0

Betis chyba już nie jest zagrożony spadkiem (9punktow nad strefa spadkowa) wiec mam nadzieje, że za bardzo nie będą się spinać na ten mecz

1

"wystarczy"

7

a nie tak dawno myślałem, że Espanyol będzie ustawiał szpaler na CN, niestety będzie trzeba się bić do ostatniej minuty ligi o mistrzostwo

0

czy to City różni się jakoś od tego,z którym Barca w zeszłym sezonie nie miała żadnych problemów ? serio pytam, ostatnimi czasy nie śledzę angielskiej ligi

0

Proponuję zrobić przegląd z całego sezonu i sprawdzić ile karnych Barcelonie NIE PODYKTOWANO a się należały! Słusznych 11stek powinno być i tak ponad 20 i ból dupy realowców nic tu nie zmieni

0

jak ktoś kopie ze środka boiska i zostaje zablokowany to też mozna domniemywać, ze piłka leciała w światło bramki i ten strzał uznać za celny ?

0

strzał był zablokowany przez obrońcę więc nie liczy się jako celny

3

no Ty zapewne wiesz co będzie...

7

Ehh jak ja nienawidzę takich sytuacji:/

0

12 bramek strzelonych w dwóch ostatnich meczach, w 4 poprzednich tylko 4:/

0

Właśnie będzie teraz grał w każdym meczu nawet z kontuzją aby tylko coś strzelić

0

Już Javier mówił, że nie chce strzelać karnego, chociaż Messi mu proponował kilkukrotnie

0

Nooo taki trochę naciągany ten karny

0

Prognozuję nawałnice strzałów pewnego pana z Portugalii w następny weekend

0

A co on niby robi więcej niż marnowanie sytuacji wykreowanych przez innych?

3

Mam nadzieje, ze Barca zdobędzie mistrza nie tylko dlatego, że im kibicuje ale też dlatego żeby słaby Real tego nie dokonał

0

Nasz terminarz wbrew pozorom jest najtrudnjejszy :/ wszystkie ekipy prócz Betisu beda walczyc o utrzymanie

0

chyba przyjemne z przyjemnym :)

2

Byłeś na Camp Nou w trakcie meczu? o jakim klimatycznym otoczeniu mówisz? co jeśli nie będzie "cudownych zagrań" ? 90minut ciszy ?

14

ale swoją 200% sytuację zmarnował :) cały on

4

Dla mnie Bartra pozostanie i tak co najwyżej średnim zmiennikiem na mało ważne mecze i gdy nie będzie kim grać, z resztą po ilości gier można zauważyć, że LE twierdzi podobnie. Dziś w sumie mógł zawalić bramę chyba przy 0-1 jak złamał linie spalonego o jakieś 2metry i te jego wybicia na kilka metrów przed siebie. Potem jakoś się ogarnął, ale mnie tam jego występ jakoś nie rusza przy takim wyniku. Latem przyjdzie (mam nadzieję) jeden solidny stoper i znowu Marca będziemy oglądać "od święta" PS. Nie jestem jego hejterem, nawet go broniłem dość długo ale sporo razy już zawiódł i ciężko mi dostrzec w nim następce Pique

0

to się obudzili :) mogli trochę wcześniej tak najlepiej w meczu z Realem :P

0

Czo ten Bartra ? :O

27

żeby można było rozdzielić te bramki na poprzednie mecze :(

0

Neymar altruista ? czy wiedział, że nie strzeli ? :P

3

a nie jest 29-31 ?

0

jeśli chodzisz na basen w trakcie meczu Barcelony gdy ważą się losy mistrzostwa nie zasługujesz na bramki :P

0

4-0 Suarez hattrick

0

tylko jak ten głos i reklamy wyłączyć ?:P

0

jakiś zagramaniczny stream ktoś ma ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?