1

Drzemka przed meczem:/ i przespałem dwa gole, no świetnie:(

0

no ja mam nadzieję, że Espanyol ustawi już szpaler na CN

0

o co chodzi z tymi paszportami ?

0

hmm ma nadzieję, że to już po lidze będzie :) z drugiej strony pewnie wyjdą rezerwy w takim wypadku :/

0

ja się wybieram właśnie w tym roku, mam nadzieję, że na dłuższy weekend z 2-2,5 koła wystarczy

1

wiadomo kiedy będzie jakiś wyjazd z fcbarca.com na meczyk ?

0

zależy na co bilety, na LM dość drogie, ale na ligę tańsze miejsca nawet po 40-50 ojro, puchar chyba jeszcze tańszy

1

nie, Messi chyba nie jest jehowy :)

0

tak btw to trochę bez sensu są takie zestawienia, booo ten kto asystował przy golu też był decydujący i dzięki niemu Barca zdobyła punkty, idąc dalej tak samo z zawodnikiem, który odebrał piłkę no i dzięki bramkarzowi itd itp :P cała drużyna składa się na zdobycie 3 punktów

57

pstryczek w nos Cristiano, który do tej pory zapewnił Realowi całe 2 punkty ? :P

0

Dlatego też uważam, że to drużyna dość nieobliczalna nawet gdy są w dołku

0

Ostatnio jak nie byli w formie urwali nam punkty

14

oglądam sobie skróty El Clasico z różnych lat, ależ Valdes nam zawalił superpuchar w 2012 :/

0

co nie zmienia faktu, że Suarez powinien dostać drugą żółtą

0

ale kto powiedział, że to z kontraktu z Barcą ? podejrzewam, że głównym składnikiem tej sumy są umowy sponsorskie

0

przecież jak ostatnio zdobywał złotego buta razem z Cristiano to miał chyba 31 bramek w samej lidze, nie strzelił nic więcej w pucharach ?

0

rozumiem, że te "ą" też świadomie źle napisałeś, tylko czemu nie wielką jak "f" ?

0

byle nie kontuzja :/

0

Suarez powinien wylecieć :/

2

mam wrażenie, że emblemat na koszulkach i złota piłka Messiego ciąży i na zawodniku, i drużynie, generalnie nie gramy najlepiej w tym roku

0

ma ktoś link ? jeśli mam wykupione eleven na nc + to mogę oglądać online ?

0

na studiach człowiek uczy się wszystkiego od nowa :)

0

próbuj :) mam nadzieję tylko, że nie będę musiał skwitować tego "a nie mówiłem" :P w takim razie, rada ode mnie - wyłącz TV, serio (ja nie oglądam telewizji od paru lat ) i... czytaj, czyta i czytaj, dzięki temu powinieneś mieć lotny język, poznasz wiele ciekawych zwrotów, które ubogacą Twoje późniejsze "działa" ;)

5

a potem narzekanie, że płace są takie niskie... Idziesz do liceum OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO bez planów na przyszłość, nic nie umiesz, nie masz fachu w ręku, masz "niezadowalające oceny" i czego oczekujesz ? wróżę Ci mc albo kfc za najniższą krajową ewentualnie biedronkę (podobno lepsze pensje) Jeśli uważasz, że oglądanie meczów/programów sportowych oraz czytanie fcbarca.com da Ci jakąkolwiek pracę to pozwól, że uświadomię Cię szybciej niż mur rzeczywistości, o który się niedługo rozbijesz. Jeśli chodzi o dziennikarstwo to przede wszystkim należy władać nienaganna polszczyzną z czym widzę masz problem, aleeee spoko można się tego wyuczyć. Jeśli miałbym dać Ci radę to możesz spróbować na studiach typu AWF, zrobić jakiś kurs, zostać np. instruktorem, jednak najlepszym wyjściem chyba będzie jak poprosisz siostrę by Ci ogarnęła jakąś pracę w UK. Powodzenia :)

11

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=64188 ahhahaha :D piękne przepychanki, niedługo będzie artykuł "Ronaldo jednak kosztował więcej, bo bilety do Manchesteru i z powrotem są droższe niż do Londynu" ;)

2

za Rudego ile daliśmy ? 20 mln ?

3

najlepszy weekend ever :) nawet sushi mi wyszło a robiłem pierwszy raz :P

0

że kto niby strzelił ? :O jak pięciu na spalonym

0

koszulki z pierwszego tryumfu w LM jaki widziałem "na żywo" :) mam taką z Eto'o :)

1

No tak, wtedy możemy przegrywać z 3-1, fakt jest to jakaś zmiana:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?