karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
nie wiem czy to najlepszy pomysł, żeby Denisa oddawać w zamian za obniżenie kwoty Vidala, na ile on w ogóle wypożyczony ? wraca teraz czy jeszcze za rok ?
0
zaraz pewnie będzie gadanie "powinniśmy się patrzeć tylko na siebie" itd itp a prawdą jest to, że osłabiony Real jest na rękę Barcelonie, niemniej jednak wolę pierwszą opcję i zakup Verattiego, prawego obrońcy i solidnego zmiennika dla MNS, jesli chodzi o Real to tak czy inaczej w tym okienku zaszaleją jestem tego pewny
0
jeśli już jesteśmy tacy skrupulatni, to nie małżonkę a partnerkę :) a to, że przyszli ze swoimi połówkami nie oznacza, że nie można tego nazwać "spotkania z drużyny"
0
#słabe #nieśmieszne pozdrawiam :)
1
ale z tym to się przejechał :P
0
po uprzednim zdobyciu pucharu Europy i kraju :)
52
to jaki sens ma ta konferencja ?
0
nie zaprzeczam :) oby tylko wiedział, w którym momencie trzeba przestać "używać" i znaleźć życiową partnerkę, noo chyba, ze będzie się bawił całe życie to też jest wyjście
0
laski lecące na nazwisko i kase uuu no po prostu umieram z zazdrości :)
0
tanio jakos, ostatnio patrzyłem to najtańsze zwykłe bilety po 8 koła chodziły
0
fajnie się czyta jego wypowiedzi :) inteligentny gość :)
0
w Anglii bilans bramkowy się liczy
0
w następnym sezonie Iniesta ?
0
tak samo było z Puyolem :(
13
kiedyś byłem na weselu gdzie ojciec pana młodego wyszedł w trakcie na mecz lokalnej drużyny :) to się nazywa kibic :)
0
jak skaknie do wody to pewnie Cristiano
1
ale będą jaja jak Verma przejdzie przez szapler na CN :D
0
gratuluję Cristiano pichichi i złotego buta :) na zdrowie nurku :)
0
no co on odpier.... stoją 5 metrów od piłki !! niech ma pretensje do zawodników Atleti, debil ten Mallenco
0
woooo myślałem, że widełki :/
0
15 min i fiesta ! :D
0
Busi w swoim stylu, on się nigdy nie nauczy
0
mogło być po meczu
0
ale Vincente Calderon uwielbia Neya :P
0
w jednej akcji Messi zagra podeszwą, zewnętrzną i wewnętrzną stroną buta :)
1
Campeone Campeone !!!
0
uważasz, że Barca nie poradzi sobie z Depor wiedząc, że wygrana da mistrzostwo ?
0
no nie
0
czyli prawdopodobnie w następnym sezonie mini El Clasico nas czeka
0
ile drużyn spada z ligi Adelante ?