0

przez akurat straciliśmy bramke :/

12

świetna kontra w wykonaniu Gomesa

0

obudzili się ? :O

0

no chyba to nie jest jednak TA Barcelona :(

0

no i koniec :( jeszcze Pique wypada pewnie na Real

0

no ja pier...le !!! :/ swietnie

0

poogladaj filmiki z wcześniejszych sezonów :)

0

kwit za takie symulki !

0

czemu to Real nie mógł teraz grać a Anoeta ? losie weź się trochę odwróć w stronę Barcy :(

0

nie ma najmiejszych szans na taki scenariusz niestety :(

0

mówię ogólnie nie tylko o tym meczu ;)

0

nie rozumiem LE !! przecież nasza pomoc to tragedia, czemu nie gra Arda, Rafinha czy nawet Denis ?

0

ktoś stawiał na Real ? kurs około 5 był

0

mamy ze 20% posiadania ?

0

najgorsze jest to, że Real przy takiej grze jak nasza i tak wcisnąłby w 92 minucie farfocla albo piękny wysymulawał jakąś 11stkę

7

Busi Gomes Rakitic to chyba w tej chwili nasza najsłabsza pomoc :(

11

myślę, że Ney niestety dziś ujrzy żółtą kartkę

9

no i proszę Ceerek, który nic nie gra od początku sezonu jest na czele klasyfikacji strzelców, los to jest przewrotny

0

Moim zdaniem środek pola dalej przeciętnie, mało kreatywności plus oczywiście beznadziejna strata Busiego, która mogła kosztować starte gola, Gomes 90% podań do tyłu

6

Oby Iniesta wrócił na GD w dobrej formie, bo Real nawet rezerwami rozszarpie nas w środku, co za czasy nastały smutne, zawsze to był właśnie nasz największy atut, kreatywny świetnie rozumiejący się środek pola, Xavi weź bądź młodszy o 5 lat i wróć:(

0

Busi wracający do formy? :V powiedz, że zartujesz?

3

Nie wiem czy ktoś go chce sprzedać, ale dalej szału nie robi

0

zasłużone czerwo ?

0

ja obstawiałem w ligach cypryjskich czy singapurskich na lajwie, najczęściej że nie padnie gol w przedziale 10minutowy, stawiałem np w 25minucie że nie padnie w minutach 20-30, i tak 50zł, kurs 1,5 i ciułałem :)

3

i jeszcze chciałbym dopowiedzieć, że w zeszłym sezonie byłem lekkim optymistą mówiąc sobie "niee no niemożliwe żeby Real całą LM się prześlizgiwał i ją zgarną, nie ma opcji" los sprowadził mnie na ziemię :P

2

nie :) jako realista jestem przygotowany na każdą opcję, dlatego nie płaczę już teraz, że to koniec walki o mistrzostwo i nie prawię ślepo frazesów o pięknej remontadzie

2

zaraz zostanę zjechany od góry do dołu ale... lepiej być przygotowanym na najgorsze, mówię to jako realista

0

no i właśnie o tym mówię :P każdy jest taki tego pewny, że to może się źle skończyć (dla nas), Real gra wg mnie g%wno a i tak wygrywają są liderami, a Barca nie przekonuje w tym sezonie i gubi głupio punkty, mam nadzieję, że już niedługo to się zmieni

1

mam jakies złe przeczucia, że Real może w tym roku wygrać potrójną koronę :/ a to dlatego, że każdy się naśmiewa, że nie jest w stanie tego osiągnąć, los lubi być przewrotny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?