1

jak skończę 55 lat nie omieszkam się odezwać i pokazać fotki :)

51

ciekawe czy Benitez opłakuje przegraną w macu ?

0

a Romario, Ronaldo ?

0

" gdyby Villa nie trafił to nic by się nie stało, bo Barcelona i tak dograłaby ten wynik 2-1 do końca : )"

0

dziękuje Panie jasnowidzu :) poprosiłbym o opis przebiegu najbliższego GD, ale wtedy nie będzie emocji podczas oglądania :/

0

bramka Villi na 3-1 w 70 minucie meczu nie miała żadnego znaczenia hhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahah

0

pięknie !!!!

0

żadni

0

dopiero odpalilem kompa, może ktoś linkiem poratować ?

0

ma ktoś może link do transmisji mobile ?

0

kto w tej edycji ma najwięcej bramek ? Lewy ?

0

każdy wie, że to fejk :)

1

dziś nie wpadnie :) nie ma opcji

0

"[...]jest brakiem szacunku dla prasy i dziennikarzy." yyy szczerze ? nie sądzę, żeby hienom sie należal jakiś szacunek

1

po stronie powrotu można postawić "chęć gry w jednej drużynie z bratem" bo w reprze nie będą mieli okazji

8

jesli mamy z nim zdobyć kolejne 4 ligi mistrzów i będzie chciał odejść w wieku 34 lat, to nie mam nic przeciwko

2

Bardziej niż Bejla i Ronaldo obawiam się ich środka pola

0

Moi drodzy opisze ktoś meczyk? Dopiero do świata sie zalogowałem

8

Sylwester to święto ? :O

2

myślę, że właśnie prawiczki będą szukać tej nocy "łatwej opcji" do zabawy, ktoś kto nie ma z tym problemu, nie patrzy na okazje

0

jedzie ktoś na sylwestra do Barcelony ?

1

nie możemy wiecznie życz sentymentami

0

no i jak tam wyszło ?

6

Jak tam prorocy jest już dwucyfrówa?:)

1

Żebyś się nie zdziwił, gramy głębokimi rezerwami

0

no własnie wszyscy liczą na wysokie zwycięstwo, a mi się wydaje, że nie będzie ono okazałe, z powodu maksymalnej liczby zawodników z rezerw

1

nie tłumacz idiomów dosłownie

0

z Villarreal zagra, jeden z tych meczów chyba będzie pauzował w PK (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę) EDIT: niby w artykule napisane. że nei zagra, ale wczoraj w jakimś innym pisano, że 4 ewentualne mecze obejmą mecz z Villanovense

0

nie mamy niestety szcześcia gdy gramy z Realem w finale PK, na ostatnie 5 finałów 2 mecze z Madrytem i dwie przegrane oraz 3 z Athletic i 3 wygrane

0

ciekawe czy jak Cristiano strzeli ze 3-4 bramki w pierwszej rundzie pucharu to znowu będzie "krul wrócił" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?