karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
no no Pedro w formie :)
0
jak patrzę na naszą grę i na ławkę rezerwowych to stwierdzam, że mamy lekki problem :/
0
męczymy się z osłabionym outsiderem :/ mam nadzieję, że ta Barca w końcu zaskoczy na właściwe tryby
0
Neyyy :/ tak blisko
17
Jeszcze do kompletności artykułu brakuje mi ile bramek strzelił Carlos i Panucci
2
Ale za to walił z wolnych
0
Daleko idący wniosek, ale na pewno gralibyśmy w finale
0
Carlos też trochę brameczek sypnął w LM jakieś 15 16 i jest najbardziej bramkostrzelnym obrońcą
0
tfu ! pomyliło mi się :D chodziło mi o jeden karny dla Bayernu i jeden dla City :) faul Benatii i ręka po minięciu się Neuera z piłką
1
właśnie oglądam skróty, City powinno mieć dwa karne :)
1
:OOOOOOOO jak tego nie strzelił :/
0
taki, że przy takim graniu może się skończyć 1-1, a odpocząć będzie można u siebie w lidze z Eibarami i Cordobami, poza tym nikt nie mówi o 100%, można było wystawić mocny skład, który by coś tu ogarną a po przerwie dokonać zmian na młodzież
0
no tak może zacznijmy się oszczędzać na finał LM :)
1
a kto na plus ?
0
no tak z tuzem europejskiej piłki... Levante !
0
widząc tak bezproduktywną Barcę na pewno będą chcieli wygrać
0
no no Messi strzał w... aut :O
0
nie na ten kant weszła Neymarowi
0
Owszem męczymy, taki mecz więcej sił kosztuje niż łatwe, pewne zwycięstwo. Zobaczymy co będzie jak zaraz Apoel coś wepchnie na farcie
0
w końcu zmiany chociaż nie ten miał zejść
0
nie podoba mi się postawa LE :/ pierwszy mecz w LM zamiast wygrać pewnie i zdecydowanie mocnym składem (przy wyniku 3-0 można dać pograć młodym) to się męczymy z takim Apoelem :/
0
Iker broni w Romie ?
0
bramka z wolnego nie zmienia obrazu gry, która jest mało kreatywna
0
no właśnie z rogu to i ja pamiętam, cięzko mi sięgnąć w pamięci do gola strzelonego po wolnym
0
9 bramek w LM całkiem nieźle Piket :) kiedy ostatnio Barca strzeliła z wolnego z głowy ?
0
Messi już się wkurzył i wraca 40-50 metrów po piłkę
0
jakby LE rzeczywiście miał YAYA to już powinien robić zmiany
0
przedłuża kontrakt :/ niestety...
0
mówi się, iż LE ma jaja, że taki skład wystawił, tylko, że te jaja to chyba wszystkim z boiska zostały urwane
0
na razie słabiutko to wygląda :/ zero kreatywności w pomocy