karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przez akurat straciliśmy bramke :/
12
świetna kontra w wykonaniu Gomesa
0
obudzili się ? :O
0
no chyba to nie jest jednak TA Barcelona :(
0
no i koniec :( jeszcze Pique wypada pewnie na Real
0
no ja pier...le !!! :/ swietnie
0
poogladaj filmiki z wcześniejszych sezonów :)
0
kwit za takie symulki !
0
czemu to Real nie mógł teraz grać a Anoeta ? losie weź się trochę odwróć w stronę Barcy :(
0
nie ma najmiejszych szans na taki scenariusz niestety :(
0
mówię ogólnie nie tylko o tym meczu ;)
0
nie rozumiem LE !! przecież nasza pomoc to tragedia, czemu nie gra Arda, Rafinha czy nawet Denis ?
0
ktoś stawiał na Real ? kurs około 5 był
0
mamy ze 20% posiadania ?
0
najgorsze jest to, że Real przy takiej grze jak nasza i tak wcisnąłby w 92 minucie farfocla albo piękny wysymulawał jakąś 11stkę
7
Busi Gomes Rakitic to chyba w tej chwili nasza najsłabsza pomoc :(
11
myślę, że Ney niestety dziś ujrzy żółtą kartkę
9
no i proszę Ceerek, który nic nie gra od początku sezonu jest na czele klasyfikacji strzelców, los to jest przewrotny
1
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/videos/10154175720367684/ śmieszki
0
Moim zdaniem środek pola dalej przeciętnie, mało kreatywności plus oczywiście beznadziejna strata Busiego, która mogła kosztować starte gola, Gomes 90% podań do tyłu
6
Oby Iniesta wrócił na GD w dobrej formie, bo Real nawet rezerwami rozszarpie nas w środku, co za czasy nastały smutne, zawsze to był właśnie nasz największy atut, kreatywny świetnie rozumiejący się środek pola, Xavi weź bądź młodszy o 5 lat i wróć:(
0
Busi wracający do formy? :V powiedz, że zartujesz?
3
Nie wiem czy ktoś go chce sprzedać, ale dalej szału nie robi
0
zasłużone czerwo ?
0
ja obstawiałem w ligach cypryjskich czy singapurskich na lajwie, najczęściej że nie padnie gol w przedziale 10minutowy, stawiałem np w 25minucie że nie padnie w minutach 20-30, i tak 50zł, kurs 1,5 i ciułałem :)
3
i jeszcze chciałbym dopowiedzieć, że w zeszłym sezonie byłem lekkim optymistą mówiąc sobie "niee no niemożliwe żeby Real całą LM się prześlizgiwał i ją zgarną, nie ma opcji" los sprowadził mnie na ziemię :P
2
nie :) jako realista jestem przygotowany na każdą opcję, dlatego nie płaczę już teraz, że to koniec walki o mistrzostwo i nie prawię ślepo frazesów o pięknej remontadzie
2
zaraz zostanę zjechany od góry do dołu ale... lepiej być przygotowanym na najgorsze, mówię to jako realista
0
no i właśnie o tym mówię :P każdy jest taki tego pewny, że to może się źle skończyć (dla nas), Real gra wg mnie g%wno a i tak wygrywają są liderami, a Barca nie przekonuje w tym sezonie i gubi głupio punkty, mam nadzieję, że już niedługo to się zmieni
1
mam jakies złe przeczucia, że Real może w tym roku wygrać potrójną koronę :/ a to dlatego, że każdy się naśmiewa, że nie jest w stanie tego osiągnąć, los lubi być przewrotny