karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pepe powinien dostać ZP, przecież wygrał LM i Euro
0
Kto został mvp Euro?
0
Jesteś hmmm... Dobra, bo dostanę bana, to, że ktoś z całego serca życzy Cristiano porażki nie oznacza, że nie może mu być przykro gdy zawodnik dozna kontuzji
0
Murawe poniszczO :p
1
ktoś wie kiedy mniej więcej będzie znany terminarz ? chciałbym już jakieś bilety pobukować
0
czemu nie grał tak w finale LM :(
0
"raptem" 10 i 16 lat temu :P
1
wielka szkoda, jak my to przeżyjemy ? :/
0
no meczu Portugalia-Francja to ja dawno (w ogóle?) nie widziałem na żadnym turnieju
0
no ale jak Messi będzie zabierał do domu co jakiś czas to się Antonella wkurzy, że takie brzydkie suweniry Leo znosi
0
Tak samo jak finał Copa America
0
to, że nikt by nie dostałby kary więzienia za przekręcenie tysiąca złotych :O
1
nie miałby problemy żadnego, bo... w grę nie wchodziłyby takie sumy
15
"okradać państwo" hahahahahahha :D
0
Lewandowski pracuje w Niemczech więc raczej obowiązuje go niemieckie prawo
0
"Zwykly, szary człowiek" nie kręci takimi kwotami
Miało być do WS996
16
do kwoty transferu trzeba doliczyć te wszystkie piłki, które wykopał w trybuny :P
1
Fajnie wam:( na podlasiu cisza
2
a poza tym są brzydcy :P i ich język jest urzędowym językiem w piekle
0
dzięki Sherlocku :)
9
szukam tego murzyna i nie mogę znaleźć :/
5
jeśli zagramy w tych eliminacjach jak na tegorocznym Euro to na miękko :)
1
Jesli będą głosować niewidomi to masz rację ma wielkie szanse
2
nie znam nikogo kto by się nie obronił :P więc proszę nie zmieniać tej statystyki
1
no filtrem jakimś np na zdjęciu :)
0
Mi się śniło, że Niemcy w półfinale wygrali z Islandią 20-2... realne nie? :) także tyle w kwestii snów
0
haha wierzyć w "wyliczenia" buków :D na tym Euro piękne kursiki dają, nic tylko brać :)
0
chyba tylko po kursie obstawiacie :P wg mnie to było oczywiste, że Anglia tego nie wygra tak samo jak to, że Włochy pokonają Hiszpanię
0
jak można było stawiać na Anglików ? :D jeszcze po kursie 1.4
2
kurczę ale dziś można było się obłowić, w jednym kuponie Włochy i Islandia dawały 47 kurs :O