0

na "Kill'em all" ;>

0

ile niby Messi nie trafił karnych ? ja pamiętam jednego z Chelsea, Cristiano też ma przynajmniej jedno pudło z Barcą nie trafił jak grał w ManU

1

chciałbym aby za dwa sezony przyszedł do nas Pogba i mam wielką nadzieję, że nie przejdzie do Realu

0

w teorii Real dostał najmocniejszą drużynę z trzeciego koszyka, w teorii wyszło, że to jedna z najsłabszych

1

no to szykuje się lanie :/ tylko co to ma na celu ? że podstawowi będą wypoczęci na ligę ? Rogers założył, że i tak przegrają ? godne potępienia

0

no niestety wiesz jak to jest z wyborami, rzuca się taką kiełbasę, na która się wszyscy łapią a potem "wolność Tomku w swoim domku"

0

jeszcze by się przydała statystyka straconych bramek po rzutach rożnych i wolnych, pewnie nie wygląda zbyt ciekawie

0

ile w ogóle mają bramek ? CR7 71 a Messi 69 ?

0

100% można na to pieniądze postawić jakieś, a jutro Messi pewnie będzie chciał za wszelką cenę strzelić i wszyscy będą pod niego grać :/

0

Paradoksalnie świetne wyniki za rządów Pepa przyczyniły się do teraźniejszej, słabej gry, bo właśnie staliśmy się tymi sławnymi "niewolnikami własnego stylu" przecież wcześniej nie bylo takie nacisku na szkółkę i obsesyjne posiadanie piłki, pamiętacie holenderską kolonię w Barcelonie ? do tego Rivaldo, LE, gra tamtej drużyny mogła się podobać, szkoda tylko, że nie zwojowaliśmy nic w Europie, potem przyszła Barca Ryjka, która też grała świetny futbol a w finale w Rzymie z wychowanków w pierwszej 11stce zagrał tylko Valdes, "świetny" Oleguer i Puyol. A teraz na siłę się pcha piłkarzy 'wyprodukowanych" we własnych ogródku. Wiadomo, że to jest powód do dumy gdy na boisku jest większość graczy, którzy szkolili się w La Masia, ale ile można ? Jak widać złote pokolenia trafia się raz na na długie lata. Tu się wierzy, że generacja sprzed kilku dobrych lat będzie ciągnęła ten zespół aż do końca kariery. Przyszedł czas aby niektórzy otworzyli oczy.

3

dobra my możemy się wkurzać, ale pomyślcie o socios, którzy płacą składki i są co tydzień na meczu, są prawną częścia tego klubu, jak oni muszą się czuć po takich wypowiedziach

1

najgorszy zawodnik Barcy ? Bartomeu wraz z jego świtą

0

winny jest tylko jeden... idiota, który pisał te przepisy. Ja tylko chciałbym wiedzieć dlaczego się dopieprza wyłącznie Barcelonie ? I nie mówię, że jakikolwiek inny klub jest czemukolwiek winny, tylko nie chce mi się wierzyć, że La Masia to jedyna szkółka piłkarska w Hiszpanii i na świecie, która zrzesza młodzików pochodzacych z innych krajów. Podejrzewam, że takie akcje są wszędzie. Dlaczego Barca tylko na tym traci ?

0

Mi bardziej żal Bartry, bo nie gra kosztem defensywnego pomocnika bądź gwiazdorka bez formy, Sandro jeszcze się nagra ma dopiero 19 lat, a boję się, że Marc po tym sezonie będzie chciał odejść przez to, że nie dostaje wielu szans :/

0

niby LE lubi stawiać na młodych, super fajnie, tylko dlaczego nie stawia na Bartrę ? przecież ten chłopak ma bordowo-granatowe serce i w tym sezonie jak grał to się dobrze spisywał, parę lat temu myślałem, że jak odjedzie Puyol to Pique zajmie godnie jego miejsce i będzie rządził defensywą Barcy. Tak bardzo się zawiodłem :/ teraz podczas meczu z jego udziałem, boję się, że koledzy go nie wykręcą z murawy po pojedynkach z rywalami. Teraz mam nadzieję, że Marc posadzi gwiazdroka na ławie i to on będzie następcą Puyola.

0

latem mieliśmy poważnie wzmocnić obronę tym bardziej, że nałożono na Barcę sankcje... co mamy 04.11.2014 na czas 4 kolejki LM i po 10 LL ? Alba-Pique-Bartra(Masche)-Alves w obwodzie jeszcze Martin "Trybuna" Montoya, Adriano i Mr. NoName no no ładna rewolucja :) chyba zarząd pomyślał "hmmm ostatnio w 38 kolejce walczyliśmy o mistrza, rok wcześniej zdobyliśmy Mistrzostwo, potrzebujemy rewolucji ! sprzedajmy świetnego pomocnika, który teraz zastąpiłby schodzącego z piłkarskiej sceny Xaviego i skrzydłowego, który jeśli tylko nie próbował za wszelką cenę dograć do Messiego grał bardzo dobrze i... teraz będziemy bić się o el. do Ligi Europy !! "

0

ja się cieszę, że już jakiś czas temu pogodziłem się z tym, że ten sezon będzie stracony i nie dostałem teraz kubłem zimnej wody, przecież Barca od września nie rozegrała jakieś świetnego spotkania, wszystkie były średnie bądź co najwyzej dobre (nie liczę już wpadek z mocnymi ekipami), obrona niby grała na 0 ale była słaba, brak kreatywności w pomocy, jedyne plusy to asystujący (za to ten strzelający to już lekki minus) Messi, Ney, Masche (gdy grał na DP) i to, że szansę dostali młodzi, a Real ? to było oczywiste, że James, Kroos i Modric w końcu zaskoczą, a kontuzja Bale była okazją do zobaczenia, że Isco jest w formie i teraz Ancelotti (czemu my nie możemy od 3 lat zatrudnić porządnego trenera ?!) będzie miał pozytywny ból głowy kogo wystawiać, Benzema zaczął strzelać i asystować, o Cristiano nawet nie ma co wspominać, największym mankamentem miała okazać się obrona, która teraz w ostatnich chyba 8 czy 9 meczach straciła tylko 3 bramki, niby jest jakaś nadzieja i wiara w to, że Barca się podniesie, ale aby to nastąpiło potrzeba rewolucja taktyczna, bo NIE MAMY pomocników, smutne ale prawdziwe i ja w tym wypadku Messiego cofnął nawet na rozgrywającego, bo nie wiem czy warto czekać na przebudzenie Rakitica czy powrót do formy Iniesty no i obowiązkowo tę laskę z "5" na plecach (sic!) na ławę w jej miejsce Masche, jednak jak już ktoś wspomniał zanim się ogarniemy (szczególnie, że już Valencia i Sevilla czekają) to Real odjedzie nam kilka dobrych punktów i obawiam się, że tak już zostanie do maja :/

0

chciałeś być elokwentny ale coś Ci nie wyszło :)

0

no dobra skoro są takie przepisy, czemu w innych szkółkach nie było problemu, chociażby w Sevilli ? to raz, a dwa no właśnie to przepisy są bezsensowne a urzędasy w dupie mają te dzieci, bo gdyby im zależało na ich dobru to te regulaminy zostałyby zmienione, no ale po co ? lepiej doje%$# karę Barcelonie a małolatom zabronić grać (jakim trzeba być bydlakiem, żeby kilku- nastolatkom zabronić coś co kochają ? )

1

moim zdaniem w Barcelonie po poprzednim sezonie głównie defensywę należało odświeżyć a pomoc po prostu poprzestawiać, wywalić Pikeja, Busiego, Alvesa, Xaviego, Pedro (ewentualnie gdyby była kasa można część z nich zostawić ale w roli zmieników ! ) zostawić Alexisa i Cesca i dać mu grać gdzie powinien, Messiego cofnąć na pozycję, którą swego czasu zajmował Ronnie do tego Masche na DP, z przodu można by było grać trójką - Suarez na szpicy, Neymar i Sanchez na skrzydłach, w obronie przede wszystkim Bartra do tego kupić konkretnego prawego obrońcę ( a nie jakiegos Douglasa !! ) i stopera (Mathieu od biedy może być) lewa strona nigdy nie była jakaś strasznie mocna w Barcelonie więc może być i Alba, a tak na Real wychodzą wszyscy ci których wymieniłem do odstrzału, niestety jestem realistą w tym sezonie wątpię w jakiekolwiek trofeum :(

0

Płacz był od kiedy odszedł, a teraz tylko udowadnia, że słuszny. On do zimy zrobi więcej asyst niż cała nasza "pomoc" przez cały sezon:)

0

jemu chodziło właśnie o Verme

0

może wykonuje specjalne ćwiczenia, bo będzie naszą specjalną bronią ? ;>

0

Messi ma raczej wbity wzrok w nogi Marcelo, ten zaś w piłkę

14

dobre zdjęcie :D
Mess: "Widziałeś moje psiont groszy ? "
Marcelo: "Tyy no gdzieś tu się walało"

2

wolałbym biegać po CN i zarabiać te miliony

0

a odnośnie tych "kibiców" co najeżdżają na Real tylko dla tego, że to Real - cudzysłów nie został tu użyty przypadkowo ;> chociaż sam nienawidzę Madrytu i niektórych person z nim związanych, ale darzę ten zespół odpowiednim, należytym respektem

0

No nie wiem kolega przedstawił to jakby miał w... poważaniu ten mecz, a wynik był mu obojętny, a prawdziwy dobry kibic czeka na takie spotkanie zaraz po tym jak się skończy ostatnie. Nie mówię, że ma nie spać czy nonstop patrzeć w kalendarz i zegarek, ale ja na przykład mówię sobie "fajnie dzisiaj piąteczek, piątunia a już jutro GD zajebiście ! " , a to co się dzieje w trakcie meczu to już w ogóle inna historia. Emocje przeogromne, jeszcze jak się ogląda w większym gronie to potęguje doznania. Kiedyś w trakcie el Clasico zmierzyłem sobie puls nie chcę teraz wymyślać jakichś wartości bo ich nie pamiętam, ale wiem, że było znacznie wyższe od spoczynkowego :)

0

Ale Bale to w tym momencie grałby chyba za nazwisko, więc skład i tak będzie najmocniejszy

2

Więc nie utożsamiaj się z kibicem Barcelony, kibicuje się całym sobą łącznie z sercem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?