karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Betis chyba już nie jest zagrożony spadkiem (9punktow nad strefa spadkowa) wiec mam nadzieje, że za bardzo nie będą się spinać na ten mecz
1
"wystarczy"
7
a nie tak dawno myślałem, że Espanyol będzie ustawiał szpaler na CN, niestety będzie trzeba się bić do ostatniej minuty ligi o mistrzostwo
0
czy to City różni się jakoś od tego,z którym Barca w zeszłym sezonie nie miała żadnych problemów ? serio pytam, ostatnimi czasy nie śledzę angielskiej ligi
0
Proponuję zrobić przegląd z całego sezonu i sprawdzić ile karnych Barcelonie NIE PODYKTOWANO a się należały! Słusznych 11stek powinno być i tak ponad 20 i ból dupy realowców nic tu nie zmieni
0
jak ktoś kopie ze środka boiska i zostaje zablokowany to też mozna domniemywać, ze piłka leciała w światło bramki i ten strzał uznać za celny ?
0
strzał był zablokowany przez obrońcę więc nie liczy się jako celny
3
no Ty zapewne wiesz co będzie...
7
Ehh jak ja nienawidzę takich sytuacji:/
0
12 bramek strzelonych w dwóch ostatnich meczach, w 4 poprzednich tylko 4:/
0
Właśnie będzie teraz grał w każdym meczu nawet z kontuzją aby tylko coś strzelić
0
Już Javier mówił, że nie chce strzelać karnego, chociaż Messi mu proponował kilkukrotnie
0
Nooo taki trochę naciągany ten karny
0
Prognozuję nawałnice strzałów pewnego pana z Portugalii w następny weekend
0
A co on niby robi więcej niż marnowanie sytuacji wykreowanych przez innych?
3
Mam nadzieje, ze Barca zdobędzie mistrza nie tylko dlatego, że im kibicuje ale też dlatego żeby słaby Real tego nie dokonał
0
Nasz terminarz wbrew pozorom jest najtrudnjejszy :/ wszystkie ekipy prócz Betisu beda walczyc o utrzymanie
0
chyba przyjemne z przyjemnym :)
2
Byłeś na Camp Nou w trakcie meczu? o jakim klimatycznym otoczeniu mówisz? co jeśli nie będzie "cudownych zagrań" ? 90minut ciszy ?
14
ale swoją 200% sytuację zmarnował :) cały on
4
Dla mnie Bartra pozostanie i tak co najwyżej średnim zmiennikiem na mało ważne mecze i gdy nie będzie kim grać, z resztą po ilości gier można zauważyć, że LE twierdzi podobnie. Dziś w sumie mógł zawalić bramę chyba przy 0-1 jak złamał linie spalonego o jakieś 2metry i te jego wybicia na kilka metrów przed siebie. Potem jakoś się ogarnął, ale mnie tam jego występ jakoś nie rusza przy takim wyniku. Latem przyjdzie (mam nadzieję) jeden solidny stoper i znowu Marca będziemy oglądać "od święta" PS. Nie jestem jego hejterem, nawet go broniłem dość długo ale sporo razy już zawiódł i ciężko mi dostrzec w nim następce Pique
0
to się obudzili :) mogli trochę wcześniej tak najlepiej w meczu z Realem :P
0
Czo ten Bartra ? :O
27
żeby można było rozdzielić te bramki na poprzednie mecze :(
0
Neymar altruista ? czy wiedział, że nie strzeli ? :P
3
a nie jest 29-31 ?
0
jeśli chodzisz na basen w trakcie meczu Barcelony gdy ważą się losy mistrzostwa nie zasługujesz na bramki :P
0
4-0 Suarez hattrick
0
tylko jak ten głos i reklamy wyłączyć ?:P
0
jakiś zagramaniczny stream ktoś ma ?