0

Przecież są dwa Eleveny, nie moga jednego tu jednego tu puszczać?

10

Ciekawe czy mecz Realu w pucharze króla będą komentować

1

Taa Messi faulował głową rece bramkarza:/

0

Attention: nie karmic Trolla

0

Tak samo powinno być z Valencia :/

0

Od Bartry byłby lepszy chyba nawet ter Stegen

0

jak my nie mamy obrony to aż boli:(

0

Często robi obrońcow na zamach, co jest akurat bardzo proste i do tego skuteczne, tak w ogole to Suarez nie jest dryblerem, on jest od wykańczania akcji

0

nie licz na to :)

0

Najgorsze jest to, że w sumie Villareal nie ma szans na 3 i raczej nie spadną na 5 miejsce w lidze, myślę zatem, ze dziś nie urwą Realowi punktów :(

0

15 maja

0

gdy po porażce na Anoeta patrzyłem na terminarz to myślałem "3 punkty przewagi, zgubić punkty możemy już tylko na Depo, więc o mistrzostwo nie powinno być tak trudno" teraz nie ma już marginesu błędu a mecz na Riazor dopiero przed nami :/

0

Od śmierci Cruyffa Barca przegrała wszystkie 3mecze w lidze i odpadła z LM... Dość wymowne:(

0

już pamiętali w pierwszej rundzie :/

1

Powinni napisać książkę "Jak prze..bać cały sezon w 3tygodnie" nie wiem czy to się śmiać czy płakać...

7

Prawda jest taka, że powinno być ze 3-0 zanim Valencia w ogole stworzyla jakąś groźną akcję

1

Ciary...

4

No w takim wieku to można wiele powiedziec o zainteresowaniach:p

11

Barca nie umie bronić

1

przed przerwą reprezentacyjną każdy był o tym przekonany, teraz gdy morale Barce spadły na łeb, na szyję (forma z resztą też) a Realu i Atletico poszybowały wysoko , chyba nie znajdzie się taki optymista, który powie, że liga jest ROZSTRZYGNIĘTA

0

nigdy nie było problemu i nagle się pojawił ? :O

0

jak to było z tymi koszulkami ? dlaczego dwa razy obie ekipy zagrały w wyjazdówkach ?

0

ludzie to zawsze lubią naciągać statystyki, skoro te 2 trofea liczą się do tego sezonu to nie można mówić, że w poprzednim zdobyliśmy 5... tak samo nie istnieje "sezon 6 pucharów"

1

przecież Atletico grało otwartą piłkę z mocnym pressingiem, 37 minut zajęło im strzelenie gola, gdzie Barca nie potrafiła w żaden sposób zagrozić bramce Oblaka

0

wcześniej też tak myślałem, ale po tym co zobaczyłem wczoraj na Calderon nie ma to znaczenia 3-1 też nie dawałoby awansu

0

Chciałbym aby wygrali LM, wtedy trzech ostatnich mistrzów byłoby z Hiszpanii, dość wymowne i pierwszy raz w historii coś by się takiego zdarzyło

0

W dwa tygodnie 3 porażki, które mogą decydować o dwóch pucharach :/

0

I awansowaly wszystkie ekipy, ktore grały rewanz u siebie

0

Na razie to odejście Cruyffa jakby zabrało błysk Barcelonie

0

39 meczów bez porażki i... No właśnie i co się nagle stało?:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?