0

ehh no i się zacznie teraz... wszyscy wielcy "znafcy" będą wywoływać do tablicy tych co pisali "drewno za 80mln" :) jak grał piach i pudłował w 100% sytuacjach to trudno tego nie zauważyć i nie komentować, tak samo teraz można mówić "gdzie ci co jechali na Alvesa czy Inieste" zazwyczaj się mówi o AKTUALNEJ formie więc ochłońcie

1

wiedziałem, że w drugiej połowie za dużo bramek nie padnie :( szkoda fajnie byłoby zobaczyć dwucyfrówe

1

co to za bramki dzisiaj ? :O

0

ile w końcu Messi ma tych asyst ?

0

Huesca chyba :)

0

najgorzej, że taki Real dalej biłbym tych ogórów, a Barca pewnie w drugiej połowie zrobi 3 zmiany i będą klepać :(

0

o nie zaraz koniec tej połowy :/

1

Xavi gol + asysta :)

0

czo ten Xavi ? :O

0

wiecie do jest najgorsze ? druga połowa, gwarantuję, że będą nudy :(

3

17asysta Messiego :) będzie chyba 20+ w tym sezonie

0

myślę, że dziś z SFG coś ukujemy :)

7

buahahha bardziej debilnego komentarza nie czytałem :D

1

odejmij Cr11 i Messiemu, jestem za :)

3

najszybciej na PSV

0

czemu szkoda ? Bale w tym momencie to osłabienie dla Realu

2

ehh gdyby Barca wykorzystała jedną z wielu sytuacji do strzelenia Realowi trzeciej bramki moglibyśmy sobie pozwolić na remis z Atleti, mam jednak nadzieję, że przystępując do tego meczu będziemy mieli min. 4 punkty przewagi

0

dobry meczyk :)

10

„Z tego co mi mówił Jordi, powiedział do sędziego: „zawsze ja”. Jako że nie brzmi to jak tytuł horroru, nie powinno być kary”. Lucho jak zwykle w formie :) jest gdzieś dostępny protokół z tego meczu ? jestem strasznie ciekaw co rzeczywiście powiedział Jordi

0

dzięki :)

0

no właśnie mi też :P dlatego zadowoliłbym się chociaż skrótem

0

moi drodzy macie może jakiś obszerny skrót ? niestety nie mogłem obejrzeć meczu i jest mi bardzo źle z tego powodu :(

0

śmiało można powiedzieć, że nawet bez takiego finału nagrodę zgranie jeden z nich

10

daleki jestem od teorii spiskowych ale Real ma mega farta
-teoretycznie najsłabszy rywal
-pierwszy mecz na wyjeździe
-8 dni między meczami półfinałowymi

2

co to za różnica ?

0

Pogba kontuzja

0

szkoda, że pierwszy mecz u siebie

0

hahahah hahahah

0

trochę brwi tylko przydepilował

1

wczoraj się urodziłeś? zawsze to tak wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?