0

W jakiej grupie mistrzowskiej?

0

Eh jakim cudem taka śmieszna Legia była rozstawiona a Villareal i Porto nie?

0

Hyhy dobrze, że oszczędziłem sobie tego "widowiska" i dopiero odpaliłem mecz:)

0

jasne, że się nie da, trochę ironizuję i wbijam szpilkę :P bo jak kiedyś (parę lat temu) lubiłem oglądać mecze na c+ z komentarzem Leszka, tak ostatnimi czasy zrobił się ciężki do słuchania

0

od ostatnich 2-3 sezonów nie mogłem słuchac jego pier....nia, w książce też masa porównań do Realu ?

0

czemu teraz ma zarabiać w dolorach ? :V

0

obstawiałem, nie polecam :P

0

Nie wiadomo, pierwotnie miało nie być kolejnych serii, ale przez popularność serialu chyba będą wymyślać coś dalej

0

po co dajesz staty za SEZON ?

0

fajnie by było gdyby zaczął teraz trenować repke, po pierwsze może Argentyna coś by ugrała na mundialu po drugie Barca może by rzadziej odpadała w 1/4 LM

0

no to problem będzie przy ewentualnej kontuzji ;> nie popadajmy już w taki pesymizm, na Betis nawet i Martinez wystarczy

0

Pique z Umtiti i gdzie tu problem ?

6

ja tam byłem przeciwny temu transferowi, ale skoro już tutaj jest, to chciałbym aby kwota wykupu powiększyła się o zmienne odnoszące się do ZP :)

3

to chyba jakiś fejkowy dialog, nigdy nigdzie nie czytałem, żeby coś takiego powiedział

1

kto niby w tym roku zasłużył bardziej niż Messi na PODIUM ZP Panie Orłowski ?

0

zawiało mi troszeczkę bramką z Manu w finale LM :)

3

nie no sie powtórzę, ale po prostu mnie to mierzi, że zawodowi siatkarze dają takie farfocle z serwisu :/

0

nie dość, ze te serwisy są flegmatyczne to jeszcze w siatkę...

0

śmiem wątpić :(

1

na tym etapie :D nooo rzeczywiście same potęgi było trzeba pokonać aby tu dojść

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

nie bardzo :P pewnie gdzieś 2-3 klasa ale potem zaczęły się studia :D

0

ciekawe czy podejdzie do trzeciego :P

1

w liceum miałem 7,5 :)

0

świetna fotka z Boltem, ten trollface :) i czemu AS wrzuca zdjęcie Realu z LM ?

0

idealna zaliczka :)

2

Busi w tym meczu gra jak parę lat temu, gdy potrafił beznadziejnie stracić piłkę w środku pola :/ mam nadzieję, że szybko wróci do optymalnej formy

0

no tak nie widać, że literówka :)

0

cooo teraz zawodnik zrobił jaskółkę w trakcie wyrzucania autu ? :O a sędzia nic

1

Ależ Suarez dobre piłki posyła w pole karne no a drugi je wykańcza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?