karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona ma tragiczną obronę i to wiadomo nie od dziś
0
Od 3 meczów o tym się mówi i coś słabo wychodzi z tym hattrickiem
0
Nie da się patrzeć na grę Realu? Mieli więcej groźnych sytuacji niż Barca
0
Hej, mówią na mnie przerwa reprezentacyjna
0
ma ktoś link do całego meczu z Atleti ?
6
Oglądałem na CN i powiem szczerze było tak głośno, że nie słyszałem gwizdka
0
Wygrany mecz Barcy obejrzany z trybuny CampNou BEZCENNE !! Coś pięknego polecam
2
Właśnie siedze 3rzedy za nimi w samolocie:p
0
pamięta ktoś zdjęcie ( i może podrzucić ) panoramy Barcelony z mozaiką na Camp Nou "Gracias Xavi" albo zdjęcie z Messim i zapełnionym stadionem
2
od czego jest S. Roberto ? :)
10
Na mobilnej kolorowo:p
2
swoiste "od zera do bohatera"
0
Marca chyba zaczyna ściągać styl okładek ze sportu
4
Zajebisty wywiad no ale "odeszłeś" serio?:/
0
właśnie się zastanawiałem nad tym aby w nazwisku dac "Cruyff 1947-2016" tylko to chyba za dużo znaków a "Cruyff 47'-16'" chyba słabo wygląda
7
a skończy się pewnie na Qatar Camp Nou :/
17
miałem zamówić koszulke Barcelony dziś... już wiem jakie nazwisko wziąć na plecy
0
nie wiem, moja empatia tu nie działa a już w szczególności wobec muslimów, odpisuje Ci tylko dlaczego o jednym się pisze i innym nie
0
Wybór strojów
0
Bo to muzułmański kraj
0
jaki profesorek ? studiuję fizykę na uwb :) edit : juz wiem Prof. Piotr Jaranowski
0
ot ślepy :/
0
był jakiś mecz od początku istnienia MNS, w którym nie zagrał żaden z tridente ?
0
oczywiście, że ścisłowcy mają łatwiej, osobiście nie znam żadnego inżyniera, który nie miałby pracy albo słabo płatną ( tu też zależy komu co oznacza "słabo płatna" )
0
no głównie po to chyba są studia :) ale ludzie czasami uważają, że skończą byle jaki kierunki i wszystko im się później należy no bo przecież mają mgra ! Bankowość jest dość dobrą opcją, jak ktoś jest ambitny to właśnie może podążyć taką ścieżką jak Twój znajomy
0
to tak z ciekawości, po co Ci te studia skoro pracowałeś ?
0
wszystko zależy od kierunku aleee jakoś nie znam ludzi, którzy po zaocznym prawie zostali prawnikami, nie słyszałem też żeby ktokolwiek studiował medycynę w taki sposób, ten rodzaj studiów jest chyba tylko dla osób, które muszą pracować a chcą mieć jakiś "papier" (chodź w sumie nie wiem po co, bo bezrobotnych magistrów to u nas na pęczki)
3
Nie, Real bedzie losowany z drugiego koszyka
1
Oj w moim wieku już chyba raczej nie:)
3
Ciekawe czy jak Leicester zdobędzie mistrza to będzie w grupie z Realem