karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie śmiga.
1
Gdyby to była Twoja dziewczyna to pewnie bym tak zrobił:)
2
Powinien być karny? Akurat jak powtórka była to dziewczyna na mnie wlazła i nic nie widziałem:/
0
Kto bierze takiego niekompetentnego człowieka do komentowania? Już nie wspomninając o jego elokwencji
14
powinni zmienić nazwę na 4RSEN4L :)
0
Dwumecz z Juventusem w LM, ryczałem jak bóbr wtedy ;( i z Chelsea w 2005
0
tak czy inaczej nie chciałbym aby wtedy do 11stki podchodził Neymar
0
jak chcesz studiowałem matematykę, informatykę i fizykę, więc myśle, że z zadaniami na poziomie pierwszej lo bym sobie poradził
2
Wrzucaj treści będziemy rozkminiać:)
0
kompletny bezsens :) chyba, że stawiasz po patolu
0
no tak 12 i 18 to to samo :P dlatego mi chodzi bardziej o 23 :P
0
w lolu powinny powstać kategorie wiekowe
0
rok kalendarzowy
0
Masche to nawet na dziadku, na treningu wślizgiem leci :P
0
wie ktoś czy można się "podpiąć" pod wyjazd z fcbarca na mecz z Gijon ale dolecieć samemu ?
0
zajebista... koszulka, mam taką w swej kolekcji:)
0
czerwony Ramos szlifuje swój rekordzik :)
0
Kocham lewackie myślenie:) ale nie zarabia 2k tylko kilkaset razy więcej
0
Haha brawo za logikę, gdybym ZARABIAŁ tyle co on to bym PRACOWAŁ za darmo:D czyli gdybyś pracował to byś nie pracował lub gdyś zarabiał to byś nie zarabiał
2
Klimat? sto razy bardziej wolałbym Kalofornie czy Floryde niż jakieś pustynie i muslimów :)
0
dalej nie wiem jak ta bramka nie została nagrodzona Puskasem :/
0
słabe porównanie
0
było za to czerwo ?
18
to nie Mascherano ;>
0
Komentarz usunięty
1
1
na razie żadna drużyna nie zdobyła LM na swoim stadionie, więc może lepiej, że nie będzie finału na CN :) chooociaż z drugiej strony można by złamać tę klątwę
0
no dobraaaa to też powiem co wiem :) słońce jest gorące a woda mokra :)
0
Arda to chyba średnio kartkę na mecz łapie
0
a teraz nie mogą ? w 99' finał LM odbył się na CN