do WRów (wide reciever) albo krótkie do RB (running backów)i nie mogą być wykonane do przodu po przekroczeniu (zapomniałem jak to się nazywa) linii gdzie stała piłka, jeśli uda się zdobyć 10yrd to atakujący mają znów 4 próby na kolejne 10yrd jeśli nie to piłka wędruje do przeciwników, jeśli zawodnik wbiegnie w pole punktowe to drużyna zdobywa 6 punktów, poźniej jest podwyższenie jeśli kopie się na bramkę to można zdobyć dodatkowo 1 punkt jeśli akcja podaniowa to 2, gdy się zdobywa TD to po tym wykonuję się kickoff, są też sytuacje, że drużyna przy 4 próbie decyduje się na panta, czyli wykop z ręki (po to by jak najbardziej oddalić akcję od własnego pola punktowego) wtedy zawodnicy atakujący nie mogą łapać takiej piłki (chyba, że przeciwnik ją dotknie ! ) punkty też można zdobyć gdy jest się w defensywie i powali się zawodnika atakującego w jego własnym polu punktowym, można też (jak się atakuje) zdobyć punkty z kopnięcia (chyba 3punkty za taką akcję) jeśli trafi się do bramki, są faule tzw, żółte flagi za różne przewinienia, najważniejsze to chyba blok w plecy, facemask (czyli trzymanie za część kasku), ofsajd i falstart (gdy się przekroczy linie piłki zanim ta zostanie ruszona) nooo to chyba takie ogólne zasady myślę, że znając je można oglądać spokojnie mecze :)

0

skąd się wzięło w ogóle słowo "dziubek"? bo chyba nie od dzioba, wtedy pisane by było przez "ó"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?