karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
100% wczoraj gruba impreza była u Neya ;>
0
MNS nie może przejść 3 zawodników prawie najslabszej ekipy w lidze :/ niech ten mecz się już kończy te 1-0
0
Ronaldo też taką fotkę wrzucił
0
Suarez dziś słabiutko :/
0
ehh już to wygląda jakbyśmy chcieli dowieźć to 1-0 do końca
0
mam nadzieję, że worek z bramkami się teraz rozwiąże, bo ta ładna nieuznana bramka Messiego strasznie boli
6
co to za pierd...nie "czy Neymar powinien używać sztuczek technicznych " ??! to jest chore
0
pff na stronie nc+ jest minutowe opoźnienie :/
3
kuuuu... nie mogę z tym sędziowaniem !! 3 metrowy NIEspalony
1
sorry ale to trochę głupie, aktorom też powinno się wprowadzić jakieś limity płacowe? piosenkarzom ? rolnikom ? taksówkarzom ? każdy zarabia tyle ile może mu zapłacić pracodawca... kapitalizm mamy
0
No oczywiście, że o jednym, o tym co nas najbardziej podnieca i wprawia w stan ekstazy... Czyli nasza kochana Barcelonka
2
Ooj bacz na słowa, zaraz znajdzie się grono co będzie chciało podnosić:p
0
Szybko, że znowu coś przeskrobie;>
0
szczerze to lipa z tym Czeryszewem, bo gdyby wtedy nie zagrał to dziś może byśmy gromili Real (gdyby nie odpadł wcześniej:P )
5
Neymar do człowieka w masce "psy szczekają karawana jedzie dalej"
0
NEymar specjalnie nie strzelił, żeby pokazać, że Barca może gromić przeciwników bez celnych strzałów z 11stki :P
7
haha ja będzie Suarez na linii z piłka stał to i tak będzie szukał Neya teraz :P
5
do wszystkich co pytają "kto weźmie piłkkę" odpowiedź brzmi: obydwaj :) pozdrawiam :)
113
"weź kanapki i jakieś dobre filmy" hahahaha mistrz :D
0
spoko jedną nie grają:P
0
double hattrick :)
5
LE wie, że gdyby zdjął kogoś z MSN to by ktoś się wku... :P
1
łoo żeby Rudy to strzelił to 10 za ten mecz :P
0
dla jednych bogiem jest pan z brodą, dla innych słoń, dla jeszcze innych niski Argentyńczyk
0
dlaczego ma się pukać ?
1
piękne zachowanie Camp Nou ! :D
0
jest środek tygodnia
13
Gran Derbi ostatniego nie oglądał ? :P
4
Wiedziałem, że to pajacowanie sie tak skończy
0
Ehh nie lubie jak jest karny i czerwona:/ wiem wiem przepisy...