karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra transmisje na telefon ktoś ma?
11
noo to jak gwarantujesz to ja będę spał spokojnie, dzięki :)
0
debilizmem jest karanie zawodników za takie słowa, z drugiej strony, Panie Asier naprawdę uważa Pan, że zostaliście z czego okradzeni w tym meczu ? (w lidze, fakt zasłużyli na zwycięstwo)
0
Cillessen ma niezłe kopyto, mógłby zaliczyć jakaś asystę
0
Messi w tym sezonie miałby pare bramek więcej gdyby nie te karne;p
0
bo mogę :) a tak serio, to chyba wiadomo, że to się odnosi do części kibiców a nie wszystkich sympatyków Barcelony
3
tak samo ale na odwrót :P
przed meczem "booorzee co za skład ? wszystko przegramy, musi grać najmocniejszym zestawieniem"
po meczu "zajebiście, w końcu rotacje, zmiennicy pokazali się z dobrej strony, triplete!!"
3
ee wg mnie autografy mają sens jeśli są "zdobyte" :)
9
jakby nie patrzeć mamy 2 punkty straty do Realu, niby dwa mecze do rozegrania mają więcej ale za darmo nikt im 6 punktów nie dopisze
1
jaki jest sens kupowania autografu ?
2
Paaacoooo nooo :/
18
Ależ morda się cieszy, jak widzę tę radość całej drużyny
7
No z rogu bramki jeszcze Messi nie ma;p
0
Rafa nonstop pada, chyba przydałaby sie silka, bo przepychaja go jak dzieciaka
2
Gomes z Vidalem w końcu coś zrobili w tej Barcelonie
1
nie od dziś :)
39
już widze te memy z trzema fagasami i laską przy barze jak awansuje Barca, Real, Atletico i Alaves/Alcorcon
0
trochę w tym prawdy, ale... Barca grając nawet dobry futbol trafia na autobus i jakieś 0-0 się trafi albo przegrana po jednej akcji przeciwnika, a Real? mogę grać gó### na i tak wcisną na 1-0 i żadna druzyna się przed nimi nie muruje, tylko gra otwarty futbol
0
w pierwszym meczu był ten karny śmieszny na Modriczu ?
24
haha 2:12, patrzcie na typa z "19" :D on wiedział
0
była "mapka" jakiś czas temu, która pokazywała miejsca na ostatnie chyba 10 wolnych, 9 praktycznie w to samo miejsce :)
0
a ja na początku Roberto grał bardzo dobrze to były teksty typu "nie ma co płakać po Alveszu mamy kocuta na PO " :)
13
do marki by się nadawał w sam raz :)
4
no nie jest, Barcelonie zawsze sie ciężko grało o wcześniejszych porach
0
nie, bo losują przedstawiciele wszystkich zainteresowanych klubów tak jak było ostatnio, a wszystkich Perez przecież nie kupi :P
1
Suarez w pigułce :P
0
Odpowiedź na boisku, kocham to:*
0
Co oni robią ?!?!
0
Suarez coś Ty odje##l
0
Hahaha ooo jak polecili teraz do sędziego