24

(D)efekt Zidana :)

0

No akurat Albę to najmniejszą sympatią i szacunkiem darzę ze wszystkich zawodników Barcy ze względu na jego niepiłkarskie zachowania

16

tak patrzę na to zdjęcie i nasuwa mi się myśl "Cristiano nadawałby się do Backstreet Boys" :)

0

przecież w zeszłym sezonie przegraliśmy na wyjeździe w Monachium 2-3 EDIT: nieważne myślałem, że chodzi o LM

0

chyba nie było artykułu o tym, że Barca przeszła do ćwierćfinału Youth CL

0

Messi na okładce sportu wygląda jak nastolatek :)

0

Lucho zmiany:/

24

to jest mój Grubasek i nikomu go nie oddam :)

56

taka ciekawostka, w tym sezonie Barca nie wygrała na wyjeździe większą ilością bramek niż 2, poza jednym meczem :) wszyscy wiemy jakim

0

no nie :P nikt nigdy nie odrobił takiej przewagi w 13 kolejek, za tydzień przewaga może być jeszcze większa

0

ale nie takie sety jak Suarez czy ostatnia akcja, która koncertowo spier... popsuł Neymar czy kontra 4 na 2 gdzie Messi zgubił piłkę

2

Przy optymalnej skuteczności tem mecz powinien się skończyć spokojną wygraną 3-4 bramkami

0

Ta kontra miał 78możliwosci do skończenia a Messi gubi piłke:/

3

Żeby tylko te sety Suareza nie odbiły się czkawką

0

Chciałbym zobaczyć stystyke posiadania i podań z drugiej połowy

1

Klepią Barcę jak ogórków

0

Ok, pierwszy ! :)

0

Z całej siły strzelał Tevez z Urugwajem na Copa America, jak widac nie jest to 100% sposob na sukces

0

Bo oni wzięli sobie tak do serca swoją współpracę, że potrafią tylko strzelać jak jeden drugiemu asystuje, nawet z karnego:)

3

Ehh serio ktoś jeszcze uważa, że żarty z "nic nie powiem" są śmieszne?

0

fajne nazwisko na 8, miejscu

0

w Hiszpanii to dość normalne

0

Ehh widzę, żeś obeznany... Oglądanie filmów w HD nawet w podróży nie sprawia żadnych problemów ani ściąganie gigowych plików, chodzi o to, że ich apka przy przejściu z jednego widoku do drugiego potrafiła wywalić połączenie, dziękuje za nic nie warte uwagi

0

Nigdy nie narzekalem, tylko na tym pieprzonym nc go mam problem:/

0

Ktoś korzysta z nc+go na smartfonie z LTE ? Tylko u mnie to jest taki syf, że nonstop dostaje komunikat o błedzie połączenia, chociaż net śmiga pieknie?

3

to jest CHOOORE ! po prostu z każdym kolejnym dniem swojego życia zastanawiam się czy to ciągle ten sam świat, teraz piłkarz musi sie tłumaczyć i BRONIĆ po strzeleniu nietuzinkowej bramki albo po zrobieniu sztuczki!!
PS. tego typu akcje kojarzą mi się z tym, że niedługo nie będzie mozna być dumnym z bycia hetero i białej rasy coby nie urazić nikogo

0

Ewentualnie w poprzeczki

9

Po prosu jesteś zwykłym ignorantem

9

Ladna tendecja spadkowa z jednym odchyleniem:p

0

W sumie zadna statystyka nie ma większego sensu... przed zakonczeniem sezonu:) rozliczymy wszystko w maju;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?