0

ja to bym Busiego dał na ławkę, może by go to zmotywowało do lepszej gry, bo na razie jest znacznie poniżej swojego optymalnego poziomu

2

kurde nagle do mnie dotarło, że Messi gra na zajebistym poziomie od 10 lat :V
czasie zwolnij :(

1

dzięki za info

0

tylko, ze lepiej zagrać mocnym składem "ustawić" wynik w pierwszej połowie i sobie potem robić zmiany i grać na spokojnie, a nie wystawić w 80% rezerwowych i przez 90 minut grać na pół gwizdka bez chęci do zwycięstwa

0

tak się zastanawiam kto mógłby dostać ocenę powyżej 3 i ZM, może Iniesta w sumie miał chyba najmniej strat

29

jak ja nienawidzę ciot co udają, że mają skurcze :/

0

10min do końca a Barca dalej na stojąco

0

aż moja dziewczyna się zaśmiała :d

4

Lucho pewnie skusił ten kurs 24 na Alaves

0

jak jest "poddenerowany" w meczu z beniaminkiem to niech zatrudni jakiegoś psychologa

0

najgorsze jest to, że można zrobić tylko 3 zmiany :/

0

dalej nie mamy środka, jak nie ma Messiego to rozgrywa Neymar i Masche do spółki z Rudym

1

serio ? a co niby zrobił ?

0

dwa różne zapachy :)
212 VIP:
Nuty głowy: limonka, kawior, pieprz, imbir, marakuja
Nuty serca: przyprawy, wódka, gin, mięta
Nuty podstawy: ambra, skóra, tony drzewne

212 MEN:
Linia głowy - zielona cytryna, grejpfrut, kwiat dzikiej pomarańczy, zielony pieprz
Linia serca - nuty wodne, gardenia, imbir
Linia podstawy - drzewo sandałowe, drzewo guaiac, piżmo

0

używam 212 ale zwykłych nie vip, szczerze polecam :) piżmo robi robotę, perfumki działają na kobiece nosy ;)

0

być może :)

35

haha ruski komentarz "Luis Suarez pokraczył jako tank" :D

0

łatwo Ci mówić, ja się budzę z przerażeniem :P

0

naprawdę coś takiego napisał ? nie bardzo tam się nim interesuję, wiem tylko, że jest redaktorkiem notatnika i chyba często lubi się publicznie zbłaźnić

0

niewielu nas :(

0

wee mi się już dwa razy w ciągu miesiąca śniło, że przegraliśmy z Realem, najgorsze koszmary ever :/

3

pozwolę sobie wtrącić też, że przyszły zdobywca ZP ma w tym roku 32bramki

3

jego rola na boisku teraz jest trochę inna niż te 4 lata temu :) mysle, że skończy się na 50-60 bramkach

0

oby tylko sobie nie załatwił pachwiny, bo to głupia kontuzja, która potrafi się ciągnąć długi czas

3

w sumie to jeszcze 4 miesiące tego roku zostały

1

neee, nie na moje nerwy :P i nie z Cillessenem w bramce

4

wow nieźle, czyli tylko 3 razy w historii ? ostatni raz 28 lat temu :O z Lechem, gdzie zawodnicy mieli decydującego karnego "na nodze" ale Zubi wybronił, później strzela Bakero i Aloisio, Barca przechodzi dalej... i dochodzi aż do finału gdzie wygrywa z Sampdoria :) fajna historia :)

1

halo pasjonaci, statystycy, historycy jeszcze raz rzucam pytanie, bo nie spotkało się z odzewem w innym miejscu: Kiedy ostatnio Barca strzelała serię rzutów karnych (w oficjalnych rozgrywkach) ?

6

Kiedy ostatnio Barca musiała uczestniczyć w konkursie jedenastek?

0

ostatnich czyli tych, którzy ostatnio do nas dołączyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?