karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
53 w łydzie ? :O jakos nie jestem w stanie w to uwierzyć
11
nie ma to jak odpowiedzieć na pytanie...
0
"ooooo je$%any" :O
3
Bóg gra w Barcelonie więc nie raczej jej nie zatrzyma :) Eibar jest wyżej w tabeli niż Malaga czy Las Palmas, drużyny, z którymi mieliśmy problemy na wyjeździe. Zawsze jest to samo, wieszczenie golead a potem psioczenie w pierwszej połowie "co my gramy" i zawód, że nie było 0-8. Mam wielką nadzieję, że padnie wynik 0-5+ ale chłodna głowa realisty jednak podpowiada, że to będzie coś około 1-2 1-3
3
Myślę, że śmiało stawiaj 8+... Ech ludzie nigdy się nie nauczą pokory
3
Bullshit jak dla mnie z tym graniem na remis, po co niby Barca miała się forsować w tamtym meczu? Strzelili dwie bramki były okazje na większą ilość, wiadomo, że nie grali na 100% i skończyło się remisem. W tym sezonie był taki sam scenariusz, to też było przyjacielskie oddanie punktu? Może drużyna z La Corunii posmarowała Bartkowi a ten przekazał drużynie żeby nie wygrywali?
5
Hahahah gratuluje podejścia do życia antykibicu
7
Heheh ból dupki wyczuwam, Ronaldo strzela zajebiste bramki to na bramkarza trzeba wszystko zwalić
1
kontrowersyjne pytanie: chcielibyście aby Barca przegrała na El Madrigal jesli znaczyłoby to, że Real spadnie na 4 miejsce ?
2
*bez przegranej
2
Barca wygrywa 5-1a tak naprawdę razi nieskutecznością :V piekne czasy nastały, kiedyś jak sprawdzałem wyniki w telegazecie i w porannej gazecie tak kolorowo nie było :)
10
Wydaje się to mało realne, szczególnie, że jak będziemy kontynuować zwycięską passę, to na pare kolejek przed zakończeniem ligi Barca będzie mistrzem i wtedy zobaczymy dość rezerwowy skład
0
Trochę to jest nieścisłe, bo napisałeś, że szansą na uratowanie zycia jest WYCIĄGNIECIE białej kuli a to jest niemożliwe, gdyby to było ujęte inaczej to mogłby powiedzieć, że on wylosuje kule a ta która zostanie w środku będzie decydowała o jego losie
0
Z "trafieniem kulą w płot" jest tak, że w ten płot trafiliśmy a nie chcieliśmy, czyli coś nam nie wyszło
0
Fajnie fajnie ale na co tam te kapcie?:p
0
Na rulecie na kolor stawiasz i też masz kurs 2:p
0
no o to chodziło właśnie :v
2
Jack, sam, bez coli, jedna kostka lodu :)
5
nie przepadam za piwem, wole łychę :)
0
to poznaj :) miło mi
0
ja jestem ateistą a doznałem uczucia porażenia przysennego :)
0
to nie wiem czy to to samo, bo przy paraliżu jesteś chyba we własnym łóżku :P
3
ja miałem to dwukrotnie, dokładnie tak jak to jest opisywane, paraliż, poczucie przygniecenia przez jakąś kudłatą postać z kłami, bezradna próba krzyku
1
no widać, że jeszcze mało wiesz, polecam savoir vivre
3
"najmokrzejsza" :/ mam nadzieje ze to część żartu
2
dżentelmeni nie rozmawiają o wierze i polityce
1
Piękny minimalizm Sportu:) ale widać, że MD też powoli idzie w tę stronę
5
Neymarowi coś ostatnio ewidentnie siadła skuteczność
0
wszedłem specjalnie, żeby przeczytać ten komentarz
3
Matje profesor na stoperze, to jego ustawianie się mmm poezja