karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ehh no i się zacznie teraz... wszyscy wielcy "znafcy" będą wywoływać do tablicy tych co pisali "drewno za 80mln" :) jak grał piach i pudłował w 100% sytuacjach to trudno tego nie zauważyć i nie komentować, tak samo teraz można mówić "gdzie ci co jechali na Alvesa czy Inieste" zazwyczaj się mówi o AKTUALNEJ formie więc ochłońcie
1
wiedziałem, że w drugiej połowie za dużo bramek nie padnie :( szkoda fajnie byłoby zobaczyć dwucyfrówe
1
co to za bramki dzisiaj ? :O
0
ile w końcu Messi ma tych asyst ?
0
Huesca chyba :)
0
najgorzej, że taki Real dalej biłbym tych ogórów, a Barca pewnie w drugiej połowie zrobi 3 zmiany i będą klepać :(
0
o nie zaraz koniec tej połowy :/
1
Xavi gol + asysta :)
0
czo ten Xavi ? :O
0
wiecie do jest najgorsze ? druga połowa, gwarantuję, że będą nudy :(
3
17asysta Messiego :) będzie chyba 20+ w tym sezonie
0
myślę, że dziś z SFG coś ukujemy :)
7
buahahha bardziej debilnego komentarza nie czytałem :D
1
odejmij Cr11 i Messiemu, jestem za :)
3
najszybciej na PSV
0
czemu szkoda ? Bale w tym momencie to osłabienie dla Realu
2
ehh gdyby Barca wykorzystała jedną z wielu sytuacji do strzelenia Realowi trzeciej bramki moglibyśmy sobie pozwolić na remis z Atleti, mam jednak nadzieję, że przystępując do tego meczu będziemy mieli min. 4 punkty przewagi
0
dobry meczyk :)
10
„Z tego co mi mówił Jordi, powiedział do sędziego: „zawsze ja”. Jako że nie brzmi to jak tytuł horroru, nie powinno być kary”. Lucho jak zwykle w formie :) jest gdzieś dostępny protokół z tego meczu ? jestem strasznie ciekaw co rzeczywiście powiedział Jordi
0
dzięki :)
0
no właśnie mi też :P dlatego zadowoliłbym się chociaż skrótem
0
moi drodzy macie może jakiś obszerny skrót ? niestety nie mogłem obejrzeć meczu i jest mi bardzo źle z tego powodu :(
0
śmiało można powiedzieć, że nawet bez takiego finału nagrodę zgranie jeden z nich
10
daleki jestem od teorii spiskowych ale Real ma mega farta
-teoretycznie najsłabszy rywal
-pierwszy mecz na wyjeździe
-8 dni między meczami półfinałowymi
2
co to za różnica ?
0
Pogba kontuzja
0
szkoda, że pierwszy mecz u siebie
0
hahahah hahahah
0
trochę brwi tylko przydepilował
1
wczoraj się urodziłeś? zawsze to tak wygląda