karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co mieli anulować te bramki z karnych ?
0
o nie zaczęło się :O
3
http://messivsronaldo.net/
0
no czemu to nie weszło ? :(
0
przy tak wysokiej obronie bramka dla Realu to kwestia czasu niestety :/
2
Niestety wydaje mi się, że Real wykorzysta otwartą grę Rayo :/
0
kto dogrywał Bartrze z rogu ?
11
i podwójny hattrick Messiego plus 4 asysty :)
1
patrzę u niektórych ból nie do zniesienia przez te 5 bramek Cristiano
0
dokładnie, pamiętam już takie przypadki, że jakaś drużyna grała słabiutko i akurat przed meczem z Barcą zmienili trenera, wszyscy zapowiadali pogrom a kończyło się trudnym, wymęczonym zwycięstwem
0
straszne kary :) z tego co pamiętam pieniężne a kwoty były w granicy kilku tysięcy euro (?)
0
meczy koza :)
0
1:2 jest lepsze niż 0:1 na wyjezdzie
1
osobom które sądzą, że Barca dziś wygra +5/0 proponuję odejście od stołu i wyjście na zewnątrz aby się przewietrzyć
1
sędzia powinien skończyć mecz przez KO
0
nie ma się co spinać takie ogóry jak Granada nie mają szans urwać punktów Realowi, jeszcze na SB
1
no no Leo nie najgorzej, ale jeśli chcesz trenować płotki musisz trochę wyżej prowadzić kolano w zakrocznej :)
1
ehh szkoda, że dziś nie ma meczu :(
7
no dobra to niech ktoś mi pokaże jakiegokolwiek piłkarza, który powiedział "wolę zdobyć *jakakolwiek statuetka za indywidualne osiągnięcia* niż *jakikolwiek tytuł z drużyną* " z cytatami poproszę :) nie żebym coś miał do Bravo ale nie rozumiem jarania się taką gadką, przecież ona jest oczywista
0
bez przesady przecież jest jesszcze "Messi, OK, Celta, Barca, Barcelona, Gerardo Martino" :) ja osobiście chyba rozumiem "total optimismo"
0
niby dlaczego ?
0
hmm w sumie racja, nie wiem czemu ale myślałem, że słabo się zaprezentowali na mundialu :/ pamięć już szwankuje
1
haha znowu to samo, Barca interesuje się Danilo - "oo kozak, świetny PO" Danilo w Realu - "pfff kolejny Douglas, przereklamowany" ...żenada
0
zawiodłem się :( nie ma nic z nurkowaniem
0
kaisery adidasa zawsze były dobre i copa mundiale ale one są ciut droższe, myślę, że za 320 kupisz, a tak poza tym polecam skórzane korki, prócz tych co wymieniłem wyżej to jeszcze 11nova
0
już Belgia miała być czarnym koniem mundialu
1
brawo, dostajesz sprawność zucha matematycznego :)
1
Jak przejdziesz z kieszonkowego na pensje to zobaczysz jaka jest roznica:)
0
fajnie jakby jeszcze podawało się kwoty netto i brutto, bo to "trochę" różne sprawy
14
czas przestać być szarakiem