karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jak skończę 55 lat nie omieszkam się odezwać i pokazać fotki :)
51
ciekawe czy Benitez opłakuje przegraną w macu ?
0
a Romario, Ronaldo ?
0
" gdyby Villa nie trafił to nic by się nie stało, bo Barcelona i tak dograłaby ten wynik 2-1 do końca : )"
0
dziękuje Panie jasnowidzu :) poprosiłbym o opis przebiegu najbliższego GD, ale wtedy nie będzie emocji podczas oglądania :/
0
bramka Villi na 3-1 w 70 minucie meczu nie miała żadnego znaczenia hhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahah
0
pięknie !!!!
0
żadni
0
dopiero odpalilem kompa, może ktoś linkiem poratować ?
0
ma ktoś może link do transmisji mobile ?
0
kto w tej edycji ma najwięcej bramek ? Lewy ?
0
każdy wie, że to fejk :)
1
dziś nie wpadnie :) nie ma opcji
0
"[...]jest brakiem szacunku dla prasy i dziennikarzy." yyy szczerze ? nie sądzę, żeby hienom sie należal jakiś szacunek
1
po stronie powrotu można postawić "chęć gry w jednej drużynie z bratem" bo w reprze nie będą mieli okazji
8
jesli mamy z nim zdobyć kolejne 4 ligi mistrzów i będzie chciał odejść w wieku 34 lat, to nie mam nic przeciwko
2
Bardziej niż Bejla i Ronaldo obawiam się ich środka pola
0
Moi drodzy opisze ktoś meczyk? Dopiero do świata sie zalogowałem
8
Sylwester to święto ? :O
2
myślę, że właśnie prawiczki będą szukać tej nocy "łatwej opcji" do zabawy, ktoś kto nie ma z tym problemu, nie patrzy na okazje
0
jedzie ktoś na sylwestra do Barcelony ?
1
nie możemy wiecznie życz sentymentami
0
no i jak tam wyszło ?
6
Jak tam prorocy jest już dwucyfrówa?:)
1
Żebyś się nie zdziwił, gramy głębokimi rezerwami
0
no własnie wszyscy liczą na wysokie zwycięstwo, a mi się wydaje, że nie będzie ono okazałe, z powodu maksymalnej liczby zawodników z rezerw
1
nie tłumacz idiomów dosłownie
0
z Villarreal zagra, jeden z tych meczów chyba będzie pauzował w PK (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę) EDIT: niby w artykule napisane. że nei zagra, ale wczoraj w jakimś innym pisano, że 4 ewentualne mecze obejmą mecz z Villanovense
0
nie mamy niestety szcześcia gdy gramy z Realem w finale PK, na ostatnie 5 finałów 2 mecze z Madrytem i dwie przegrane oraz 3 z Athletic i 3 wygrane
0
ciekawe czy jak Cristiano strzeli ze 3-4 bramki w pierwszej rundzie pucharu to znowu będzie "krul wrócił" :)