4

To teraz przytocz statystyki Iniesty na przykład i na tej podstawie uszereguj zawodników od najlepszego do najsłabszego

1

Atleti gra defensywnie i sytuacje stwarza zazwyczaj z kontr, wiadomo im słabszy zespół tym więcej takich akcji i strzałów, za to Rayo gra ZAWSZE ofensywnie, niezależnie od przeciwnika, nie murują się tylko starają się atakować, a że są słabi to już inna sprawa, tak czy inaczej będąc na 18 miejscu strzelili tylko 11 bramek mniej niż 3 drużyna ligi

0

rzuć pracę, trzeba mieć w życiu priorytety :)

0

ale kto tu myślał o jakichkolwiek kłótniach ? :)

0

Ale która ? z mechaniki kwantowej czy może z optyki ? trochę ich było, nie wszystkie pamiętam :(

0

z 300 zł do wygrania ?

3

3600 sekund to godzina więc "troszeczkę" więcej jednak trzeba poczekać :)

2

jego to ewidentna ironia i naśmiewanie się z ludzi, którzy uważają, że wielkość transferu na odzwierciedlenie w jakości piłkarza, a Ty? chyba tego nie zrozumiałeś, bo Twoja odpowiedź jest bez sensu

2

ma ktoś grafikę z bramkami Cristiano przeciwko ogórkom i top6 ligi ? była swego czasu gdzie chyba tylko Celcie strzelił 1 gola a reszta to Asspanyole i Getafe

33

Sędziowie zadbali aby w ostatniej kolejce były też jakieś emocje...

2

Ehhh te farty wiecznie się prześlizgną:/

1

Co sie cieszycie z Atleti jak i tak trzeba wygrać z Granada

1

Deportivo.

1

Sędziowie załatwiają Realowi walkę na ostatnia kolejkę

0

Czerwo Valencji?

0

Kto?

0

Ehh przełączyłemna tvn na "ugotowanych" bo znajomi biorą udział i przegapiłem gola:(

0

Też mi się tak właśnie wydawało oglądając powtórke

16

Hahah kibice w Hiszpanii narzekają, że Barca jest uprzywilejowana przez sędziów?! :D okej

3

Kartkuj tych dzikusów!!

6

O jeeżu, ależ mam ból dupy o tę drogę Realu do finału, myślę, że Barca przy tych drużynach nie musiałaby drżeć jak Madrytczycy o to czy przeciwnik strzeli tę jedną bramkę na wagę awansu, tylko spokojnie spacerkiem poszła do Mediolanu, za to gdyby oni mieli ekipy, z którymi grała Duma Katalonii, zapewne maks skończyłoby się na 1/4

2

Strzały na bramke 0 ? Dobrze widziałem? Tak się walczy o finał LM!!

0

Nie mogę patrzeć na Pellegrinieg, gość bez jakiegokolwiek pojęcia

0

Nie wiem jak określić taktyke City... Hmmm

0

No i jeszcze talent posiadać:p

0

Co zrobił Simeone?

0

Skąd niby cytat? Brzmi jak jakieś brednie

22

Żeby nie było La Ramblii to nawet nie wiedziałbym, że dziś jakiś Puchar Polski jest:p

0

Betis chyba już nie jest zagrożony spadkiem (9punktow nad strefa spadkowa) wiec mam nadzieje, że za bardzo nie będą się spinać na ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?