0

ciii jest zakaz hejtu na Suareza

0

Pikej mistrz !

1

bo to nie komentator tylko "ekspert-znawca"

0

szkoda, ze jestem starolatem i pewnie nie zobaczę :(

0

Drogi Luisie, wiem, że codziennie wchodzisz na fcbarca.com i czytasz wszystkie komentarze dlatego, piszę tu, że Cię wspieram i liczę na to, że zaczniesz strzelać w końcu w 100% sytuacjach :) Dużo zdrowia, pozdrawiam Karol :)

0

właśnie oglądam powtórki z Realu, Bale jeszcze lepszy niż Suarez

0

oczywiście Messi musiał to zainicjować

1

w końcu ! brawo Rafa za strzał

0

czemu byłym piłkarzom daje się komentować mecze ? przecież to są analfabeci

1

Alba formę Alvesa przejął ?

0

co ma filozofia, styl gry do przyjęcia piłki i wykańczania 100% sytuacji ?

1

heh no to to akurat fart

0

jakby Pedro tak pedrolił akcje to jakby się wtedy to nazywało ? piach? drewno?

0

no mogłoby coś wpaść już

0

pecha to można mieć w totolotka

0

Aj Andres wślizgiem przed kozłem

0

no pokazał kartkę ?

0

wiler :D haha po co takiego gościa dawać do komentowania ?

0

Suarez w formie dalej :D

2

i jeszcze pier.... trzy po trzy :P

0

przestarzałe informacje ale w Norwegii było 2x mniej samobójstw niż w Polsce

0

no właśnie o to chodzi, że jak można oceniać naród po jednym człowieku ? i racja to nie jest temat na forum sportowe :) także kończąc temat, ja osobiście nic nie mam do Norwegów, zazdroszczę im warunków do życia i cieszę się, że walczą z islamizacją :)

0

no cóż może rodzice go nie przytulali jak był mały, nie wiem, poza tym to odosobniony przypadek, rozmawiałem, z Norwegami i zawsze byli sympatyczni i uśmiechnięci, jedyny minus tego kraju to dość chłodny klimat, no i alkoholu nie można kupić po 18, więc spontaniczne imprezy odpadają :D

1

buhahahah świetny przykład :D to co powiesz o narodzie gdzie urodził sie np... Trynkiewicz :D albo Hitler i.... wpisz sobie tu dowolnego człowieka uchodzącego za wcielenie zła

1

Akurat Bergen :) a z tym przytulaniem, to ja osobiście tez cenię sobię sferę prywatną i nie chciałbym by mnie dotykali obcy ludzie

1

"wierz" "uwiez" "z tamtad" ? jak są na Twoim poziomie to nie dziwie się, że wyjechali i bylo im cieżko :D sam tam mieszkałem, mam znajomych co tam żyją i na nic nie narzekają

1

Norwegowie są nieufni i boją się społeczności południowo-wschodniej Europy oraz muslimów i ja się im nie dziwię ! Jeden z najbogatszych, najpiękniejszych i najlepszych krajów do życia na świecie, też nie chciałbym aby popsuła to jakaś ciapata trzoda

0

może powiedzieć na podstawie czego to wnioskujesz ?

0

w sumie to nawet zapomniałem, że oni mają Chicharito :P dopiero podsumowanie rundy i jego nominowana bramka mi to przypomniała

0

:O co nie tak jest z Norwegami ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?