karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
no tutaj właśnie jest ta różnica "zwyczajny" i "niezwyczajny" :) mnie to tam nie rusza, ale szkoda, że takie pieniądze sa pompowane w sport a nie naukę i służbę zdrowia
0
jade sobie do roboty i w radyjku mówią, że Lewy będzie zarabiał 200 000zł dziennie :O mówimy o samym kontrakcie ?
EDIT: właśnie policzyłem rzeczywiście mniej więcej tyle wychodzi, masakra :P
4
ooo patrzę sędziowanie level: Hiszpania
0
nie wiem dla mnie to bez sensu jak remisujesz w grupie/w lidze, na wyjeździe 1-1 potem u siebie 0-0 i mówisz "wygraliśmy dwumecz" :P
1
wg mnie dwa mecze w grupie to nie jest dwumecz, bo ten można wygrać lub przegrać, a jak powiedzieć, że w grupie ktoś wygrał dwumecz?
2
mam nadzieję, że mecz Barcy będzie 14lutego !! nie będę musiał się zastanawiać co robić w Walentynki :)
15
To już nawet nie jest śmieszne, jakieś dwa losowania temu pisałem, że nie wierzę w teorie spiskowe, że Real ma farta po prostu, noooo ale ile można?
0
na czym oglądacie mecze Barcy ? do tej pory miałem eleven w nc+ i teraz będę płacił 15zł/msc, jest jakaś korzystniejsza opcja? bo przyznam, że telewizji w ogóle nie oglądam jedynie mecze Barcy i czasem Realu
0
dzięki @up
0
na jakim kanale jest losowanie ?
0
Jordi druga asysta, ładnie:)
0
Jak ja nienawidzę gdy w zespole są pupilki trenera:/
0
Ale jaką robotę tu zrobił Busi! Najs
0
No i świetnie, w pierwszej chociaż były sytuacje a teraz będzie walenie łbem w mur:/
14
Messi dryblingiem kontuzjuje rywali :/ żeby tytlko obyło się bez sankcji
0
yy jeszcze się gość dziwi ? :O
0
tylko kto ma z tego beke :P chyba fani Realu
0
no pięknie a wspomniałem o podcinkach przed chwilą :O
0
ale wydaje mi się, że nawet jak ma to tego nie robi, a to jego znak firmowy
2
zauważyliście, że Messi już nie wykonuje za bardzo swoich podcinek ?
0
cooo jeeeest ?!?! Panowie
0
jaka ścianka jak z futsalu :)
3
*to
1
Ej ale wiecie, że wszyscy mają w du...żym poważaniu czy macie na 3 czy 7 zmianę, czy wracacie z pracy, kladziecie dzieci czy psa spać?
3
w LM był decydujący hahahahhhahahaha ok dobra dzięki, poprawiłeś mi humor w ten smętny dzień :) skoro zagrał tak zajebiście i wygrał Euro to czemu Griezman został wybrany MVP ? :O
5
żartujesz sobie prawda ? :) wg Ciebie najlepszym zawodnikiem ROKU na świecie ma być ktoś kto zagrał 4 świetne mecze w ciągu 365 dni ? (chociaż na Euro raczej żaden nie był "świetny", od biedy z Węgrami ) sprawdź staty Messiego z repry jesli już tak się tym posiłkujesz ile to bramek/asyst jest autorstwa jednego zawodnika
42
gość, który przez większość roku był cieniem samego siebie, został uznawany za NAJGORSZEGO zawodnika swojego zespołu w wielu meczach (nawet w zestawieniu miesięcznym), zostaje wygwizdywany na własnym stadionie ma dostać ZP tylko dlatego, że jest medialny i koledzy wygrali mu trofea, paranoja
PS. tak mam ból dupy :)
0
heh no tak, tak czy inaczej nie ma szans na to :P Real dostanie Monaco lub Napoli
0
no ja wciąż dostrzegam jego niedokładność, przyzwyczaiłem się do tego, że pomoc Barcy jest bezbłędna i piłkę może stracić tylko przy długich podaniach lub w skutek nieudanego dryblingu, a nie posłania piłkę w aut albo do przeciwnika gdy partner stoi 5-10 metrów obok
0
Real wyjdzie z drugiego więc słabo :)