karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
oj przestańcie i dajcie mu wyładować frustrację wywyołaną tym, że Polak pogrążył jego wielki klub :)
0
martwi też słaba postawa Bartry :(
0
czy inteligentny ? szkoda, że czasem nie pokazuje tego na boisku
0
równie dobrze możemy mieć 5 straty, po co to zakładanie i wyliczenia ?
0
ostatnia kolejka będzie grana o jednej godzinie
0
szczególnie tego murzyna co kompletnie nie ogarniał gry defensywnej
1
dobrze !!! 2 punkty! odrobić na CN !
0
uuufff no jeszcze 2 minutki
0
obstawiamy ile będzie doliczone ?
0
musi się jeszcze wiele nauczyć od Cra
0
10 minut nerwówki
1
oni chyba serio ten mecz sprzedali
0
cooo zaaa tyyyyp ?!?! no nie moge
0
ciekawe jakie wyniki byłyby gdyby Liverpool i Villareal wystawiły optymalny skład
0
Komentarz usunięty
0
aż dziwne, że nie padał :O
0
Komentarz usunięty
0
jakby upadł byłby karny
0
jak oni tego nie strzelili ? :O
0
ebane całki :/
0
przecież w jego wykonaniu to to samo
0
nie ma opcji, przecież Villareal ma zagrać rezerwami
1
felerna Malaga :/
3
Rexach: "Pep i Tito zgodzili się na dołączenie do Manchesteru United po rocznym urlopie (pewnie Pepa) ale Tito poźniej zaakceptował ofertę Barcelony" łałał :D
0
błysnąłeś chłopie, masz racje Tobie już trzeba powiedzieć dobranoc
1
Messi na mecz wyszedł jakby chciał pokopać z kolegami na orliku :P całe szczęście, że mamy wynik
0
uderz w stół... :)
4
już widzę ból HD :D i co i co Messi też strzela na pustO bramkę :D
1
http://www.sport.pl/pilka/56,64946,16408133,Ile_kosztuje_reklama_na_koszulkach,,5.html
według tego co tu jest napisane to 80 od głównego sponsora i 70 od adidasa, Barca 45(Qatar) 27(Nike)
0
te słynne 6-2 mogło się skończyć jeszcze wyżej, niemiłosiernie ich wtedy Barca klepała :) Xavi i Iniesta magia :)