0

Barcelona ma tragiczną obronę i to wiadomo nie od dziś

0

Od 3 meczów o tym się mówi i coś słabo wychodzi z tym hattrickiem

0

Nie da się patrzeć na grę Realu? Mieli więcej groźnych sytuacji niż Barca

0

Hej, mówią na mnie przerwa reprezentacyjna

0

ma ktoś link do całego meczu z Atleti ?

6

Oglądałem na CN i powiem szczerze było tak głośno, że nie słyszałem gwizdka

0

Wygrany mecz Barcy obejrzany z trybuny CampNou BEZCENNE !! Coś pięknego polecam

2

Właśnie siedze 3rzedy za nimi w samolocie:p

0

pamięta ktoś zdjęcie ( i może podrzucić ) panoramy Barcelony z mozaiką na Camp Nou "Gracias Xavi" albo zdjęcie z Messim i zapełnionym stadionem

2

od czego jest S. Roberto ? :)

10

Na mobilnej kolorowo:p

2

swoiste "od zera do bohatera"

0

Marca chyba zaczyna ściągać styl okładek ze sportu

4

Zajebisty wywiad no ale "odeszłeś" serio?:/

0

właśnie się zastanawiałem nad tym aby w nazwisku dac "Cruyff 1947-2016" tylko to chyba za dużo znaków a "Cruyff 47'-16'" chyba słabo wygląda

7

a skończy się pewnie na Qatar Camp Nou :/

17

miałem zamówić koszulke Barcelony dziś... już wiem jakie nazwisko wziąć na plecy

0

nie wiem, moja empatia tu nie działa a już w szczególności wobec muslimów, odpisuje Ci tylko dlaczego o jednym się pisze i innym nie

0

Wybór strojów

0

Bo to muzułmański kraj

0

jaki profesorek ? studiuję fizykę na uwb :) edit : juz wiem Prof. Piotr Jaranowski

0

ot ślepy :/

0

był jakiś mecz od początku istnienia MNS, w którym nie zagrał żaden z tridente ?

0

oczywiście, że ścisłowcy mają łatwiej, osobiście nie znam żadnego inżyniera, który nie miałby pracy albo słabo płatną ( tu też zależy komu co oznacza "słabo płatna" )

0

no głównie po to chyba są studia :) ale ludzie czasami uważają, że skończą byle jaki kierunki i wszystko im się później należy no bo przecież mają mgra ! Bankowość jest dość dobrą opcją, jak ktoś jest ambitny to właśnie może podążyć taką ścieżką jak Twój znajomy

0

to tak z ciekawości, po co Ci te studia skoro pracowałeś ?

0

wszystko zależy od kierunku aleee jakoś nie znam ludzi, którzy po zaocznym prawie zostali prawnikami, nie słyszałem też żeby ktokolwiek studiował medycynę w taki sposób, ten rodzaj studiów jest chyba tylko dla osób, które muszą pracować a chcą mieć jakiś "papier" (chodź w sumie nie wiem po co, bo bezrobotnych magistrów to u nas na pęczki)

3

Nie, Real bedzie losowany z drugiego koszyka

1

Oj w moim wieku już chyba raczej nie:)

3

Ciekawe czy jak Leicester zdobędzie mistrza to będzie w grupie z Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?