karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja to bym Busiego dał na ławkę, może by go to zmotywowało do lepszej gry, bo na razie jest znacznie poniżej swojego optymalnego poziomu
2
kurde nagle do mnie dotarło, że Messi gra na zajebistym poziomie od 10 lat :V
czasie zwolnij :(
1
dzięki za info
0
tylko, ze lepiej zagrać mocnym składem "ustawić" wynik w pierwszej połowie i sobie potem robić zmiany i grać na spokojnie, a nie wystawić w 80% rezerwowych i przez 90 minut grać na pół gwizdka bez chęci do zwycięstwa
0
tak się zastanawiam kto mógłby dostać ocenę powyżej 3 i ZM, może Iniesta w sumie miał chyba najmniej strat
29
jak ja nienawidzę ciot co udają, że mają skurcze :/
0
10min do końca a Barca dalej na stojąco
0
aż moja dziewczyna się zaśmiała :d
4
Lucho pewnie skusił ten kurs 24 na Alaves
0
jak jest "poddenerowany" w meczu z beniaminkiem to niech zatrudni jakiegoś psychologa
0
najgorsze jest to, że można zrobić tylko 3 zmiany :/
0
dalej nie mamy środka, jak nie ma Messiego to rozgrywa Neymar i Masche do spółki z Rudym
1
serio ? a co niby zrobił ?
0
dwa różne zapachy :)
212 VIP:
Nuty głowy: limonka, kawior, pieprz, imbir, marakuja
Nuty serca: przyprawy, wódka, gin, mięta
Nuty podstawy: ambra, skóra, tony drzewne
212 MEN:
Linia głowy - zielona cytryna, grejpfrut, kwiat dzikiej pomarańczy, zielony pieprz
Linia serca - nuty wodne, gardenia, imbir
Linia podstawy - drzewo sandałowe, drzewo guaiac, piżmo
0
używam 212 ale zwykłych nie vip, szczerze polecam :) piżmo robi robotę, perfumki działają na kobiece nosy ;)
0
być może :)
35
haha ruski komentarz "Luis Suarez pokraczył jako tank" :D
0
łatwo Ci mówić, ja się budzę z przerażeniem :P
0
naprawdę coś takiego napisał ? nie bardzo tam się nim interesuję, wiem tylko, że jest redaktorkiem notatnika i chyba często lubi się publicznie zbłaźnić
0
niewielu nas :(
0
wee mi się już dwa razy w ciągu miesiąca śniło, że przegraliśmy z Realem, najgorsze koszmary ever :/
3
pozwolę sobie wtrącić też, że przyszły zdobywca ZP ma w tym roku 32bramki
3
jego rola na boisku teraz jest trochę inna niż te 4 lata temu :) mysle, że skończy się na 50-60 bramkach
0
oby tylko sobie nie załatwił pachwiny, bo to głupia kontuzja, która potrafi się ciągnąć długi czas
3
w sumie to jeszcze 4 miesiące tego roku zostały
1
neee, nie na moje nerwy :P i nie z Cillessenem w bramce
4
wow nieźle, czyli tylko 3 razy w historii ? ostatni raz 28 lat temu :O z Lechem, gdzie zawodnicy mieli decydującego karnego "na nodze" ale Zubi wybronił, później strzela Bakero i Aloisio, Barca przechodzi dalej... i dochodzi aż do finału gdzie wygrywa z Sampdoria :) fajna historia :)
1
halo pasjonaci, statystycy, historycy jeszcze raz rzucam pytanie, bo nie spotkało się z odzewem w innym miejscu: Kiedy ostatnio Barca strzelała serię rzutów karnych (w oficjalnych rozgrywkach) ?
6
Kiedy ostatnio Barca musiała uczestniczyć w konkursie jedenastek?
0
ostatnich czyli tych, którzy ostatnio do nas dołączyli