0

czemu nie ma opcji w sondzie, "tak, nie prezentował odpowiedniego poziomu, chelsea zaoferowala dobre warunki, zasługuje na więcej gry" ? :P

5

Komentarz usunięty

0

bo to polskie media, "Me cago en tu puta madre" jest idiomem i nie tłumaczy się tego dosłownie, podobnie jak ktoś mówi, "skurwysyn" to raczej nie ma zamiaru obrażać czyjejś matki

1

mnie najbardziej ciekawi zapis protokołu sędziowskiego i co powiedział Pique :)

1

Munir to nawet nie jest pokroju Bojana, nie wiem po co go trzymać

1

10 na 10, jedziemy bramkę co minutę teraz !

1

powalczył ? znasz definicję tego słowa ?

3

Matje wielki jak koń,a do głowki skacze jak piz..

0

jaaa już widziałem widły jak z PSG :/

1

tonący brzytwy się chwyta

1

hahahahha :D to już jest śmiech

0

ależ Messiemu dziś nie idzie :/

3

ile razy użyłem już słowa kur.. w tym meczu to nie zlicze :/

2

nie, zdegradują Barce do okręgówki

1

Suarez gryzł w zeszłym roku, Neymar kopał piłką w przeciwnika w tym, więc to teraz to on jest ten zły i nie może być nominowany :) #UEFAlogic

0

lecą przez jakiś 6-7 godzin w warunkach lepszych niż nie jeden z nas ma w domu, więc myslę, że jakoś przeżyją :)

13

ale ta UEFA to syf :/ zablokowali wszystkie filmiki z meczu na yt, a na ich stronie, skrót trwa... 29 sekund !!! idioci

2

jak dla mnie remontada to po prostu odrobienie strat

0

spoko już oglądam, nie było mnie w domu

0

Geri od Gerard

0

ehh zawsze powtarzam, że Barce nie potrafi się bronić oni muszą po prostu grać swoje :/

0

graliśmy wtedy 5 obrońcami ? czy Masche w pomocy ?

0

za kogo wszedł Bartra ?

0

z drugiej strony 12 mln za gracza 3 ligi hiszpańskiej to dobra cena, ale także uważam, że powienien zostać (w grę powinno wchodzic wypożyczenie)

0

nie nie nie, to nowe nazwisko szkoleniowca Barcy ! :) zastało mu nadane po triplete :)

19

w stolicy Gruzji Tibilisi

1

do tej klasyfikacji prawie załapał się mecz ManU-Bayern na Camp Nou (ostatni w wieku XX) myślę, że spokojnie w pierwszej trójce wtedy by był

0

czemu ma nie dostać ? :V

0

na halę nike, na trawę adidas :P tak mi się przyjęło się i sie tego trzymam ładnych pare lat, oczywiście to i to skórka, a nie kolorowe plastiki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?