0

Co ten Alba? Idealna piła

31

"dawno temu też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nia rękę uciąć i wiesz co ? i teraz ku#wa nie miałbym ręki "

0

i tylko Madryt na wyjeździe :P

0

Co pocisnał po Bartrze :D

0

Można sie było pokusić o dwucyfrówe w tym meczu

0

Cooo tam sie dzieje ? :o powinny być 3 bramki w 3 minuty

0

Ah te zmiany nasze:/

1

Gol to gol.

1

Szkoda piłkarzy Betisu:/

0

Chory mecz niech sie skonczy te 1-0 i żadnych kontuzji:/

0

poratuje ktoś linkiem ?

0

mniejsz presja, widać, że (wątpliwy) autorytet bardzo podupadł

10

domyślam się, że pijesz do ostatniego wyniku Realu, otóż wg mnie o braku szacunku w takim wypadku mówią tylko hipokryci

35

mogliby Messiemu jakąś kartoniadę zorganizować :) uwielbiam takie akcje

1

Ja dziś wziąłem urlop na żądanie:p te święta były za grube:p

0

Słyszałeś o czymś takim jak operacja plastyczna, Alves sobie taką zrobił po przyjściu do Barcelony

0

W latach 90' zdobyliśmy tyle tytułów?:o mógłby ktoś je przybliżyć

0

Fakt, pokręciłem, nie wiem czemu liczyłem mecze Barcy w 2014 i Realu w 2015:p mea culpa, kajam się:p

2

Ja swoje koleżanki/dziewczyny nauczyłem, że Barca jest częścią mego życia i zawsze dostaje jakieś koszulki, książki, gadżety. Jak któraś się pyta z czego byłby zadowolony odpowiadam "z czegokolwiek co ma herb Barcelony" :)

0

Niby fajna ale jakaś taka grubowata :(

0

Ale Barca odpadła rok temu w 1/4 LM, a Real w tym w 1/2 czyli rozegrali dwa wiecej

4

No z LL trochę popłynąłeś, Real ma 9 mistrzostw więcej i ciężko będzie ich dogonić

1

kto dziś siedzi w pracy ? :)

0

Denis jest na wypożyczeniu ?

0

bomba, Turcja, złe skojarzenia :/

1

widocznie zła kobieta z Ciebie :P

0

akurat nie mam problemów z okazaniem szacunku dla ludzi wierzących i z tych wszystkich tatuaży to "Love" wg mnie jest najbardziej tandetne (i chodzi głównie o wykonanie )

8

A wy możecie przestać umoralniać innych?

0

1

Sporo tandety jak dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?