karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdzie to można obejrzeć, bo przyznam, że ostatnio szukałem i nie udało mi się znaleźć z polskimi napisami
5
bynajmniej
10
też uważam, że to by kompletnie niepotrzebny transfer
0
kurde słabo będzie wyglądała ta nasza prawa obrona :/
133
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13319742_511214379070876_5887817510549558038_n.jpg?oh=d8f61cf8d536739321f5563fc4566afe&oe=582F7602
0
no mocne porównanie z mojej strony, w sumie nawet nie wiem kto tam ma największe "spiny" w lidze włoskiej, chodziło mi bardziej o to, że przejście ważnego zawodnika do przeciwnika wiąże się zawsze z dużym niezadowoleniem wśród kibiców szczególnie tych fanatycznych
2
jak figo przechodził do Realu to pewnie pierwszy mu gratulowałeś i życzyłeś powodzenia :) chociaż pewnie wtedy to na chleb mówiłeś 'pep'
0
mi osobiście zajebiście podoba się torreador bitów ładnie chodzi basik w aucie :3
0
w sumie to dość chorym
0
chyba to zależy najbardziej od okoliczności, raz zajarałem ze swoimi zajebistymi ziomeczkami ze studiów, to się tarzaliśmy ze śmiechu a jak jestem gdzieś na domówce i wezmę parę buchów to się zamulam, o paraliżach nigdy nie słyszałem :D
1
już od dwóch tygodni, okręgówka to nie przelewki :D
1
jakie źródło ?
0
ciekawe jak to jest wyliczone, średnia jakaś ? bo miotacz i ci co stoją na bazach praktycznie się nie poruszają, w futbolu receiver przebiega 20x razy więcej niż zawodnik OLu a kicker robi parę kroków na mecz :P
1
żeby to takie łatwe było :P
0
hehe nie mogłem spać to jakoś poniosło :D trochę wyszedłem dalej i jak widzę, że ktoś zaczyna od miękkich to może sięgnąć po coś grubszego a po tym już różnie może być i to bardziej przestroga przed tym, co do samej trawy to rzeczywiście nie jest to coś tragicznego, mam ziomków co jarają codziennie i są mega ogarniętymi życiowo ludźmi chociaż z psychą nie zawsze jest nieskazitelnie :P
18
Na la rambli nie ma czegoś takiego jak "off top":p
1
Matka wie, że ćpiesz ?;> a tak serio, to wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umieć też z tego korzystać z głową, należy jednak pamiętać, że praktycznie każda używka ma niekorzystny wpływ na organizm ludzki, osobiście próbowałem różnych rzeczy i wiem, że nie ma czegoś takiego jak "weźmiesz raz uzależnisz sie na całe życie" bo nigdy nie wracałem jakoś specjalnie do raz wypróbowanego specyfiku, wydaje mi się, że trzeba mieć mało w łepetynce, żeby doprowadzić do uzależnienia, nooo chyba, że jestem już stary i nic na mnie nie działa:D jeśli nie palisz papierosów to też najnormalniej w świecie może Ci to "nie smakować" czy nawet drażnić, bo do marihuaniny czasem dodaje się tytoń, pozwoliłem sobie sprawdzić Twoj profil, 19lat hmm jesteś już w miarę dużą dziewczynką i mam nadzieję mądrą, jak nie postąpisz to będzie tylko i wyłącznie Twoja decyzja, jeśli się skusisz to zobaczysz, że to nie jest jakieś wielkie "wow", tylko proszę nie próbuj czegoś przez namowy innych
0
No to jest typowa marka biegaczy, parę lat temu nie sądziłem, że mogą robić cokolwiek innego niż buty i ciuchy do biegania, więc nie wydaje mi się aby robili dobry sprzęt do piłki nożnej, aleee mogę sie mylić:)
0
Moze głupie pytanie (a nie chce mi sie sprawdzać:p) NB to New Balance?
1
Lka będzie dobra, XL nawet na mnie troche przyduża a mam 193
0
Szczerze to chciałbym aby zrezygnowali z tego transferu (o ile to w ogóle możliwe) te pieniądze powinny być lepiej zainwestowane, do środka pola na tę chwilę potrzebujemy prawdziwego kocura a nie kolejnego rezerwowego
0
ja dalej nie wiem jak można było kupić Higuaina za 90 baniek :V czemu od nas nikt nie bierze zawodników za takie sumy ?
0
o co chodzi z tym meczem Manchesterów ? na livescorze jest "canc." odwołany czy coś ?
0
mam nadzieję, że ktoś z tej gromadki pomocników wypali, bo jeśli Iniesta nie będzie czarował jak na Euro to środek pola dalej mamy bez szału
2
no to jak Arda tak mówi to mnie przekonałeś...
1
jesteś debilem czy tylko udajesz? serio pytam
0
dokładniej jest to deklaracja wiary muslimów, czyli tak czy inaczej nic dobrego, strzelać
1
tak dla "fanu", a co ?
0
właśnie lipnie, bo pewnie Malaga na koniec sezonu nie będzie się o nic biła
4
Messi zmieni kraj i Skarb Państwa się pożegna z kilkumilionowym wpływem co rok :)