karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To teraz przytocz statystyki Iniesty na przykład i na tej podstawie uszereguj zawodników od najlepszego do najsłabszego
1
Atleti gra defensywnie i sytuacje stwarza zazwyczaj z kontr, wiadomo im słabszy zespół tym więcej takich akcji i strzałów, za to Rayo gra ZAWSZE ofensywnie, niezależnie od przeciwnika, nie murują się tylko starają się atakować, a że są słabi to już inna sprawa, tak czy inaczej będąc na 18 miejscu strzelili tylko 11 bramek mniej niż 3 drużyna ligi
0
rzuć pracę, trzeba mieć w życiu priorytety :)
0
ale kto tu myślał o jakichkolwiek kłótniach ? :)
0
Ale która ? z mechaniki kwantowej czy może z optyki ? trochę ich było, nie wszystkie pamiętam :(
0
z 300 zł do wygrania ?
3
3600 sekund to godzina więc "troszeczkę" więcej jednak trzeba poczekać :)
2
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
2
jego to ewidentna ironia i naśmiewanie się z ludzi, którzy uważają, że wielkość transferu na odzwierciedlenie w jakości piłkarza, a Ty? chyba tego nie zrozumiałeś, bo Twoja odpowiedź jest bez sensu
2
ma ktoś grafikę z bramkami Cristiano przeciwko ogórkom i top6 ligi ? była swego czasu gdzie chyba tylko Celcie strzelił 1 gola a reszta to Asspanyole i Getafe
33
Sędziowie zadbali aby w ostatniej kolejce były też jakieś emocje...
2
Ehhh te farty wiecznie się prześlizgną:/
1
Co sie cieszycie z Atleti jak i tak trzeba wygrać z Granada
1
Deportivo.
1
Sędziowie załatwiają Realowi walkę na ostatnia kolejkę
0
Czerwo Valencji?
0
Kto?
0
Ehh przełączyłemna tvn na "ugotowanych" bo znajomi biorą udział i przegapiłem gola:(
0
Też mi się tak właśnie wydawało oglądając powtórke
16
Hahah kibice w Hiszpanii narzekają, że Barca jest uprzywilejowana przez sędziów?! :D okej
3
Kartkuj tych dzikusów!!
6
O jeeżu, ależ mam ból dupy o tę drogę Realu do finału, myślę, że Barca przy tych drużynach nie musiałaby drżeć jak Madrytczycy o to czy przeciwnik strzeli tę jedną bramkę na wagę awansu, tylko spokojnie spacerkiem poszła do Mediolanu, za to gdyby oni mieli ekipy, z którymi grała Duma Katalonii, zapewne maks skończyłoby się na 1/4
2
Strzały na bramke 0 ? Dobrze widziałem? Tak się walczy o finał LM!!
0
Nie mogę patrzeć na Pellegrinieg, gość bez jakiegokolwiek pojęcia
0
Nie wiem jak określić taktyke City... Hmmm
0
No i jeszcze talent posiadać:p
0
Co zrobił Simeone?
0
Skąd niby cytat? Brzmi jak jakieś brednie
22
Żeby nie było La Ramblii to nawet nie wiedziałbym, że dziś jakiś Puchar Polski jest:p
0
Betis chyba już nie jest zagrożony spadkiem (9punktow nad strefa spadkowa) wiec mam nadzieje, że za bardzo nie będą się spinać na ten mecz