6

szkoda, że Nahorny z Twarowskim hiszpańskiej ligi nie komentują

0

"A potem będziemy walczyć o tytuł" no i walczyli... walczyli całe 3 lata :)

0

przy 2:1 możemy przegrać na wyjeździe 2-3, a przy 0-0 nie

1

warto to czytać ? Bo po przeczytaniu samego początku mam wątpliwości, jakiś bełkot o Figo, skoro Portugalczyk był związany z Nike, a Rosell był dyrektorem sportowym tej firmy to w jaki sposób "oddanie" tak medialnego zawodnika miało przynieść jakieś profity ?

20

jakby było o Realu to pewnie byłaby "Cristiano Ronaldo organizuje imprezę urodzinową, wydajesz 200$ na prezent i cofasz się o 3 pola"

0

"Ten, który nigdy nie zmienia swoich poglądów, przeważnie takich nie posiada." ludzie po prostu oceniają w afekcie, bo są wkur... zdenerwowani lub zadowoleni, osobiście uważam, że należy poczekać przynajmniej do końca sezonu aby móc cokolwiek powiedzieć o naszym trenerze, ale już można powiedzieć, że ma bardzo dobrą cechę... mianowicie, uczy się na błędach

0

prze GD wszystkie mecze w lidze mamy we wczesnych godzinach, kolejno: 17, 16, 16, 12, 18

0

nie no, wydaje mi się, że ok 2-3 zł :P

16

w sumie kara za spóźnienie czy nieprzybycie na trening jest słuszna, przecież to ich praca i jeśli nie wykonują swoich obowiązków to powinni ponieść konsekwencje

0

ja tylko mówię co piszą gazety i jak usprawiedliwiają tych najlepszych, a prawda jest taka, ze gów.. wiedzą :)

9

a jak Messi słabo grał to też wymyślano, że się oszczędza na Mundial, że sprawy podatkowe mają na to wpływ, pisano też, ze wymiotuje i nie wiadomo dlaczego

0

I Marc Bartra do tego !

0

w sumie jak nasza ekipa jest w takiej formie to aż szkoda, że nie mamy teraz trudniejszych spotkań

7

nie czaję tej nagonki na Cristiano w związku z imprezą, jak mi coś nie wyjdzie w pracy to nie odwołuję imprezy urodzinowej i bawię się normalnie

0

btw te stroję są kozackie :)

2

jak zdobędzie 5 ZP to będzie to Złota Piłka Messiego :)

2

a na 4-2 nie czaje jak tam ani "Matje" ani Alba nie przecięli tej piłki wślizgiem

2

obadajcie jak Messi zasuwał przy bramce na 4-1 :P

6

po co Ci dziewczyna jak masz Barcelonę ;)

0

mam nadzieję, że nie zna wyniku, może obejrzy powtórkę i nagra do tego komentarz :P

1

chciałbym, żeby Pikej utrzymał dobrą dyspozycję, a z nim grał jak najcześciej Bartra

0

widocznie za samobója mu policzyli

0

ehh no czemu tak lekceważąco ?! :/

1

jeszcze ten mecz się nie skończył a ja chcę już kolejny :)

0

mógł Busi strzela, "dałby" asystę Messiemu :)

0

nastepni frustraci

0

wypluj to !

0

ojoj :/ żeby mu sie tam nic nie stało

0

no jak tak w krótki ? :/

0

kurcze żeby MEssi strzelił drugą bramke to by miał 2 gole i 2 asysty, a Suarez 1-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?