3

Lepiej nie pytaj:/

1

Heh, to jest śmiech :D

3

Pique bez formy:/ szkoda, że nie gra Roberto na prawej obronie, zasłużył na to

4

a ja nie, uważa VV za tak słabego bramkarza, że nei sadza go nawet na ławce, a boi się, że w innym zespole będzie wiodącą postacią, zagrażającą jego Manchesterkowi ? Co to za zagrywki ? "mamy Cie w du.. możesz iść gdzie chcesz byle nie do drużyny z BPL, bo się boimy " :D

4

wydrukuje się i będzie plakat :)

0

fajny plakat, ale mogliście wziąć korzystniejsze miny :P

4

Neymar podobno tego nie potwierdził, a to są tylko domysły

3

brakuje najsilniejszej ławki na świecie... takiej gdzie siedzie Messi :)

1

:O teraz to jestem trochę w szoku, jakim cudem prezes danego klubu może być w zarządzie takiej organizacji ?

0

możemy wszystko!! ...od stycznia :/

1

koledze z wystepami się pomyliło...

bo ilośc goli przedstawia się następująco:

Cristiano - 439

Benzema - 196

Bale - 102

w sumie : 737

EDIT: to są bramki w klubach do tego trzeba doliczyć repre
Cristiano 55
Benzema 25
Bale 14

w sumie: 832

teraz juz chyba wszystko się zgadza

0

Bale 343 bramek ? gdzie ? chyba na szkolnym podwórku

1

Barca powinna zapewnić go, że zostanie kupiony w styczniu, aby nie przedłużał tego kontratku

29

proszę Cię, rozwiń myśl odnośnie tego, że wysokim piłkarzom lepiej się strzela karne :O zaintrygowało mnie to

6

naczucie się znaczenia słów, których używacie !!

0

zerwane więzadła to nie wyrok, po tym normalnie można uprawiać sporta na najwyższym poziomie

1

jakbym powiedział co myślę o tym obrazku to bym poszedł do więzienia :/ półksiężyc zamiast krzyża... brak słów :/

5

to skrzydłowy ! i gra z kontuzją !

0

30 meczów, a 10 to już meczy ? :D

2

Barca w 2003 nie zdobyła mistrzostwa

3

jakieś pocieszenie na koniec dnia

0

w 97

1

co jest z tym obrazem na eleven ? też wam scina czasem obraz ?

0

jak dla mnie stringi i różowy kolor zawsze były zarezerwowane dla kobiet :P ale świat "idzie do przodu" :)

1

tak się zastanawiam jak można być facetem i nosić różowe buty :/

0

czerwo.. no to pograne

4

Helena mam zawał :O

2

nooo to było do strzelenia :/

1

W Realu też szpital...

2

chodzi o to, że młodzież jest rozpieszczona przez ilość zdobytych trofeów w ostatniej dekadzie i teraz każde potknięcie jest strasznie piętnowane, a mnie na przykład już tak to nie rusza, bo przeżyłem lata gdy Barca nie była uznawana za najlepszą drużynę na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?