0

Nawet jeśli sędzia się pomylił to kto mu dał do tego powód ? Zagrałby bezpiecznie i nie było by w ogóle tej rozmowy. Nigdy nie piszę o kimś źle jeśli na to nie zasłużył, nie jest niczyim fanboyem ani hejterem, staram się być obiektywny, a faktem jest, że Busi obniżył loty i bliżej mu do postawy z początku swej kariery niż do miana najlepszego DMa na świecie

2

bo takie piłki można dać tylko przy kontrataku, przy autobusach nic to nie da

2

ciekawe w ilu tracił bezsensownie piłkę jak wczoraj, po czym padały bramki ? pamiętam początkowy okres jego gry w Barcelonie, jak tylko dostawał piłę w środku to się modliłem, żeby nie padł z tego gol dla drużyny przeciwnej, poźniej zaczął grać bardzo pewnie i myślałem sobie "uuf w końcu się ogarnął" a teraz chyba znowu wraca do "formy"

0

spoko i tak by przeszedł testy u nasEDIT: miało być do @jasiuZ

0

serio na wtorek nie ma lepszych meczów niz nic nieznaczący Real-Ludogorec ?

0

oj dziurke dostał Ney :P

0

hahahah brawo sędzia ! :D

0

ehh zawsze nas musi ratować jeden (nad)człowiek

0

Pique też patrzę wraca do swojej formy :P

5

ile zajebistych piłek musi posłać Messi żeby ktoś to wykorzystal ?!

0

Busi w swoim stylu :)

1

ale to był karny, jak dla mnie dość ewidentny

2

ja bym nawet widział coś takiego jak Bartra-Pique-Mathieu i przed nimi na takim forstoperze(czy vorstoper bo to chyba z niemieckiego) Masche, w środku Busi (o ile byłby w formie) bardziej z lewej Iniesta, bardziej z prawej Rakitic, taką typową 10 oczywiście Messi i z przodu Ney z Suarezem. Chciałbym aby LE coś takiego wypróbował, ciekawe co by z tego wyszło.

2

Co z tego, że jest wolny? Wtedy właśnie nie gralibyśmy ofensywnym obrońcą, nie byłoby bezsensownych wrzutek, na skrzydle będzie skrzydłowy, a nie obrońca, który potem musi wracać całe boisko przy stracie piłki. Na lewej może hasać Alba, a z tyłu solidna trójka OBROŃCÓW :)

0

nie czaje dlaczego nie mogą tego zrobić od razu ? dziennikarze będą się pytać a oni odpowiedzą "wiem ale nie powiem" ? :P

0

ale Hiszpanów, a oni są flegmatykami w porównaniu do Belgów :P

0

nie przypominam sobie kiedy ostatnio Barca zawiodła w ważnym meczu grupowym

0

mogli trochę poczekać, do momentu strzelenia legendarnych bramek w LL i LM, byłoby piękne zwieńczenie filmu

1

jestem ciekaw co by było gdyby Barca była np. belgijskim klubem i był on "w rękach" kibiców, powieźliby zarząd na taczkach ?

0

no chyba już za dużo tych kompromitacji :/

1

aż przykro to mówić, ale chyba rzeczywiście, ktoś uprał troszkę niezbyt czystych pieniążków :/

1

z tą światową klasą to bym nie przesadzał, ale jak już pisałem na pewno nie ściągną nikogo gorszego od Martina (chooociaz z tym zarządem to nic pewnego jednak )

0

zajebiste, ale to też będzie delikatne zerwanie z tradycją

1

masz strasznie abstrakcyjne myśli

0

Messi znowu zaatakował przedmiot rzucony z trybun, tym razem padło na kulkę śniegu, Komitet sędziowski już obmyśla karę dla zawodnika Barcelony

1

Cristiano król :)


Messi bóg :)

0

Nie rozumiem ludzi lamentujących w sprawie Montoi. Jasne, też wolałbym aby został przy aktualnej sytuacji w Barcy, ale jeśli uda się kogoś sprowadzić na tę pozycję, to na pewno nie będzie on gorszy od Martina. A pisania, ze w nowym klubie zostanie jednym z najlepszych na świecie, to nawet nie chce się komentować.

0

idąc Twoim tokiem rozumowania, w Europie jest ze 20 takich zawodników, którzy mogą stać się "jednym z pięciu najlepszych prawych obrońców na świecie"

0

mam pewne info... nie zostanie :)

0

może w Nyonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?