karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naucz się definicji "ból dupy"
4
Mam nadzieję, że dostaną porządny opier#ol od LE w szatni i wyjadą zmotywowani na drugą połowę
0
Tak naprawdę piękne zwycięstwo nad Realem zniwelowane w ciągu dwóch kolejnych wyjazdów:(
2
Busi raczej nie ma porządnego kopyta, żeby strzelać bramki w stylu YaYa Toure czy Rakiticia
0
że niby jakiegoś piłkarza (nawet nie wiem kto tam u nas jest najlepszy, najbardziej znany) w Polsce skazaliby na więzienie ? śmiem wątpić
3
w ogóle słodkie jest czytanie komentarzy ludzi, którzy w życiu nie mieli do czynienia z podatkami :)
1
"u nas" ? sprecyzuj
1
złodziejami są ci, którzy każą ludziom oddać 40-50% swoich zarobków a gówno z tego mają
0
właśnie ja tego nie czaje, mam swoją księgową i podpisaną z nią umowę, co jeśli ona się jebnie w obliczeniach ? ja jej dostarczam faktury, potem dostaję maila "musisz zapłacić tym złodziejom tyle i tyle" robie przelewy i mam w głębokim poważaniu czy to dobre kwoty i teraz jak okaże się, że były błędy to kto dostanie po dupie ?
0
znasz 90% bogatych ? ;> i co znaczy "bogaty" ?
0
Haha Munir Król :D Arda pięknie związał trzech
1
Tytuł powinien brzmieć "mnóstwo bramek straconych w trzech meczach z Mathieu"
4
i do tego jest rudy
3
no właśnie w tym sęk, że "coś" tu wypada i nazwałbym to debilizmem bardziej niż brakiem szacunku itp
0
zdązyli ;)
4
Vidal na lewą Alves na prawą obrone tak to widzęw razie kontuzji Alby
0
no to właśnie odpowiedział na Twój komentarz ;)
0
Samba na CN :)
2
yyy co z Messim ? :O
0
w 90% takich sytuacji jest max żółtko
0
bez przesady z tą czerwoną :/
3
Nic nie mów, łezka po poliku spływa gdy myślę, że tak "niedawno" grali razem dla Blaugrany
0
pary wyglądają jakby było rozstawienie :) szkoda, że nie trafiliśmy na coś słabszego, przy tak napiętym terminarzu mile widziane byłoby Las Palmas czy Mirandes
0
Siedem dusz, requiem dla snu, purpurowe rzeki
27
w takim razie ich "prawdziwi" ojcowie powinni zrobić :P
6
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/12/08/16/2F2CC52A00000578-3351273-image-a-88_1449593151194.jpg
kto jak kto ale ci panowie nie muszą robić testów na ojcostwo ;)
0
No i zrobiłeś tylko 2
0
ej ej co jest złego w kręconych włosach ? :(
0
teraz każda złota piłka jaką zdobyłby Messi powinna być platynowa
0
róznica miedzy Messim a Cristiano była mniejsza niż między tym drugim a Neymarem, brak słów