karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
uff dobrze, że go nie skasował :/
0
mini zawał :O
1
to gdzieś powiedział, że ręka była sprawiedliwa ? ból dupki, że Barca wygrywa ?
3
jakbym napisał co teraz myślę o tym debilu poszedłbym do więzienia
0
coooo ? :O nie wierze
93
Neymar leży zakrwawiony, Busi z Mandzukiciem się leje a doliczona 1 minuta :P
0
co te komentatorki pier.... tak MEssi specjalnie łokciem zaatakował przeciwnika przy wyprzedzaniu go..
0
no i jeszcze nie zwolnią nam Lucho :P
2
jak można być takim suchoklatesem jak Busi i się szarpać :D
0
pooo dłuuugim Ney :/
0
będzie grał !!
0
brawo Mallenco brawo niech grają dalej
0
niech ten sędzie się ogarnie :/
0
czym asystował Suarez ? :D
0
haha :D co za akcja :P
0
pfff ja można wyblok gwizdnąć ? :O
1
nasz środek pola zostanie przerzuty i wypluty :/
3
ktoś czytając ten artykuł umie powiedzieć czego dotyczy ten rekord ? bo ja nie potrafię się doszukać
0
chodziło mu chyba o Pinto nie Valdesa
0
wg kogo niby ta 11stka ?
1
mniej więcej tyle co Kosecki z Ukrainą ;>
0
właśnie Alexis miał zajebiste wejście, od razu GD i kręcił Marcelo aż miło
2
You don't say ? :O
1
jest jeszcze malutka nadzieja, że odpali w następnym sezonie jak Modrić
6
"Jak z niezłego/świetnego zawodnika, stać się przeciętnym grajkiem po przejściu do Barcelony, część 15"
0
ale wkurzony Ney
0
chwalić ? przecież tu nie ma pomysłu na grę :P indywidualności i błędy Elche tutaj decydują
1
haha co obrońca odwalił :D
0
nie wierze :O wszystko z pierwszej ?
0
kuuu@##@! no o co chodzi z tym gościem ?! 80 baniek !! a on gra jak z A klasy