karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze, że żaden nie spadł :P
1
opodatkowane mamy WSZYSTKO w tym wesołym kraju :) więc wiadomo, że głównym powodem będzie podatek, no ale tego nie da się przeskoczyć
2
chciałbym znaleźć kobietę, którą pokocham jak ten klub :)
1
podobno repka przed meczem z Armenią "troszkę" pobalowała w hotelu :)
0
a co Ci tam się nie podoba ? :D ja tu widzę, że płacisz 55zł i wybierasz telefon np htc one m9 za 699zł
0
CA jest rozgrywane co 4 lata
0
nie widzę w tym sensu, i tak topowi zawodnicy grają rocznie 40-60 spotkań, turniej będzie kolidował co 4 lata z Copa America
0
ma ktoś link do Urugwaju ?
1
Nie lubie:p poza tym chyba nie bylo dobrego połączenia
0
no ja muszę 200kmów jeszcze zrobić samochodem, dobrze, że do 14 spałem po imprezie sobotniej :P
0
mieć dzisiejszego Pique i Puyola sprzed kilka lat, marzenie
1
ehh za parę godzin lecę na Teneryfę w końcu wypocząć i miałem wstać o 2:30 a w ogóle jeszcze nie spałem :/ co tu robić jeszcze godzinę prawie ?
0
Pique jest niesamowity :O szkoda, że nie wszyscy się tak poświęcają dla drużyny
0
ehh no szkoda mamy w drużynie dywersantów :(
1
uuuff dawać po 3 !!
0
Barca na łopatkach
0
znowu Busi :/
0
no ale też mi nie chodzi by poniżać kogoś itp tylko takie słowa wydają się nieszczere co mnie boli :P można na przykład powiedzieć "Legia jest $%ujowa, ale mogą mieć lepszy dzień a my gorszy, więc różnie może się potoczyć ten mecz, futbol jest nieprzewidywalny" ;)
2
"Nie ma już słabych drużyn" jak ja nie lubię tego kurtuazyjnego frazesu, niech Zidane jeszcze niech powie, że jedzie do Warszawy na ciężki bój :P
1
to jest druga kolejka :V jeszcze radzę poczekać z rozdawaniem miejsc
1
heh najlepsze jest to, że Neymar gra tak w większości meczów, nawet jak miał te 4 asysty to miał masę strat, dziś w sumie podobnie ładne zagranie a tak to milion niedokładności i niepotrzebnej nonszalancji, ale uwierzcie mi tak jest prawie co mecz :) tylko wszyscy zaślepieni gdy raz na ileś dryblingów czy podań coś wyjdzie
0
ale jak Messi wskazuje na niebo, co ma powiązanie z jego bogiem to już ok ?
0
czemu ?
9
on na ten sezon chyba jeszcze nie dojechał
0
naaah w tamtych zdobyliśmy LM :3 jeszcze mogą być kanarki z 2005/06
4
na Bernabeu trzeba jechać w wyjazdówkach z 2008/09
33
uuuf całe szczęście, że Diego nie wrócił na Calderon, ta liga jest za mała na tylu nurków i prostaków
18
no gdyby nie uznali nieprawidłowej bramki to Atletico nie musiałoby niczego więcej strzelać
2
ja w szoku, że sędzia nie gwizdnął faulu dla Realu :O
0
to Węgrzyn a nie komentator :P czyli tak zwany "znafca" czy "ekspert"