5

uff dobrze, że go nie skasował :/

0

mini zawał :O

1

to gdzieś powiedział, że ręka była sprawiedliwa ? ból dupki, że Barca wygrywa ?

3

jakbym napisał co teraz myślę o tym debilu poszedłbym do więzienia

0

coooo ? :O nie wierze

93

Neymar leży zakrwawiony, Busi z Mandzukiciem się leje a doliczona 1 minuta :P

0

co te komentatorki pier.... tak MEssi specjalnie łokciem zaatakował przeciwnika przy wyprzedzaniu go..

0

no i jeszcze nie zwolnią nam Lucho :P

2

jak można być takim suchoklatesem jak Busi i się szarpać :D

0

pooo dłuuugim Ney :/

0

będzie grał !!

0

brawo Mallenco brawo niech grają dalej

0

niech ten sędzie się ogarnie :/

0

czym asystował Suarez ? :D

0

haha :D co za akcja :P

0

pfff ja można wyblok gwizdnąć ? :O

1

nasz środek pola zostanie przerzuty i wypluty :/

3

ktoś czytając ten artykuł umie powiedzieć czego dotyczy ten rekord ? bo ja nie potrafię się doszukać

0

chodziło mu chyba o Pinto nie Valdesa

0

wg kogo niby ta 11stka ?

1

mniej więcej tyle co Kosecki z Ukrainą ;>

0

właśnie Alexis miał zajebiste wejście, od razu GD i kręcił Marcelo aż miło

2

You don't say ? :O

1

jest jeszcze malutka nadzieja, że odpali w następnym sezonie jak Modrić

6

"Jak z niezłego/świetnego zawodnika, stać się przeciętnym grajkiem po przejściu do Barcelony, część 15"

0

ale wkurzony Ney

0

chwalić ? przecież tu nie ma pomysłu na grę :P indywidualności i błędy Elche tutaj decydują

1

haha co obrońca odwalił :D

0

nie wierze :O wszystko z pierwszej ?

0

kuuu@##@! no o co chodzi z tym gościem ?! 80 baniek !! a on gra jak z A klasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?