karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Alba? Idealna piła
31
"dawno temu też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nia rękę uciąć i wiesz co ? i teraz ku#wa nie miałbym ręki "
0
i tylko Madryt na wyjeździe :P
0
Co pocisnał po Bartrze :D
0
Można sie było pokusić o dwucyfrówe w tym meczu
0
Cooo tam sie dzieje ? :o powinny być 3 bramki w 3 minuty
0
Ah te zmiany nasze:/
1
Gol to gol.
1
Szkoda piłkarzy Betisu:/
0
Chory mecz niech sie skonczy te 1-0 i żadnych kontuzji:/
0
poratuje ktoś linkiem ?
0
mniejsz presja, widać, że (wątpliwy) autorytet bardzo podupadł
10
domyślam się, że pijesz do ostatniego wyniku Realu, otóż wg mnie o braku szacunku w takim wypadku mówią tylko hipokryci
35
mogliby Messiemu jakąś kartoniadę zorganizować :) uwielbiam takie akcje
1
Ja dziś wziąłem urlop na żądanie:p te święta były za grube:p
0
Słyszałeś o czymś takim jak operacja plastyczna, Alves sobie taką zrobił po przyjściu do Barcelony
0
W latach 90' zdobyliśmy tyle tytułów?:o mógłby ktoś je przybliżyć
0
Fakt, pokręciłem, nie wiem czemu liczyłem mecze Barcy w 2014 i Realu w 2015:p mea culpa, kajam się:p
2
Ja swoje koleżanki/dziewczyny nauczyłem, że Barca jest częścią mego życia i zawsze dostaje jakieś koszulki, książki, gadżety. Jak któraś się pyta z czego byłby zadowolony odpowiadam "z czegokolwiek co ma herb Barcelony" :)
0
Niby fajna ale jakaś taka grubowata :(
0
Ale Barca odpadła rok temu w 1/4 LM, a Real w tym w 1/2 czyli rozegrali dwa wiecej
4
No z LL trochę popłynąłeś, Real ma 9 mistrzostw więcej i ciężko będzie ich dogonić
1
kto dziś siedzi w pracy ? :)
0
Denis jest na wypożyczeniu ?
0
bomba, Turcja, złe skojarzenia :/
1
widocznie zła kobieta z Ciebie :P
0
akurat nie mam problemów z okazaniem szacunku dla ludzi wierzących i z tych wszystkich tatuaży to "Love" wg mnie jest najbardziej tandetne (i chodzi głównie o wykonanie )
8
A wy możecie przestać umoralniać innych?
0
Moze byc ciężko z tą fifą http://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon-R5-M330.142776.0.html
1
Sporo tandety jak dla mnie