0

gdzie to można obejrzeć, bo przyznam, że ostatnio szukałem i nie udało mi się znaleźć z polskimi napisami

5

bynajmniej

10

też uważam, że to by kompletnie niepotrzebny transfer

0

kurde słabo będzie wyglądała ta nasza prawa obrona :/

0

no mocne porównanie z mojej strony, w sumie nawet nie wiem kto tam ma największe "spiny" w lidze włoskiej, chodziło mi bardziej o to, że przejście ważnego zawodnika do przeciwnika wiąże się zawsze z dużym niezadowoleniem wśród kibiców szczególnie tych fanatycznych

2

jak figo przechodził do Realu to pewnie pierwszy mu gratulowałeś i życzyłeś powodzenia :) chociaż pewnie wtedy to na chleb mówiłeś 'pep'

0

mi osobiście zajebiście podoba się torreador bitów ładnie chodzi basik w aucie :3

0

w sumie to dość chorym

0

chyba to zależy najbardziej od okoliczności, raz zajarałem ze swoimi zajebistymi ziomeczkami ze studiów, to się tarzaliśmy ze śmiechu a jak jestem gdzieś na domówce i wezmę parę buchów to się zamulam, o paraliżach nigdy nie słyszałem :D

1

już od dwóch tygodni, okręgówka to nie przelewki :D

1

jakie źródło ?

0

ciekawe jak to jest wyliczone, średnia jakaś ? bo miotacz i ci co stoją na bazach praktycznie się nie poruszają, w futbolu receiver przebiega 20x razy więcej niż zawodnik OLu a kicker robi parę kroków na mecz :P

1

żeby to takie łatwe było :P

0

hehe nie mogłem spać to jakoś poniosło :D trochę wyszedłem dalej i jak widzę, że ktoś zaczyna od miękkich to może sięgnąć po coś grubszego a po tym już różnie może być i to bardziej przestroga przed tym, co do samej trawy to rzeczywiście nie jest to coś tragicznego, mam ziomków co jarają codziennie i są mega ogarniętymi życiowo ludźmi chociaż z psychą nie zawsze jest nieskazitelnie :P

18

Na la rambli nie ma czegoś takiego jak "off top":p

1

Matka wie, że ćpiesz ?;> a tak serio, to wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umieć też z tego korzystać z głową, należy jednak pamiętać, że praktycznie każda używka ma niekorzystny wpływ na organizm ludzki, osobiście próbowałem różnych rzeczy i wiem, że nie ma czegoś takiego jak "weźmiesz raz uzależnisz sie na całe życie" bo nigdy nie wracałem jakoś specjalnie do raz wypróbowanego specyfiku, wydaje mi się, że trzeba mieć mało w łepetynce, żeby doprowadzić do uzależnienia, nooo chyba, że jestem już stary i nic na mnie nie działa:D jeśli nie palisz papierosów to też najnormalniej w świecie może Ci to "nie smakować" czy nawet drażnić, bo do marihuaniny czasem dodaje się tytoń, pozwoliłem sobie sprawdzić Twoj profil, 19lat hmm jesteś już w miarę dużą dziewczynką i mam nadzieję mądrą, jak nie postąpisz to będzie tylko i wyłącznie Twoja decyzja, jeśli się skusisz to zobaczysz, że to nie jest jakieś wielkie "wow", tylko proszę nie próbuj czegoś przez namowy innych

0

No to jest typowa marka biegaczy, parę lat temu nie sądziłem, że mogą robić cokolwiek innego niż buty i ciuchy do biegania, więc nie wydaje mi się aby robili dobry sprzęt do piłki nożnej, aleee mogę sie mylić:)

0

Moze głupie pytanie (a nie chce mi sie sprawdzać:p) NB to New Balance?

1

Lka będzie dobra, XL nawet na mnie troche przyduża a mam 193

0

Szczerze to chciałbym aby zrezygnowali z tego transferu (o ile to w ogóle możliwe) te pieniądze powinny być lepiej zainwestowane, do środka pola na tę chwilę potrzebujemy prawdziwego kocura a nie kolejnego rezerwowego

0

ja dalej nie wiem jak można było kupić Higuaina za 90 baniek :V czemu od nas nikt nie bierze zawodników za takie sumy ?

0

o co chodzi z tym meczem Manchesterów ? na livescorze jest "canc." odwołany czy coś ?

0

mam nadzieję, że ktoś z tej gromadki pomocników wypali, bo jeśli Iniesta nie będzie czarował jak na Euro to środek pola dalej mamy bez szału

2

no to jak Arda tak mówi to mnie przekonałeś...

1

jesteś debilem czy tylko udajesz? serio pytam

0

dokładniej jest to deklaracja wiary muslimów, czyli tak czy inaczej nic dobrego, strzelać

1

tak dla "fanu", a co ?

0

właśnie lipnie, bo pewnie Malaga na koniec sezonu nie będzie się o nic biła

4

Messi zmieni kraj i Skarb Państwa się pożegna z kilkumilionowym wpływem co rok :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?