karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciii jest zakaz hejtu na Suareza
0
Pikej mistrz !
1
bo to nie komentator tylko "ekspert-znawca"
0
szkoda, ze jestem starolatem i pewnie nie zobaczę :(
0
Drogi Luisie, wiem, że codziennie wchodzisz na fcbarca.com i czytasz wszystkie komentarze dlatego, piszę tu, że Cię wspieram i liczę na to, że zaczniesz strzelać w końcu w 100% sytuacjach :) Dużo zdrowia, pozdrawiam Karol :)
0
właśnie oglądam powtórki z Realu, Bale jeszcze lepszy niż Suarez
0
oczywiście Messi musiał to zainicjować
1
w końcu ! brawo Rafa za strzał
0
czemu byłym piłkarzom daje się komentować mecze ? przecież to są analfabeci
1
Alba formę Alvesa przejął ?
0
co ma filozofia, styl gry do przyjęcia piłki i wykańczania 100% sytuacji ?
1
heh no to to akurat fart
0
jakby Pedro tak pedrolił akcje to jakby się wtedy to nazywało ? piach? drewno?
0
no mogłoby coś wpaść już
0
pecha to można mieć w totolotka
0
Aj Andres wślizgiem przed kozłem
0
no pokazał kartkę ?
0
wiler :D haha po co takiego gościa dawać do komentowania ?
0
Suarez w formie dalej :D
2
i jeszcze pier.... trzy po trzy :P
0
przestarzałe informacje ale w Norwegii było 2x mniej samobójstw niż w Polsce
0
no właśnie o to chodzi, że jak można oceniać naród po jednym człowieku ? i racja to nie jest temat na forum sportowe :) także kończąc temat, ja osobiście nic nie mam do Norwegów, zazdroszczę im warunków do życia i cieszę się, że walczą z islamizacją :)
0
no cóż może rodzice go nie przytulali jak był mały, nie wiem, poza tym to odosobniony przypadek, rozmawiałem, z Norwegami i zawsze byli sympatyczni i uśmiechnięci, jedyny minus tego kraju to dość chłodny klimat, no i alkoholu nie można kupić po 18, więc spontaniczne imprezy odpadają :D
1
buhahahah świetny przykład :D to co powiesz o narodzie gdzie urodził sie np... Trynkiewicz :D albo Hitler i.... wpisz sobie tu dowolnego człowieka uchodzącego za wcielenie zła
1
Akurat Bergen :) a z tym przytulaniem, to ja osobiście tez cenię sobię sferę prywatną i nie chciałbym by mnie dotykali obcy ludzie
1
"wierz" "uwiez" "z tamtad" ? jak są na Twoim poziomie to nie dziwie się, że wyjechali i bylo im cieżko :D sam tam mieszkałem, mam znajomych co tam żyją i na nic nie narzekają
1
Norwegowie są nieufni i boją się społeczności południowo-wschodniej Europy oraz muslimów i ja się im nie dziwię ! Jeden z najbogatszych, najpiękniejszych i najlepszych krajów do życia na świecie, też nie chciałbym aby popsuła to jakaś ciapata trzoda
0
może powiedzieć na podstawie czego to wnioskujesz ?
0
w sumie to nawet zapomniałem, że oni mają Chicharito :P dopiero podsumowanie rundy i jego nominowana bramka mi to przypomniała
0
:O co nie tak jest z Norwegami ?