karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no właśnie podobne myślenie było tu widoczne w zeszłym sezonie, że po Benitezie nie będzie co zbierać, a Real zdobył LM i był o 1 punkt za Barcą w lidze. Z fartem czy bez to jest mega wynik, mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz i Real nie będzie większym przeciwnikiem dla Barcy w drodze po zdobycia trypletu
0
za tych dwóch ostatnich trochę przepłaciliśmy
0
akurat podstawowego PO (czyli Sergi Roberto) mamy bardzo dobrego, szkoda tylko, że przez to nie może grać w środku pola
0
dokładnie, nie wiem czemu ludzie tak szydzą z Realu, który na papierze ma bardzo mocną pakę, śmiem nawet twierdzić, że środek pola lepszy niż u nas
3
Ehh chyba jestem malkontentem (a może realistą?) I tylko ja nie popadam w hurraoptymizm, którym ocieka ta strona. Mam nadzieję, że nie będzie jakiejś fali samobójstw po tym jak nie wygramy trypletu.
0
i jeszcze przez was przypomniałem sobie, ze Portugalia zdobyła ME :O borze borze ;(
0
nieee wiem, ja jakoś wspominam zeszły sezon i okres gdy było straszne narzekanie na środek pola i to, że Messi musi się wracać do rozgrywania piłki, teraz jakoś nie widzę skoku jakościowego co najwyżej dobrych, solidnych zmienników (Denis i Gomes) i uważam, że przydałaby nam się tu jakaś "bomba" (nie, nigdy nie byłem wielkim zwolennikiem przyjścia Pogby, za to bardzo chciałbym zobaczyć Verattiego w naszych barwach)
0
mam nadzieje, że taka zmiana Iniesta Gomes będzie dokonywana tylko przy pewnym prowadzeniu
0
nie wiem za bardzo do czego pijesz, mi chodziło, że po Villi jeszcze Pedro był w kadrze i grał w Barcelonie, a pytanie brzmiało "kiedy ostatni raz Barcelona miała napastnika, który gra w reprezentacji Hiszpanii?"
0
mam nadzieję, że ten Gomes wypali, bo 35 mln za rezerwowego to trochę sporo
0
mówimy o typowym środkowym napastniku ? czy ogólnie o zawodnikach z ataku ? bo jak to drugie, to Pedro był bym ostatnim
0
ile to ja już razy słyszałem "za kilka lat odkupimy go za xx mln" no i kto taki z wychowanków Barcy jest teraz wart tego, aby wyłożyć hajsy na stół i go sprowadzić z powrotem ?
0
Munir, Bojan, Tello, Cuenca to wg mnie ten sam poziom.
0
mogli napisać, że to w samej lidze
2
Przeżyjmy to jeszcze raz :D
https://www.facebook.com/SportRaport1X2/videos/936643586463524/?hc_ref=NEWSFEED
2
taa, a potem ban za nielegalne ściąganie
25
mógł odpisać "sypiałem"
6
czyli prowadzący dostał info, że to zła kulka ;> #mackiPereza ;>
0
to jest nagroda dla Najlepszego Piłkarza grającego w Europie, a nie Europejczyka, Messi i Suarez mogli to wygrać ale z racji tego, że było Euro mieli mniejsze szanse
0
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/videos/10153932878012684/ eee ? :O serio tak zrobił ?
0
jakich najlepszych ? na razie mamy drużyny z 4 miejsca z ligi
0
w zeszłym roku też tylu byłych graczy Barcy było co teraz Realu ?
0
Mamy dwie drużyny, które musiały grać w eliminacjach
0
bo porobili te beznadziejne czerwone i niebieskie grupy
0
wiem wiem podnieciłem się za mocno, ze znowu jakaś drużyna będzie, która znamy ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
grupa i tak jest bez znaczenia, bo Real spokojnie z niej wyjdzie z pierwszego miejsca, wolę aby w fazie pucharowej mieli coś cięższego niż ostatnio
0
jak można być osobą publiczną i nie kontrolować poprawności swoich wpisów, niech ludzi od tego wynajmie jak sam nie potrafi złożyć 2óch zdań
11
co to za wsiok ? spod budki z piwem go wzięli ?
0
Ehh brawo UEFA za śmieszne zniany w regulaminie:/ teraz vicemistrz Anglii czy Hiszpanii jest mniej uprzywilejowany niż mistrz Rosji czy Portugalii, a mistrz Polski ma lepiej niż drużyny, które regularnie punktują w LM