0

a co mieli anulować te bramki z karnych ?

0

o nie zaczęło się :O

3

0

no czemu to nie weszło ? :(

0

przy tak wysokiej obronie bramka dla Realu to kwestia czasu niestety :/

2

Niestety wydaje mi się, że Real wykorzysta otwartą grę Rayo :/

0

kto dogrywał Bartrze z rogu ?

11

i podwójny hattrick Messiego plus 4 asysty :)

1

patrzę u niektórych ból nie do zniesienia przez te 5 bramek Cristiano

0

dokładnie, pamiętam już takie przypadki, że jakaś drużyna grała słabiutko i akurat przed meczem z Barcą zmienili trenera, wszyscy zapowiadali pogrom a kończyło się trudnym, wymęczonym zwycięstwem

0

straszne kary :) z tego co pamiętam pieniężne a kwoty były w granicy kilku tysięcy euro (?)

0

meczy koza :)

0

1:2 jest lepsze niż 0:1 na wyjezdzie

1

osobom które sądzą, że Barca dziś wygra +5/0 proponuję odejście od stołu i wyjście na zewnątrz aby się przewietrzyć

1

sędzia powinien skończyć mecz przez KO

0

nie ma się co spinać takie ogóry jak Granada nie mają szans urwać punktów Realowi, jeszcze na SB

1

no no Leo nie najgorzej, ale jeśli chcesz trenować płotki musisz trochę wyżej prowadzić kolano w zakrocznej :)

1

ehh szkoda, że dziś nie ma meczu :(

7

no dobra to niech ktoś mi pokaże jakiegokolwiek piłkarza, który powiedział "wolę zdobyć *jakakolwiek statuetka za indywidualne osiągnięcia* niż *jakikolwiek tytuł z drużyną* " z cytatami poproszę :) nie żebym coś miał do Bravo ale nie rozumiem jarania się taką gadką, przecież ona jest oczywista

0

bez przesady przecież jest jesszcze "Messi, OK, Celta, Barca, Barcelona, Gerardo Martino" :) ja osobiście chyba rozumiem "total optimismo"

0

niby dlaczego ?

0

hmm w sumie racja, nie wiem czemu ale myślałem, że słabo się zaprezentowali na mundialu :/ pamięć już szwankuje

1

haha znowu to samo, Barca interesuje się Danilo - "oo kozak, świetny PO" Danilo w Realu - "pfff kolejny Douglas, przereklamowany" ...żenada

0

zawiodłem się :( nie ma nic z nurkowaniem

0

kaisery adidasa zawsze były dobre i copa mundiale ale one są ciut droższe, myślę, że za 320 kupisz, a tak poza tym polecam skórzane korki, prócz tych co wymieniłem wyżej to jeszcze 11nova

0

już Belgia miała być czarnym koniem mundialu

1

brawo, dostajesz sprawność zucha matematycznego :)

1

Jak przejdziesz z kieszonkowego na pensje to zobaczysz jaka jest roznica:)

0

fajnie jakby jeszcze podawało się kwoty netto i brutto, bo to "trochę" różne sprawy

14

czas przestać być szarakiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?