0

53 w łydzie ? :O jakos nie jestem w stanie w to uwierzyć

11

nie ma to jak odpowiedzieć na pytanie...

0

"ooooo je$%any" :O

3

Bóg gra w Barcelonie więc nie raczej jej nie zatrzyma :) Eibar jest wyżej w tabeli niż Malaga czy Las Palmas, drużyny, z którymi mieliśmy problemy na wyjeździe. Zawsze jest to samo, wieszczenie golead a potem psioczenie w pierwszej połowie "co my gramy" i zawód, że nie było 0-8. Mam wielką nadzieję, że padnie wynik 0-5+ ale chłodna głowa realisty jednak podpowiada, że to będzie coś około 1-2 1-3

3

Myślę, że śmiało stawiaj 8+... Ech ludzie nigdy się nie nauczą pokory

3

Bullshit jak dla mnie z tym graniem na remis, po co niby Barca miała się forsować w tamtym meczu? Strzelili dwie bramki były okazje na większą ilość, wiadomo, że nie grali na 100% i skończyło się remisem. W tym sezonie był taki sam scenariusz, to też było przyjacielskie oddanie punktu? Może drużyna z La Corunii posmarowała Bartkowi a ten przekazał drużynie żeby nie wygrywali?

5

Hahahah gratuluje podejścia do życia antykibicu

7

Heheh ból dupki wyczuwam, Ronaldo strzela zajebiste bramki to na bramkarza trzeba wszystko zwalić

1

kontrowersyjne pytanie: chcielibyście aby Barca przegrała na El Madrigal jesli znaczyłoby to, że Real spadnie na 4 miejsce ?

2

*bez przegranej

2

Barca wygrywa 5-1a tak naprawdę razi nieskutecznością :V piekne czasy nastały, kiedyś jak sprawdzałem wyniki w telegazecie i w porannej gazecie tak kolorowo nie było :)

10

Wydaje się to mało realne, szczególnie, że jak będziemy kontynuować zwycięską passę, to na pare kolejek przed zakończeniem ligi Barca będzie mistrzem i wtedy zobaczymy dość rezerwowy skład

0

Trochę to jest nieścisłe, bo napisałeś, że szansą na uratowanie zycia jest WYCIĄGNIECIE białej kuli a to jest niemożliwe, gdyby to było ujęte inaczej to mogłby powiedzieć, że on wylosuje kule a ta która zostanie w środku będzie decydowała o jego losie

0

Z "trafieniem kulą w płot" jest tak, że w ten płot trafiliśmy a nie chcieliśmy, czyli coś nam nie wyszło

0

Fajnie fajnie ale na co tam te kapcie?:p

0

Na rulecie na kolor stawiasz i też masz kurs 2:p

0

no o to chodziło właśnie :v

2

Jack, sam, bez coli, jedna kostka lodu :)

5

nie przepadam za piwem, wole łychę :)

0

to poznaj :) miło mi

0

ja jestem ateistą a doznałem uczucia porażenia przysennego :)

0

to nie wiem czy to to samo, bo przy paraliżu jesteś chyba we własnym łóżku :P

3

ja miałem to dwukrotnie, dokładnie tak jak to jest opisywane, paraliż, poczucie przygniecenia przez jakąś kudłatą postać z kłami, bezradna próba krzyku

1

no widać, że jeszcze mało wiesz, polecam savoir vivre

3

"najmokrzejsza" :/ mam nadzieje ze to część żartu

2

dżentelmeni nie rozmawiają o wierze i polityce

1

Piękny minimalizm Sportu:) ale widać, że MD też powoli idzie w tę stronę

5

Neymarowi coś ostatnio ewidentnie siadła skuteczność

0

wszedłem specjalnie, żeby przeczytać ten komentarz

3

Matje profesor na stoperze, to jego ustawianie się mmm poezja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?