karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki, chyba sobie jakoś poradzę :) a wiesz może jak jest z miejscami na mecz ? bo patrze, że praktycznie nie ma 2,3 obok siebie, czy można tam sobie chodzić po stadionie i siadać gdzie jest wolne ?
1
przyślą, jak nie to allegro odda Ci pieniądze, tylko będziesz dość długo czekał
0
tylko mogli to zrobić na IE, a nie na FF :P
4
koszulka z allegro z Tajlandii za 100-120 zł od koszulki ze sklepu Nike za 200-240zł rózni się... niczym :)
0
Wie ktoś jak jest z połączeniem na linii lotnisko El Prat, a Camp Nou ? jakieś busiki czy trzeba taksą ? jak ceny ?
3
spać miałem iść, bo rano do roboty, ale mam taki ubaw, że nie mogę :D ktoś na rm.pl napisał, ze może Real nie miał oryginalnego office :D padłem
0
a zawodnicy, którzy nie spędzili w Hiszpanii więcej niż ileś tam lat, nie są objęcie ulgą podatkową ? zamiast tych ok. 50% mają 20 parę ?
0
wyłącz i włącz komputer : 3
2
też macie za szybko głos na tym eleven ?
0
Pewnie jak zwykle stoi na palcach:p
0
Bezsens, to głosowanie na samej gali
10
Zajebiste te prezentacje zawodników :O
1
Czysta rasa aryjska:D
10
To Benfica sobie polata:D
1
Dobrze wszystko blisko:) byle nie Astana teraz
3
Czemu niby Bayer nie mógł trafić na Juve, a City na nas?:p
0
spoko, nieśmieszny ale próbuj dalej :)
0
z Bayernem Ney strzelił na 3-0 :)
0
bo Monako to Księstwo
0
nic prostrzego :P musisz tylko mieć dużo hajsu :)
0
http://imgur.com/1oEf0Bd nie mam nic przeciwko, zeby właśnie tak to wyglądało :)
1
chyba bardziej chodziło o to, że w Anglii można z 16latkami podpisywać profesjonalne kontrakty, a w Hiszpanii od 18
1
no nie wiem czy to kwestia doświadczenia, dla gościa Bartra wygląda tak samo jak Roberto, Busi niby nie grał w tym meczu, ehh no za bardzo przyzwyczaiłem się do wysokiego poziomu jaki trzymało NC+
1
oglądam powtórkę meczu na tym całym Eleven... komentator jest tak niekompetentny, że szkoda słów :/ zapowiadają się 3 ciężkie lata dla kibiców La Liga
0
na ile wcześniej wiadomo kiedy dokładnie jest mecz (data godzina) ? chce lecieć w październiku na mecz z Eibarem albo Rayo
0
czemu nie ma opcji w sondzie, "tak, nie prezentował odpowiedniego poziomu, chelsea zaoferowala dobre warunki, zasługuje na więcej gry" ? :P
5
Komentarz usunięty
0
bo to polskie media, "Me cago en tu puta madre" jest idiomem i nie tłumaczy się tego dosłownie, podobnie jak ktoś mówi, "skurwysyn" to raczej nie ma zamiaru obrażać czyjejś matki
1
mnie najbardziej ciekawi zapis protokołu sędziowskiego i co powiedział Pique :)
1
Munir to nawet nie jest pokroju Bojana, nie wiem po co go trzymać