karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież są dwa Eleveny, nie moga jednego tu jednego tu puszczać?
10
Ciekawe czy mecz Realu w pucharze króla będą komentować
1
Taa Messi faulował głową rece bramkarza:/
0
Attention: nie karmic Trolla
0
Tak samo powinno być z Valencia :/
0
Od Bartry byłby lepszy chyba nawet ter Stegen
0
jak my nie mamy obrony to aż boli:(
0
Często robi obrońcow na zamach, co jest akurat bardzo proste i do tego skuteczne, tak w ogole to Suarez nie jest dryblerem, on jest od wykańczania akcji
0
nie licz na to :)
0
Najgorsze jest to, że w sumie Villareal nie ma szans na 3 i raczej nie spadną na 5 miejsce w lidze, myślę zatem, ze dziś nie urwą Realowi punktów :(
0
15 maja
0
gdy po porażce na Anoeta patrzyłem na terminarz to myślałem "3 punkty przewagi, zgubić punkty możemy już tylko na Depo, więc o mistrzostwo nie powinno być tak trudno" teraz nie ma już marginesu błędu a mecz na Riazor dopiero przed nami :/
0
Od śmierci Cruyffa Barca przegrała wszystkie 3mecze w lidze i odpadła z LM... Dość wymowne:(
0
już pamiętali w pierwszej rundzie :/
1
Powinni napisać książkę "Jak prze..bać cały sezon w 3tygodnie" nie wiem czy to się śmiać czy płakać...
7
Prawda jest taka, że powinno być ze 3-0 zanim Valencia w ogole stworzyla jakąś groźną akcję
1
Ciary...
4
No w takim wieku to można wiele powiedziec o zainteresowaniach:p
11
Barca nie umie bronić
1
przed przerwą reprezentacyjną każdy był o tym przekonany, teraz gdy morale Barce spadły na łeb, na szyję (forma z resztą też) a Realu i Atletico poszybowały wysoko , chyba nie znajdzie się taki optymista, który powie, że liga jest ROZSTRZYGNIĘTA
0
nigdy nie było problemu i nagle się pojawił ? :O
0
jak to było z tymi koszulkami ? dlaczego dwa razy obie ekipy zagrały w wyjazdówkach ?
0
ludzie to zawsze lubią naciągać statystyki, skoro te 2 trofea liczą się do tego sezonu to nie można mówić, że w poprzednim zdobyliśmy 5... tak samo nie istnieje "sezon 6 pucharów"
1
przecież Atletico grało otwartą piłkę z mocnym pressingiem, 37 minut zajęło im strzelenie gola, gdzie Barca nie potrafiła w żaden sposób zagrozić bramce Oblaka
0
wcześniej też tak myślałem, ale po tym co zobaczyłem wczoraj na Calderon nie ma to znaczenia 3-1 też nie dawałoby awansu
0
Chciałbym aby wygrali LM, wtedy trzech ostatnich mistrzów byłoby z Hiszpanii, dość wymowne i pierwszy raz w historii coś by się takiego zdarzyło
0
W dwa tygodnie 3 porażki, które mogą decydować o dwóch pucharach :/
0
I awansowaly wszystkie ekipy, ktore grały rewanz u siebie
0
Na razie to odejście Cruyffa jakby zabrało błysk Barcelonie
0
39 meczów bez porażki i... No właśnie i co się nagle stało?:/