karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
szkoda, że Nahorny z Twarowskim hiszpańskiej ligi nie komentują
0
"A potem będziemy walczyć o tytuł" no i walczyli... walczyli całe 3 lata :)
0
przy 2:1 możemy przegrać na wyjeździe 2-3, a przy 0-0 nie
1
warto to czytać ? Bo po przeczytaniu samego początku mam wątpliwości, jakiś bełkot o Figo, skoro Portugalczyk był związany z Nike, a Rosell był dyrektorem sportowym tej firmy to w jaki sposób "oddanie" tak medialnego zawodnika miało przynieść jakieś profity ?
20
jakby było o Realu to pewnie byłaby "Cristiano Ronaldo organizuje imprezę urodzinową, wydajesz 200$ na prezent i cofasz się o 3 pola"
0
"Ten, który nigdy nie zmienia swoich poglądów, przeważnie takich nie posiada." ludzie po prostu oceniają w afekcie, bo są wkur... zdenerwowani lub zadowoleni, osobiście uważam, że należy poczekać przynajmniej do końca sezonu aby móc cokolwiek powiedzieć o naszym trenerze, ale już można powiedzieć, że ma bardzo dobrą cechę... mianowicie, uczy się na błędach
0
prze GD wszystkie mecze w lidze mamy we wczesnych godzinach, kolejno: 17, 16, 16, 12, 18
0
nie no, wydaje mi się, że ok 2-3 zł :P
16
w sumie kara za spóźnienie czy nieprzybycie na trening jest słuszna, przecież to ich praca i jeśli nie wykonują swoich obowiązków to powinni ponieść konsekwencje
0
ja tylko mówię co piszą gazety i jak usprawiedliwiają tych najlepszych, a prawda jest taka, ze gów.. wiedzą :)
9
a jak Messi słabo grał to też wymyślano, że się oszczędza na Mundial, że sprawy podatkowe mają na to wpływ, pisano też, ze wymiotuje i nie wiadomo dlaczego
0
I Marc Bartra do tego !
0
w sumie jak nasza ekipa jest w takiej formie to aż szkoda, że nie mamy teraz trudniejszych spotkań
7
nie czaję tej nagonki na Cristiano w związku z imprezą, jak mi coś nie wyjdzie w pracy to nie odwołuję imprezy urodzinowej i bawię się normalnie
0
btw te stroję są kozackie :)
2
jak zdobędzie 5 ZP to będzie to Złota Piłka Messiego :)
2
a na 4-2 nie czaje jak tam ani "Matje" ani Alba nie przecięli tej piłki wślizgiem
2
obadajcie jak Messi zasuwał przy bramce na 4-1 :P
6
po co Ci dziewczyna jak masz Barcelonę ;)
0
mam nadzieję, że nie zna wyniku, może obejrzy powtórkę i nagra do tego komentarz :P
1
chciałbym, żeby Pikej utrzymał dobrą dyspozycję, a z nim grał jak najcześciej Bartra
0
widocznie za samobója mu policzyli
0
ehh no czemu tak lekceważąco ?! :/
1
jeszcze ten mecz się nie skończył a ja chcę już kolejny :)
0
mógł Busi strzela, "dałby" asystę Messiemu :)
0
nastepni frustraci
0
wypluj to !
0
ojoj :/ żeby mu sie tam nic nie stało
0
no jak tak w krótki ? :/
0
kurcze żeby MEssi strzelił drugą bramke to by miał 2 gole i 2 asysty, a Suarez 1-1