karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
dwie ręki Atletico dwa żółtka Barcy :) fck logic
1
LE zdejmij tego gościa za 8... oh wait 80 mln
1
przychodzi najlepszy zawodnik BPL do La Liga i jest szaraczkiem za 15 mln
0
ajj brakuje centymetrów czasami :/
0
A on nie ma juz 29?
0
Kto wypuścił Torresa? Busi?
0
Brak słów na gościa
0
Suarez w ogóle nie rozumie się z Neyem, a przez to, że gra na środku, Brazylijczyk jest za daleko Leo. Eh mogliśmy mieć Alexisa na skrzydle Messiego na szpicy i 40-50 baniek w kieszeni
1
Enrique czy Simeone chyba są aktualnie lepsi technicznie niż Suarez
0
pomyśl co Messi będzie miał do opowiadania wnukom :)
0
jesteś za młody by pamiętać "iść na całość"
0
po pierwse pół roku, po drugie może zostac wypożyczony
0
w jaki sposób są zatrudniani piłkarze ? nie właśnie przez umowę o pracę ? jaka inna opcja własna działalność ?
0
ad2. no przecież będzie mógł grać w klubie, z którego zostaje kupiony, bardziej chodzi o to czy Barca będzie chciała płacić mu pensję
0
tylko czy będzie chciał grać w 2giej bundeslidze ? :P
0
a nie można kupić i wypożyczyć na rok ?
0
najefektowniejszą akcję tej kolejki ? serio nie było nic lepszego ? przecież to zwykła klepa, wg mnie już ładniejsza akcja po, której Messi strzelił głową. O co chodziło z karnym dla Elche ?
0
ma ktoś zdjęcie tych piłek w wiekszej rozdzielczości ?
0
te co mają wyraz "kurewki" jak to nazwałeś, też potarfią mieć swoj urok ;> wazne aby charakter nie podchodził pod to okreslenie ;)
12
https://www.facebook.com/TransferyPilkarskie/photos/a.371084656352176.1073741828.364544767006165/615009018626404/?type=1&theater takie tam na poprawe humoru :)
0
a co ta Scarlett to jakaś bogini ? o Penelope i Emmie nie wspominając
0
no ogólnie to było wiadomo już dawno temu :)
0
a mi się marzy Pogba i do tego Rakitić i Rafinha w formie :)
1
Bravo do dobry, pewny bramkarz, ale co nam z tego, że tracimy mało bramek jak przegrywamy 0-1, wolałbym aby mecz się kończył ze stratą 3 bramek ale żebyśmy mieli z przodu conajmniej 4
0
ale Messi przecież istnieje :)
0
ehh no czemu Neya zdejmuje :/
1
zajebiste zmiany :)
0
Suarez to paralityk :P
1
rok kalnedarzowy dopiero się zaczął a Ty już rozdajesz ZP, gratuluję
0
jeszcze Wolski !