karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jakiej grupie mistrzowskiej?
0
Eh jakim cudem taka śmieszna Legia była rozstawiona a Villareal i Porto nie?
0
Hyhy dobrze, że oszczędziłem sobie tego "widowiska" i dopiero odpaliłem mecz:)
0
jasne, że się nie da, trochę ironizuję i wbijam szpilkę :P bo jak kiedyś (parę lat temu) lubiłem oglądać mecze na c+ z komentarzem Leszka, tak ostatnimi czasy zrobił się ciężki do słuchania
0
od ostatnich 2-3 sezonów nie mogłem słuchac jego pier....nia, w książce też masa porównań do Realu ?
0
czemu teraz ma zarabiać w dolorach ? :V
0
obstawiałem, nie polecam :P
0
Nie wiadomo, pierwotnie miało nie być kolejnych serii, ale przez popularność serialu chyba będą wymyślać coś dalej
0
po co dajesz staty za SEZON ?
0
fajnie by było gdyby zaczął teraz trenować repke, po pierwsze może Argentyna coś by ugrała na mundialu po drugie Barca może by rzadziej odpadała w 1/4 LM
0
no to problem będzie przy ewentualnej kontuzji ;> nie popadajmy już w taki pesymizm, na Betis nawet i Martinez wystarczy
0
Pique z Umtiti i gdzie tu problem ?
6
ja tam byłem przeciwny temu transferowi, ale skoro już tutaj jest, to chciałbym aby kwota wykupu powiększyła się o zmienne odnoszące się do ZP :)
3
to chyba jakiś fejkowy dialog, nigdy nigdzie nie czytałem, żeby coś takiego powiedział
1
kto niby w tym roku zasłużył bardziej niż Messi na PODIUM ZP Panie Orłowski ?
0
zawiało mi troszeczkę bramką z Manu w finale LM :)
3
nie no sie powtórzę, ale po prostu mnie to mierzi, że zawodowi siatkarze dają takie farfocle z serwisu :/
0
nie dość, ze te serwisy są flegmatyczne to jeszcze w siatkę...
0
śmiem wątpić :(
1
na tym etapie :D nooo rzeczywiście same potęgi było trzeba pokonać aby tu dojść
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
nie bardzo :P pewnie gdzieś 2-3 klasa ale potem zaczęły się studia :D
0
ciekawe czy podejdzie do trzeciego :P
1
w liceum miałem 7,5 :)
0
świetna fotka z Boltem, ten trollface :) i czemu AS wrzuca zdjęcie Realu z LM ?
0
idealna zaliczka :)
2
Busi w tym meczu gra jak parę lat temu, gdy potrafił beznadziejnie stracić piłkę w środku pola :/ mam nadzieję, że szybko wróci do optymalnej formy
0
no tak nie widać, że literówka :)
0
cooo teraz zawodnik zrobił jaskółkę w trakcie wyrzucania autu ? :O a sędzia nic
1
Ależ Suarez dobre piłki posyła w pole karne no a drugi je wykańcza :)