karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu nie ma opcji w sondzie, "tak, nie prezentował odpowiedniego poziomu, chelsea zaoferowala dobre warunki, zasługuje na więcej gry" ? :P
5
Komentarz usunięty
0
bo to polskie media, "Me cago en tu puta madre" jest idiomem i nie tłumaczy się tego dosłownie, podobnie jak ktoś mówi, "skurwysyn" to raczej nie ma zamiaru obrażać czyjejś matki
1
mnie najbardziej ciekawi zapis protokołu sędziowskiego i co powiedział Pique :)
1
Munir to nawet nie jest pokroju Bojana, nie wiem po co go trzymać
1
10 na 10, jedziemy bramkę co minutę teraz !
1
powalczył ? znasz definicję tego słowa ?
3
Matje wielki jak koń,a do głowki skacze jak piz..
0
jaaa już widziałem widły jak z PSG :/
1
tonący brzytwy się chwyta
1
hahahahha :D to już jest śmiech
0
ależ Messiemu dziś nie idzie :/
3
ile razy użyłem już słowa kur.. w tym meczu to nie zlicze :/
2
nie, zdegradują Barce do okręgówki
1
Suarez gryzł w zeszłym roku, Neymar kopał piłką w przeciwnika w tym, więc to teraz to on jest ten zły i nie może być nominowany :) #UEFAlogic
0
lecą przez jakiś 6-7 godzin w warunkach lepszych niż nie jeden z nas ma w domu, więc myslę, że jakoś przeżyją :)
13
ale ta UEFA to syf :/ zablokowali wszystkie filmiki z meczu na yt, a na ich stronie, skrót trwa... 29 sekund !!! idioci
2
jak dla mnie remontada to po prostu odrobienie strat
0
spoko już oglądam, nie było mnie w domu
0
Geri od Gerard
0
ehh zawsze powtarzam, że Barce nie potrafi się bronić oni muszą po prostu grać swoje :/
0
graliśmy wtedy 5 obrońcami ? czy Masche w pomocy ?
0
za kogo wszedł Bartra ?
0
z drugiej strony 12 mln za gracza 3 ligi hiszpańskiej to dobra cena, ale także uważam, że powienien zostać (w grę powinno wchodzic wypożyczenie)
0
nie nie nie, to nowe nazwisko szkoleniowca Barcy ! :) zastało mu nadane po triplete :)
19
w stolicy Gruzji Tibilisi
1
do tej klasyfikacji prawie załapał się mecz ManU-Bayern na Camp Nou (ostatni w wieku XX) myślę, że spokojnie w pierwszej trójce wtedy by był
0
czemu ma nie dostać ? :V
0
na halę nike, na trawę adidas :P tak mi się przyjęło się i sie tego trzymam ładnych pare lat, oczywiście to i to skórka, a nie kolorowe plastiki
6
nowe intro LM https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/videos/10153121870512684/