3

100% wczoraj gruba impreza była u Neya ;>

0

MNS nie może przejść 3 zawodników prawie najslabszej ekipy w lidze :/ niech ten mecz się już kończy te 1-0

0

Ronaldo też taką fotkę wrzucił

0

Suarez dziś słabiutko :/

0

ehh już to wygląda jakbyśmy chcieli dowieźć to 1-0 do końca

0

mam nadzieję, że worek z bramkami się teraz rozwiąże, bo ta ładna nieuznana bramka Messiego strasznie boli

6

co to za pierd...nie "czy Neymar powinien używać sztuczek technicznych " ??! to jest chore

0

pff na stronie nc+ jest minutowe opoźnienie :/

3

kuuuu... nie mogę z tym sędziowaniem !! 3 metrowy NIEspalony

1

sorry ale to trochę głupie, aktorom też powinno się wprowadzić jakieś limity płacowe? piosenkarzom ? rolnikom ? taksówkarzom ? każdy zarabia tyle ile może mu zapłacić pracodawca... kapitalizm mamy

0

No oczywiście, że o jednym, o tym co nas najbardziej podnieca i wprawia w stan ekstazy... Czyli nasza kochana Barcelonka

2

Ooj bacz na słowa, zaraz znajdzie się grono co będzie chciało podnosić:p

0

Szybko, że znowu coś przeskrobie;>

0

szczerze to lipa z tym Czeryszewem, bo gdyby wtedy nie zagrał to dziś może byśmy gromili Real (gdyby nie odpadł wcześniej:P )

5

Neymar do człowieka w masce "psy szczekają karawana jedzie dalej"

0

NEymar specjalnie nie strzelił, żeby pokazać, że Barca może gromić przeciwników bez celnych strzałów z 11stki :P

7

haha ja będzie Suarez na linii z piłka stał to i tak będzie szukał Neya teraz :P

5

do wszystkich co pytają "kto weźmie piłkkę" odpowiedź brzmi: obydwaj :) pozdrawiam :)

113

"weź kanapki i jakieś dobre filmy" hahahaha mistrz :D

0

spoko jedną nie grają:P

0

double hattrick :)

5

LE wie, że gdyby zdjął kogoś z MSN to by ktoś się wku... :P

1

łoo żeby Rudy to strzelił to 10 za ten mecz :P

0

dla jednych bogiem jest pan z brodą, dla innych słoń, dla jeszcze innych niski Argentyńczyk

0

dlaczego ma się pukać ?

1

piękne zachowanie Camp Nou ! :D

0

jest środek tygodnia

13

Gran Derbi ostatniego nie oglądał ? :P

4

Wiedziałem, że to pajacowanie sie tak skończy

0

Ehh nie lubie jak jest karny i czerwona:/ wiem wiem przepisy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?