0

Dobra transmisje na telefon ktoś ma?

11

noo to jak gwarantujesz to ja będę spał spokojnie, dzięki :)

0

debilizmem jest karanie zawodników za takie słowa, z drugiej strony, Panie Asier naprawdę uważa Pan, że zostaliście z czego okradzeni w tym meczu ? (w lidze, fakt zasłużyli na zwycięstwo)

0

Cillessen ma niezłe kopyto, mógłby zaliczyć jakaś asystę

0

Messi w tym sezonie miałby pare bramek więcej gdyby nie te karne;p

0

bo mogę :) a tak serio, to chyba wiadomo, że to się odnosi do części kibiców a nie wszystkich sympatyków Barcelony

3

tak samo ale na odwrót :P
przed meczem "booorzee co za skład ? wszystko przegramy, musi grać najmocniejszym zestawieniem"
po meczu "zajebiście, w końcu rotacje, zmiennicy pokazali się z dobrej strony, triplete!!"

3

ee wg mnie autografy mają sens jeśli są "zdobyte" :)

9

jakby nie patrzeć mamy 2 punkty straty do Realu, niby dwa mecze do rozegrania mają więcej ale za darmo nikt im 6 punktów nie dopisze

1

jaki jest sens kupowania autografu ?

2

Paaacoooo nooo :/

18

Ależ morda się cieszy, jak widzę tę radość całej drużyny

7

No z rogu bramki jeszcze Messi nie ma;p

0

Rafa nonstop pada, chyba przydałaby sie silka, bo przepychaja go jak dzieciaka

2

Gomes z Vidalem w końcu coś zrobili w tej Barcelonie

1

nie od dziś :)

39

już widze te memy z trzema fagasami i laską przy barze jak awansuje Barca, Real, Atletico i Alaves/Alcorcon

0

trochę w tym prawdy, ale... Barca grając nawet dobry futbol trafia na autobus i jakieś 0-0 się trafi albo przegrana po jednej akcji przeciwnika, a Real? mogę grać gó### na i tak wcisną na 1-0 i żadna druzyna się przed nimi nie muruje, tylko gra otwarty futbol

0

w pierwszym meczu był ten karny śmieszny na Modriczu ?

24

haha 2:12, patrzcie na typa z "19" :D on wiedział

0

była "mapka" jakiś czas temu, która pokazywała miejsca na ostatnie chyba 10 wolnych, 9 praktycznie w to samo miejsce :)

0

a ja na początku Roberto grał bardzo dobrze to były teksty typu "nie ma co płakać po Alveszu mamy kocuta na PO " :)

13

do marki by się nadawał w sam raz :)

4

no nie jest, Barcelonie zawsze sie ciężko grało o wcześniejszych porach

0

nie, bo losują przedstawiciele wszystkich zainteresowanych klubów tak jak było ostatnio, a wszystkich Perez przecież nie kupi :P

1

Suarez w pigułce :P

0

Odpowiedź na boisku, kocham to:*

0

Co oni robią ?!?!

0

Suarez coś Ty odje##l

0

Hahaha ooo jak polecili teraz do sędziego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?