karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hyhy łatwy hajs :3 a kursik ponad 4
0
o zobacz :O
0
do 84 minuty ładnie kuponik wyglądał, ale nieeee zachciało się nagle strzelać :P
0
Portugalia koniec ?!
0
Portugalia jeszcze gra ?
0
Grosik jest fanem Prognozy Club :D
0
ok Twoja głowa za moje 10zł :) bo tyle stawiam na Węgry kurs 12 więc zawsze pare groszy może wpaść:P
0
również polecam:)
0
dobra już tylko Hiszpania mnie interesuje :D postawiłem na remisy, Czesi już chyba nie ugrają nic
0
ma ktoś link i do meczu Hiszpanii, i ten drugi ?
3
od jakiego słowa jest skrót "tyś" ?
0
Spokojnie, będzie w 11sce UEFA :)
0
hmm serio nie wyczułeś tego ?
0
Co tam się działo w meczu USA, że dwa czerwa tej samej minucie ?
0
Ma ktoś link oprócz tvp sport online?
0
bo zagrywał Walijczyk
1
czyli jednak zablokowała :P
1
z Interem zadziałało
6
no widocznie o czymś nie wiesz
0
żeby coś postawić jeszcze trzeba dysponować taką kwotą a pewnie persona, która wyłożyła te pieniądze ma na koncie klika tłustych zer i nawet w przypadku przegranej nie będzie strasznie płakać
0
O o znawca patrzę:)
0
jak można kaparów nie lubić ? :O
13
siedze sobie na kompie, w tle leci tewułen a tam pierwszy news z faktów to wygrana Real :O i jeszcze opisują to jakby rzeczywiście pokazali wielką grę i rozbili przeciwnika w finale :/ żenada
0
Działa wam nc+go na androidzie?
0
Byl z córkami.
0
Przykro mi nie pomogę:) to byś raczej musiał pogadać z Katalończykami
0
Widzę "dyskusję" heh, skroluję skroluję i wszędzie jakieś totsy tylko i każdy pisze sam do siebie, tak właśnie wygląda ta "dyskusja"
0
Nigdzie nie napisałem, ze la rambla ma być jakoś ograniczona
0
Nie wnikaj, coś z fifą
2
Przydałyby sie na ramblii jakieś kategorie "polityka" "pilka nożna świecie" "inne dyscypliny" "metafizyka" "pierdoły" ciekawe gdzie panowałby największy ruch:p