karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet jeśli sędzia się pomylił to kto mu dał do tego powód ? Zagrałby bezpiecznie i nie było by w ogóle tej rozmowy. Nigdy nie piszę o kimś źle jeśli na to nie zasłużył, nie jest niczyim fanboyem ani hejterem, staram się być obiektywny, a faktem jest, że Busi obniżył loty i bliżej mu do postawy z początku swej kariery niż do miana najlepszego DMa na świecie
2
bo takie piłki można dać tylko przy kontrataku, przy autobusach nic to nie da
2
ciekawe w ilu tracił bezsensownie piłkę jak wczoraj, po czym padały bramki ? pamiętam początkowy okres jego gry w Barcelonie, jak tylko dostawał piłę w środku to się modliłem, żeby nie padł z tego gol dla drużyny przeciwnej, poźniej zaczął grać bardzo pewnie i myślałem sobie "uuf w końcu się ogarnął" a teraz chyba znowu wraca do "formy"
0
spoko i tak by przeszedł testy u nasEDIT: miało być do @jasiuZ
0
serio na wtorek nie ma lepszych meczów niz nic nieznaczący Real-Ludogorec ?
0
oj dziurke dostał Ney :P
0
hahahah brawo sędzia ! :D
0
ehh zawsze nas musi ratować jeden (nad)człowiek
0
Pique też patrzę wraca do swojej formy :P
5
ile zajebistych piłek musi posłać Messi żeby ktoś to wykorzystal ?!
0
Busi w swoim stylu :)
1
ale to był karny, jak dla mnie dość ewidentny
2
ja bym nawet widział coś takiego jak Bartra-Pique-Mathieu i przed nimi na takim forstoperze(czy vorstoper bo to chyba z niemieckiego) Masche, w środku Busi (o ile byłby w formie) bardziej z lewej Iniesta, bardziej z prawej Rakitic, taką typową 10 oczywiście Messi i z przodu Ney z Suarezem. Chciałbym aby LE coś takiego wypróbował, ciekawe co by z tego wyszło.
2
Co z tego, że jest wolny? Wtedy właśnie nie gralibyśmy ofensywnym obrońcą, nie byłoby bezsensownych wrzutek, na skrzydle będzie skrzydłowy, a nie obrońca, który potem musi wracać całe boisko przy stracie piłki. Na lewej może hasać Alba, a z tyłu solidna trójka OBROŃCÓW :)
0
nie czaje dlaczego nie mogą tego zrobić od razu ? dziennikarze będą się pytać a oni odpowiedzą "wiem ale nie powiem" ? :P
0
ale Hiszpanów, a oni są flegmatykami w porównaniu do Belgów :P
0
nie przypominam sobie kiedy ostatnio Barca zawiodła w ważnym meczu grupowym
0
mogli trochę poczekać, do momentu strzelenia legendarnych bramek w LL i LM, byłoby piękne zwieńczenie filmu
1
jestem ciekaw co by było gdyby Barca była np. belgijskim klubem i był on "w rękach" kibiców, powieźliby zarząd na taczkach ?
0
no chyba już za dużo tych kompromitacji :/
1
aż przykro to mówić, ale chyba rzeczywiście, ktoś uprał troszkę niezbyt czystych pieniążków :/
1
z tą światową klasą to bym nie przesadzał, ale jak już pisałem na pewno nie ściągną nikogo gorszego od Martina (chooociaz z tym zarządem to nic pewnego jednak )
0
zajebiste, ale to też będzie delikatne zerwanie z tradycją
1
masz strasznie abstrakcyjne myśli
0
Messi znowu zaatakował przedmiot rzucony z trybun, tym razem padło na kulkę śniegu, Komitet sędziowski już obmyśla karę dla zawodnika Barcelony
1
Cristiano król :)
Messi bóg :)
0
Nie rozumiem ludzi lamentujących w sprawie Montoi. Jasne, też wolałbym aby został przy aktualnej sytuacji w Barcy, ale jeśli uda się kogoś sprowadzić na tę pozycję, to na pewno nie będzie on gorszy od Martina. A pisania, ze w nowym klubie zostanie jednym z najlepszych na świecie, to nawet nie chce się komentować.
0
idąc Twoim tokiem rozumowania, w Europie jest ze 20 takich zawodników, którzy mogą stać się "jednym z pięciu najlepszych prawych obrońców na świecie"
0
mam pewne info... nie zostanie :)
0
może w Nyonie :)