0

dobrze, że żaden nie spadł :P

1

opodatkowane mamy WSZYSTKO w tym wesołym kraju :) więc wiadomo, że głównym powodem będzie podatek, no ale tego nie da się przeskoczyć

2

chciałbym znaleźć kobietę, którą pokocham jak ten klub :)

1

podobno repka przed meczem z Armenią "troszkę" pobalowała w hotelu :)

0

a co Ci tam się nie podoba ? :D ja tu widzę, że płacisz 55zł i wybierasz telefon np htc one m9 za 699zł

0

CA jest rozgrywane co 4 lata

0

nie widzę w tym sensu, i tak topowi zawodnicy grają rocznie 40-60 spotkań, turniej będzie kolidował co 4 lata z Copa America

0

ma ktoś link do Urugwaju ?

1

Nie lubie:p poza tym chyba nie bylo dobrego połączenia

0

no ja muszę 200kmów jeszcze zrobić samochodem, dobrze, że do 14 spałem po imprezie sobotniej :P

0

mieć dzisiejszego Pique i Puyola sprzed kilka lat, marzenie

1

ehh za parę godzin lecę na Teneryfę w końcu wypocząć i miałem wstać o 2:30 a w ogóle jeszcze nie spałem :/ co tu robić jeszcze godzinę prawie ?

0

Pique jest niesamowity :O szkoda, że nie wszyscy się tak poświęcają dla drużyny

0

ehh no szkoda mamy w drużynie dywersantów :(

1

uuuff dawać po 3 !!

0

Barca na łopatkach

0

znowu Busi :/

0

no ale też mi nie chodzi by poniżać kogoś itp tylko takie słowa wydają się nieszczere co mnie boli :P można na przykład powiedzieć "Legia jest $%ujowa, ale mogą mieć lepszy dzień a my gorszy, więc różnie może się potoczyć ten mecz, futbol jest nieprzewidywalny" ;)

2

"Nie ma już słabych drużyn" jak ja nie lubię tego kurtuazyjnego frazesu, niech Zidane jeszcze niech powie, że jedzie do Warszawy na ciężki bój :P

1

to jest druga kolejka :V jeszcze radzę poczekać z rozdawaniem miejsc

1

heh najlepsze jest to, że Neymar gra tak w większości meczów, nawet jak miał te 4 asysty to miał masę strat, dziś w sumie podobnie ładne zagranie a tak to milion niedokładności i niepotrzebnej nonszalancji, ale uwierzcie mi tak jest prawie co mecz :) tylko wszyscy zaślepieni gdy raz na ileś dryblingów czy podań coś wyjdzie

0

ale jak Messi wskazuje na niebo, co ma powiązanie z jego bogiem to już ok ?

0

czemu ?

9

on na ten sezon chyba jeszcze nie dojechał

0

naaah w tamtych zdobyliśmy LM :3 jeszcze mogą być kanarki z 2005/06

4

na Bernabeu trzeba jechać w wyjazdówkach z 2008/09

33

uuuf całe szczęście, że Diego nie wrócił na Calderon, ta liga jest za mała na tylu nurków i prostaków

18

no gdyby nie uznali nieprawidłowej bramki to Atletico nie musiałoby niczego więcej strzelać

2

ja w szoku, że sędzia nie gwizdnął faulu dla Realu :O

0

to Węgrzyn a nie komentator :P czyli tak zwany "znafca" czy "ekspert"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?