0

hyhy łatwy hajs :3 a kursik ponad 4

0

o zobacz :O

0

do 84 minuty ładnie kuponik wyglądał, ale nieeee zachciało się nagle strzelać :P

0

Portugalia koniec ?!

0

Portugalia jeszcze gra ?

0

Grosik jest fanem Prognozy Club :D

0

ok Twoja głowa za moje 10zł :) bo tyle stawiam na Węgry kurs 12 więc zawsze pare groszy może wpaść:P

0

również polecam:)

0

dobra już tylko Hiszpania mnie interesuje :D postawiłem na remisy, Czesi już chyba nie ugrają nic

0

ma ktoś link i do meczu Hiszpanii, i ten drugi ?

3

od jakiego słowa jest skrót "tyś" ?

0

Spokojnie, będzie w 11sce UEFA :)

0

hmm serio nie wyczułeś tego ?

0

Co tam się działo w meczu USA, że dwa czerwa tej samej minucie ?

0

Ma ktoś link oprócz tvp sport online?

0

bo zagrywał Walijczyk

1

czyli jednak zablokowała :P

1

z Interem zadziałało

6

no widocznie o czymś nie wiesz

0

żeby coś postawić jeszcze trzeba dysponować taką kwotą a pewnie persona, która wyłożyła te pieniądze ma na koncie klika tłustych zer i nawet w przypadku przegranej nie będzie strasznie płakać

0

O o znawca patrzę:)

0

jak można kaparów nie lubić ? :O

13

siedze sobie na kompie, w tle leci tewułen a tam pierwszy news z faktów to wygrana Real :O i jeszcze opisują to jakby rzeczywiście pokazali wielką grę i rozbili przeciwnika w finale :/ żenada

0

Działa wam nc+go na androidzie?

0

Byl z córkami.

0

Przykro mi nie pomogę:) to byś raczej musiał pogadać z Katalończykami

0

Widzę "dyskusję" heh, skroluję skroluję i wszędzie jakieś totsy tylko i każdy pisze sam do siebie, tak właśnie wygląda ta "dyskusja"

0

Nigdzie nie napisałem, ze la rambla ma być jakoś ograniczona

0

Nie wnikaj, coś z fifą

2

Przydałyby sie na ramblii jakieś kategorie "polityka" "pilka nożna świecie" "inne dyscypliny" "metafizyka" "pierdoły" ciekawe gdzie panowałby największy ruch:p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?