3

oj przestańcie i dajcie mu wyładować frustrację wywyołaną tym, że Polak pogrążył jego wielki klub :)

0

martwi też słaba postawa Bartry :(

0

czy inteligentny ? szkoda, że czasem nie pokazuje tego na boisku

0

równie dobrze możemy mieć 5 straty, po co to zakładanie i wyliczenia ?

0

ostatnia kolejka będzie grana o jednej godzinie

0

szczególnie tego murzyna co kompletnie nie ogarniał gry defensywnej

1

dobrze !!! 2 punkty! odrobić na CN !

0

uuufff no jeszcze 2 minutki

0

obstawiamy ile będzie doliczone ?

0

musi się jeszcze wiele nauczyć od Cra

0

10 minut nerwówki

1

oni chyba serio ten mecz sprzedali

0

cooo zaaa tyyyyp ?!?! no nie moge

0

ciekawe jakie wyniki byłyby gdyby Liverpool i Villareal wystawiły optymalny skład

0

Komentarz usunięty

0

aż dziwne, że nie padał :O

0

Komentarz usunięty

0

jakby upadł byłby karny

0

jak oni tego nie strzelili ? :O

0

ebane całki :/

0

przecież w jego wykonaniu to to samo

0

nie ma opcji, przecież Villareal ma zagrać rezerwami

1

felerna Malaga :/

3

Rexach: "Pep i Tito zgodzili się na dołączenie do Manchesteru United po rocznym urlopie (pewnie Pepa) ale Tito poźniej zaakceptował ofertę Barcelony" łałał :D

0

błysnąłeś chłopie, masz racje Tobie już trzeba powiedzieć dobranoc

1

Messi na mecz wyszedł jakby chciał pokopać z kolegami na orliku :P całe szczęście, że mamy wynik

0

uderz w stół... :)

4

już widzę ból HD :D i co i co Messi też strzela na pustO bramkę :D

1

http://www.sport.pl/pilka/56,64946,16408133,Ile_kosztuje_reklama_na_koszulkach,,5.html

według tego co tu jest napisane to 80 od głównego sponsora i 70 od adidasa, Barca 45(Qatar) 27(Nike)

0

te słynne 6-2 mogło się skończyć jeszcze wyżej, niemiłosiernie ich wtedy Barca klepała :) Xavi i Iniesta magia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?