karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lepiej nie pytaj:/
1
Heh, to jest śmiech :D
3
Pique bez formy:/ szkoda, że nie gra Roberto na prawej obronie, zasłużył na to
4
a ja nie, uważa VV za tak słabego bramkarza, że nei sadza go nawet na ławce, a boi się, że w innym zespole będzie wiodącą postacią, zagrażającą jego Manchesterkowi ? Co to za zagrywki ? "mamy Cie w du.. możesz iść gdzie chcesz byle nie do drużyny z BPL, bo się boimy " :D
4
wydrukuje się i będzie plakat :)
0
fajny plakat, ale mogliście wziąć korzystniejsze miny :P
4
Neymar podobno tego nie potwierdził, a to są tylko domysły
3
brakuje najsilniejszej ławki na świecie... takiej gdzie siedzie Messi :)
1
:O teraz to jestem trochę w szoku, jakim cudem prezes danego klubu może być w zarządzie takiej organizacji ?
0
możemy wszystko!! ...od stycznia :/
1
koledze z wystepami się pomyliło...
bo ilośc goli przedstawia się następująco:
Cristiano - 439
Benzema - 196
Bale - 102
w sumie : 737
EDIT: to są bramki w klubach do tego trzeba doliczyć repre
Cristiano 55
Benzema 25
Bale 14
w sumie: 832
teraz juz chyba wszystko się zgadza
0
Bale 343 bramek ? gdzie ? chyba na szkolnym podwórku
1
Barca powinna zapewnić go, że zostanie kupiony w styczniu, aby nie przedłużał tego kontratku
29
proszę Cię, rozwiń myśl odnośnie tego, że wysokim piłkarzom lepiej się strzela karne :O zaintrygowało mnie to
6
naczucie się znaczenia słów, których używacie !!
0
zerwane więzadła to nie wyrok, po tym normalnie można uprawiać sporta na najwyższym poziomie
1
jakbym powiedział co myślę o tym obrazku to bym poszedł do więzienia :/ półksiężyc zamiast krzyża... brak słów :/
5
to skrzydłowy ! i gra z kontuzją !
0
30 meczów, a 10 to już meczy ? :D
2
Barca w 2003 nie zdobyła mistrzostwa
3
jakieś pocieszenie na koniec dnia
0
w 97
1
co jest z tym obrazem na eleven ? też wam scina czasem obraz ?
0
jak dla mnie stringi i różowy kolor zawsze były zarezerwowane dla kobiet :P ale świat "idzie do przodu" :)
1
tak się zastanawiam jak można być facetem i nosić różowe buty :/
0
czerwo.. no to pograne
4
Helena mam zawał :O
2
nooo to było do strzelenia :/
1
W Realu też szpital...
2
chodzi o to, że młodzież jest rozpieszczona przez ilość zdobytych trofeów w ostatniej dekadzie i teraz każde potknięcie jest strasznie piętnowane, a mnie na przykład już tak to nie rusza, bo przeżyłem lata gdy Barca nie była uznawana za najlepszą drużynę na świecie