0

Dzięki, chyba sobie jakoś poradzę :) a wiesz może jak jest z miejscami na mecz ? bo patrze, że praktycznie nie ma 2,3 obok siebie, czy można tam sobie chodzić po stadionie i siadać gdzie jest wolne ?

1

przyślą, jak nie to allegro odda Ci pieniądze, tylko będziesz dość długo czekał

0

tylko mogli to zrobić na IE, a nie na FF :P

4

koszulka z allegro z Tajlandii za 100-120 zł od koszulki ze sklepu Nike za 200-240zł rózni się... niczym :)

0

Wie ktoś jak jest z połączeniem na linii lotnisko El Prat, a Camp Nou ? jakieś busiki czy trzeba taksą ? jak ceny ?

3

spać miałem iść, bo rano do roboty, ale mam taki ubaw, że nie mogę :D ktoś na rm.pl napisał, ze może Real nie miał oryginalnego office :D padłem

0

a zawodnicy, którzy nie spędzili w Hiszpanii więcej niż ileś tam lat, nie są objęcie ulgą podatkową ? zamiast tych ok. 50% mają 20 parę ?

0

wyłącz i włącz komputer : 3

2

też macie za szybko głos na tym eleven ?

0

Pewnie jak zwykle stoi na palcach:p

0

Bezsens, to głosowanie na samej gali

10

Zajebiste te prezentacje zawodników :O

1

Czysta rasa aryjska:D

10

To Benfica sobie polata:D

1

Dobrze wszystko blisko:) byle nie Astana teraz

3

Czemu niby Bayer nie mógł trafić na Juve, a City na nas?:p

0

spoko, nieśmieszny ale próbuj dalej :)

0

z Bayernem Ney strzelił na 3-0 :)

0

bo Monako to Księstwo

0

nic prostrzego :P musisz tylko mieć dużo hajsu :)

0

http://imgur.com/1oEf0Bd nie mam nic przeciwko, zeby właśnie tak to wyglądało :)

1

chyba bardziej chodziło o to, że w Anglii można z 16latkami podpisywać profesjonalne kontrakty, a w Hiszpanii od 18

1

no nie wiem czy to kwestia doświadczenia, dla gościa Bartra wygląda tak samo jak Roberto, Busi niby nie grał w tym meczu, ehh no za bardzo przyzwyczaiłem się do wysokiego poziomu jaki trzymało NC+

1

oglądam powtórkę meczu na tym całym Eleven... komentator jest tak niekompetentny, że szkoda słów :/ zapowiadają się 3 ciężkie lata dla kibiców La Liga

0

na ile wcześniej wiadomo kiedy dokładnie jest mecz (data godzina) ? chce lecieć w październiku na mecz z Eibarem albo Rayo

0

czemu nie ma opcji w sondzie, "tak, nie prezentował odpowiedniego poziomu, chelsea zaoferowala dobre warunki, zasługuje na więcej gry" ? :P

5

Komentarz usunięty

0

bo to polskie media, "Me cago en tu puta madre" jest idiomem i nie tłumaczy się tego dosłownie, podobnie jak ktoś mówi, "skurwysyn" to raczej nie ma zamiaru obrażać czyjejś matki

1

mnie najbardziej ciekawi zapis protokołu sędziowskiego i co powiedział Pique :)

1

Munir to nawet nie jest pokroju Bojana, nie wiem po co go trzymać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?