0

U mnie śmiga.

1

Gdyby to była Twoja dziewczyna to pewnie bym tak zrobił:)

2

Powinien być karny? Akurat jak powtórka była to dziewczyna na mnie wlazła i nic nie widziałem:/

0

Kto bierze takiego niekompetentnego człowieka do komentowania? Już nie wspomninając o jego elokwencji

14

powinni zmienić nazwę na 4RSEN4L :)

0

Dwumecz z Juventusem w LM, ryczałem jak bóbr wtedy ;( i z Chelsea w 2005

0

tak czy inaczej nie chciałbym aby wtedy do 11stki podchodził Neymar

0

jak chcesz studiowałem matematykę, informatykę i fizykę, więc myśle, że z zadaniami na poziomie pierwszej lo bym sobie poradził

2

Wrzucaj treści będziemy rozkminiać:)

0

kompletny bezsens :) chyba, że stawiasz po patolu

0

no tak 12 i 18 to to samo :P dlatego mi chodzi bardziej o 23 :P

0

w lolu powinny powstać kategorie wiekowe

0

rok kalendarzowy

0

Masche to nawet na dziadku, na treningu wślizgiem leci :P

0

wie ktoś czy można się "podpiąć" pod wyjazd z fcbarca na mecz z Gijon ale dolecieć samemu ?

0

zajebista... koszulka, mam taką w swej kolekcji:)

0

czerwony Ramos szlifuje swój rekordzik :)

0

Kocham lewackie myślenie:) ale nie zarabia 2k tylko kilkaset razy więcej

0

Haha brawo za logikę, gdybym ZARABIAŁ tyle co on to bym PRACOWAŁ za darmo:D czyli gdybyś pracował to byś nie pracował lub gdyś zarabiał to byś nie zarabiał

2

Klimat? sto razy bardziej wolałbym Kalofornie czy Floryde niż jakieś pustynie i muslimów :)

0

dalej nie wiem jak ta bramka nie została nagrodzona Puskasem :/

0

słabe porównanie

0

było za to czerwo ?

18

to nie Mascherano ;>

0

Komentarz usunięty

1

1

na razie żadna drużyna nie zdobyła LM na swoim stadionie, więc może lepiej, że nie będzie finału na CN :) chooociaż z drugiej strony można by złamać tę klątwę

0

no dobraaaa to też powiem co wiem :) słońce jest gorące a woda mokra :)

0

Arda to chyba średnio kartkę na mecz łapie

0

a teraz nie mogą ? w 99' finał LM odbył się na CN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?