karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
(D)efekt Zidana :)
0
No akurat Albę to najmniejszą sympatią i szacunkiem darzę ze wszystkich zawodników Barcy ze względu na jego niepiłkarskie zachowania
16
tak patrzę na to zdjęcie i nasuwa mi się myśl "Cristiano nadawałby się do Backstreet Boys" :)
0
przecież w zeszłym sezonie przegraliśmy na wyjeździe w Monachium 2-3 EDIT: nieważne myślałem, że chodzi o LM
0
chyba nie było artykułu o tym, że Barca przeszła do ćwierćfinału Youth CL
0
Messi na okładce sportu wygląda jak nastolatek :)
0
Lucho zmiany:/
24
to jest mój Grubasek i nikomu go nie oddam :)
56
taka ciekawostka, w tym sezonie Barca nie wygrała na wyjeździe większą ilością bramek niż 2, poza jednym meczem :) wszyscy wiemy jakim
0
no nie :P nikt nigdy nie odrobił takiej przewagi w 13 kolejek, za tydzień przewaga może być jeszcze większa
0
ale nie takie sety jak Suarez czy ostatnia akcja, która koncertowo spier... popsuł Neymar czy kontra 4 na 2 gdzie Messi zgubił piłkę
2
Przy optymalnej skuteczności tem mecz powinien się skończyć spokojną wygraną 3-4 bramkami
0
Ta kontra miał 78możliwosci do skończenia a Messi gubi piłke:/
3
Żeby tylko te sety Suareza nie odbiły się czkawką
0
Chciałbym zobaczyć stystyke posiadania i podań z drugiej połowy
1
Klepią Barcę jak ogórków
0
Ok, pierwszy ! :)
0
Z całej siły strzelał Tevez z Urugwajem na Copa America, jak widac nie jest to 100% sposob na sukces
0
Bo oni wzięli sobie tak do serca swoją współpracę, że potrafią tylko strzelać jak jeden drugiemu asystuje, nawet z karnego:)
3
Ehh serio ktoś jeszcze uważa, że żarty z "nic nie powiem" są śmieszne?
0
fajne nazwisko na 8, miejscu
0
w Hiszpanii to dość normalne
0
Ehh widzę, żeś obeznany... Oglądanie filmów w HD nawet w podróży nie sprawia żadnych problemów ani ściąganie gigowych plików, chodzi o to, że ich apka przy przejściu z jednego widoku do drugiego potrafiła wywalić połączenie, dziękuje za nic nie warte uwagi
0
Nigdy nie narzekalem, tylko na tym pieprzonym nc go mam problem:/
0
Ktoś korzysta z nc+go na smartfonie z LTE ? Tylko u mnie to jest taki syf, że nonstop dostaje komunikat o błedzie połączenia, chociaż net śmiga pieknie?
3
to jest CHOOORE ! po prostu z każdym kolejnym dniem swojego życia zastanawiam się czy to ciągle ten sam świat, teraz piłkarz musi sie tłumaczyć i BRONIĆ po strzeleniu nietuzinkowej bramki albo po zrobieniu sztuczki!!
PS. tego typu akcje kojarzą mi się z tym, że niedługo nie będzie mozna być dumnym z bycia hetero i białej rasy coby nie urazić nikogo
0
Ewentualnie w poprzeczki
9
Po prosu jesteś zwykłym ignorantem
9
Ladna tendecja spadkowa z jednym odchyleniem:p
0
W sumie zadna statystyka nie ma większego sensu... przed zakonczeniem sezonu:) rozliczymy wszystko w maju;)